Już we wrześniu 4. edycja Spotlight Hotel Investment Poland & CEE!

12-13 września 2017 roku już po raz czwarty odbędzie się najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie inwestorów, sieci hotelowych, deweloperów oraz przedstawicieli europejskich miast - konferencja Spotlight Hotel Investment Poland & CEE! 

Spotlight Hotel Investment Poland & CEEJakie są nowe kierunki rozwoju w regionie CEE? Dla kogo Polska jest atrakcyjnym rynkiem inwestycyjnym? W jaki sposób polskie i europejskie miasta starają się o nowe inwestycje? Kim są nowi inwestorzy w Europie Środkowo-Wschodniej? Na te pytania już wkrótce spróbują odpowiedzieć uczestnicy czwartej edycji konferencji Spotlight Hotel Investment Poland and CEE, która odbędzie się 12-13 września w Warszawie w hotelu Radisson Blu (ul. Grzybowska 24).

W ramach konferencji zaplanowano 6 sesji tematycznych: Hotel Construction & Development, Investment, City, Financing, Chain, Architecture & Design. Nowością w tegorocznej edycji wydarzenia będą sesje: Newcomers, poświęcona nowym operatorom hotelowym w Europie Środkowo – Wschodniej oraz sesja New Trends in Hospitality.

Jako generalny wykonawca projektów hotelowych swoimi doświadczeniami podzieli się z uczestnikami m.in. firma RD bud.

Spotlight Hotel Investment Poland & CEE

SHIP & CEE to nie tylko doskonałe pole do wymiany wiedzy i doświadczeń, szukania inspiracji i praktycznych rozwiązań, lecz także  nieoceniona szansa spotkania się z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami rynku z całej Europy oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Pełny program konferencji oraz rejestracja są dostępne na stronie: www.spotlighthotel.pl