Złoty Orzeł Polskiego Budownictwa 2017 dla RD bud!

„Orły Polskiego Budownictwa 2017” zostały rozdane! 19 maja br. w warszawskim hotelu Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala „Polska Przedsiębiorczość 2017”, podczas której dokonano wręczenia najważniejszych nagród branży budowlanej…Złotą statuetką w kategorii "Generalny Wykonawca" została uhonorowana firma RD bud!

Konkurs „Orły Polskiego Budownictwa" organizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, już od 10 lat nagradza firmy, które kreują obraz budownictwa nowoczesnego i bezpiecznego, stanowiąc przy tym wzór dobrego zarządzania i reprezentując godną naśladowania postawę biznesową. Od pierwszej edycji prestiżowe tytuły przyznaje niezależna Kapituła Konkursu. Tegoroczna odsłona nie była pod tym względem wyjątkiem.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2017” oraz innych projektów realizowanych w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość miało miejsce w piątkowy wieczór – 19 maja br., podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość 2017” zorganizowanej w hotelu Sangate Hotel Airport w Warszawie.

W kategorii „Generalny Wykonawca” złotą statuetką Orła Polskiego Budownictwa 2017 uhonorowano RD bud. W imieniu spółki nagrodę odebrała Wioletta Fabrycka, Kierownik ds. Handlowych.

Orzeł Polskiego Budownictwa 2017 to wspaniałe ukoronowanie 20 lat aktywności RD bud na polskiej scenie budowlanej. Ta prestiżowa nagroda to nie tylko powód do dumy, ale też potwierdzenie, że obrany przez nas „zrównoważony” kurs, jest tym właściwym, przynoszącym korzyści nie tylko naszej firmie, lecz także otoczeniu, w którym funkcjonujemy. Pamiętamy jednak o tym, że za każdym takim osiągnięciem stoją ludzie – pracownicy i partnerzy. Bez nich, bez ich zaangażowania nie bylibyśmy dzisiaj w tym miejscu, w którym jesteśmy. To nasz wspólny sukces.