SCF 2016 zakończone!

Dwa dni (21-22 września) biznesowych rozmów, branżowych dyskusji i firmowych prezentacji, a wszystko to przy udziale przedstawicieli ok. 350 sieci handlowych i ok. 1,5 tys. uczestników. Tak w skrócie wyglądała jesienna edycja Shopping Center Forum 2016 – największego spotkania przedstawicieli sektora retail w Polsce i Europie Środkowej.

Wypracowana na przestrzeni dekady wielowymiarowa formuła wydarzenia, łącząca w sobie przestrzeń targowo-networkingową i konferencyjną przyciągnęła wiele znanych marek do warszawskiego Centrum EXPO XXI – zarówno deweloperów, zarządców i najemców, jak również inne podmioty bezpośrednio związane z branżą nieruchomości komercyjnych. W gronie tym nie mogło zabraknąć spółki RD bud.

 

Dla wszystkich uczestników SCF 2016 te dwa dni pełne były intensywnej pracy. Wystawcy przeprowadzili wiele rozmów biznesowych, udzielali porad i opowiadali o swoich projektach. Pomysłom na bardziej efektywny biznes sprzyjały nie tylko toczące się na stoiskach konwersacje, lecz także panele dyskusyjne poświęcone najważniejszym wyzwaniom, przed którymi staje obecnie branża centrów handlowych w Polsce.

Wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas i odwiedzili nasze stoisko podczas SCF 2016, serdecznie dziękujemy!