RD bud z kolejnym kontraktem z B&B

Spółka RD bud kontynuuje wieloletnią współpracę z Grupą B&B Hotels. Firmy spotkały się tym razem na placu budowy w Berlinie, gdzie za 6 963 000 EUR nettow systemie Generalnego Wykawstwa zrealizujemy budowę „pod klucz” kolejnego dwugwiazdkowego hotelu pod szyldem francuskiej sieci. To już siódmy projekt, który powstanie z połączenia sił obu firm.

Projektowany hotel ekonomiczny sieci B&B  zlokalizowany będzie w centrum Berlina, u zbiegu ulic Salzufer i Englische Straße. W ramach planowanej inwestycji firma RD bud wybuduje „pod klucz” 9-kondygnacyjny obiekt hotelowy o całkowitej powierzchni 6560 m2 brutto. Docelowo goście będą mieli do dyspozycji 186 komfortowo wyposażonych pokoi rozmieszczonych  na poziomach od 0 do +7. Na parterze znajdzie się sala śniadaniowa, a osoby podróżujące samochodem będą mogły zaparkować go w podziemnym garażu. 

Z początkiem grudnia 2015 rozpoczęliśmy roboty ziemne związane z wykopami. Zakończenie  inwestycji planowane jest na listopad 2016 r.

Nowy hotel B&B w Berlinie to już siódmy projekt z portfolio francuskiej sieci, którego Generalnym Wykonawcą została firma RD bud. Efektem dotychczasowej współpracy są już obiekty B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Berlinie i Monachium. Nie można zapominać również o Katowicach, gdzie we wrześniu br. RD bud rozpoczął budowę kolejnego obiektu sieci B&B w Polsce – otwarcie już we wrześniu 2016 r.