RD Instalacje Sp. z o.o.

ul. Ryżowa 33b

02-495 Warszawa

tel.: +48 22 534 90 00

fax: +48 22 863 43 60

contact@rdinstalacje.com

RD Instalacje Sp. z o.o. wywodzi się z firmy RD bud Sp. z o.o. należącej do francuskiej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul. Wzrastająca z roku na rok ilość realizacji oraz zapotrzebowanie na wykonawców specjalistycznych projektów sprawiły, że w lipcu 2012 roku RD Instalacje Sp. z o.o. została oficjalnie wyodrębniona jako niezależny podmiot.

Zakres usług świadczonych przez RD Instalacje obejmuje wykonywanie zleceń branżowych, montaż i nadzór nad realizacją instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacji, systemów ogrzewania oraz instalacji wysoko i niskoprądowych.

RD Instalacje, pełniąc funkcję wyspecjalizowanej komórki działającej w ramach firmy RD bud, uczestniczyła w realizacji wielu inwestycji budowlanych o zróżnicowanym charakterze i przeznaczeniu. W portfolio firmy znajdują się takie obiekty jak: Biurowiec Mokotowska Square w Warszawie, Biurowiec Cristal Park w Warszawie, Hotel Campanile w Łodzi, Hotel Etap w Toruniu, Hotel B&B w Toruniu, Hotel B&B w Warszawie, Drukarnia Amcor w Łodzi, Galeria handlowa Bolesławiec City Center w Bolesławcu, Centra handlowe Castorama na terenie całej Polski, Centra handlowe ECH, Obiekt logistyczny Whirlpool we Wrocławiu, Zakład produkcyjny Woodward w Niepołomicach, Zakład produkcyjny Royal Canin w Niepołomicach, Zakład produkcyjny L’Oréal w Pruszkowie, Salon samochodowy Peugeot w Piasecznie, Centrum handlowe Auchan w Częstochowie.

RD Instalacje uczestniczy stale w kolejnych ambitnych projektach, takich jak budowa Biurowca Oxygen Park w Warszawie, Hotelu B&B we Wrocławiu oraz rozbudowa Zakładu produkcyjnego Woodward w Niepołomicach oraz Zakładu Royal Canin w Niepołomicach.

„Mamy bogate doświadczenie w realizowaniu zróżnicowanych, ambitnych projektów. Oferując najlepiej dostosowane do potrzeb inwestora rozwiązania pozostajemy otwarci na najbardziej innowacyjne technologie” - mówi Eric Agnello – członek zarządu RD Instalacje Sp. z o.o.