CH Serenada w portfelu zamówień RD bud

Realizacja projektu jednego z największych w Krakowie kompleksów handlowych po raz kolejny połączyła liderów branży budowlanej i deweloperskiej. Firmy RD bud i Mayland Real Estate, bazując na doświadczeniach wyniesionych z wcześniejszej współpracy, zbudują w stolicy Małopolski nowoczesne centrum lifestylowe.

Generalnym Wykonawcą  stanu surowego zamkniętego Centrum Handlowego Serenada w Krakowie została firma RD bud, która po raz trzeci spotka się na placu budowy z wiodącym deweloperem powierzchni handlowych w Polsce – firmą Mayland Real Estate. Obie firmy mają już na koncie wspólne sukcesy, jakimi niezaprzeczalnie są rozbudowa CH Riviera w Gdyni oraz budowa CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Bardzo dobre relacje w dotychczasowej współpracy z pewnością będą gwarancją efektywnej realizacji inwestycji w Krakowie.

„Współpraca firm Mayland Real Estate i RD bud przy projektach w Gdyni i Dąbrowie Górniczej pozwoliły poznać każdej ze stron wzajemne oczekiwania. Kolejny rozdział naszej kooperacji postaramy się więc oprzeć na zbudowanym już zaufaniu i zrozumieniu potrzeb partnera. Choć z uwagi między innymi na skalę przedsięwzięcia i trudny teren – różnica poziomów wynosi ok. 14 m – w Krakowie staniemy przed sporym wyzwaniem. Jednak jako Wykonawca z wieloletnim doświadczeniem z pewnością sprostamy powierzonemu nam zadaniu” – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o.

Prace nad obiektem wycenione na ponad 100 mln zł dobiegną końca we wrześniu 2017 roku, wtedy też klienci skorzystają z oferty 150 sklepów oraz największej strefy gastronomicznej w Krakowie, która w nowej galerii zajmie aż 10% powierzchni najmu. Właściwie skomponowany tenant-mix z pewnością pozwoli przyciągnąć do tego miejsca szeroką grupę klientów – od mieszkańców okolicznych osiedli po pracowników pobliskiego parku biznesowego.