• Sieć hotelowa B&B kontynuuje współpracę z firmą RD bud

  2015-10-02

  Trzecia co do wielkości w Europie sieć hoteli ekonomicznych – Grupa B&B Hotels – kontynuuje dynamiczny rozwój w Polsce, poszerzając  swoje portfolio o kolejne obiekty  na mapie naszego kraju. Po Toruniu, Warszawie i Wrocławiu czas na Katowice. We wrześniu w siedzibie Inwestora została podpisana umowa na budowę hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie Filharmonii Śląskiej. Generalnym Wykonawcą inwestycji została firma RD bud.

   

 • Trzecia inwestycja Petit Forestier w portfelu zamówień spółki RD bud

  2015-04-22

  Pozytywne doświadczenia w ramach dotychczasowej współpracy z Petit Forestier Sp. z o.o. zaowocowały kolejnym wspólnym projektem. Po oddaniu do użytkowania nowych obiektów na Śląsku oraz na Mazowszu, Inwestor powierzył firmie RD bud realizację kolejnej stacji serwisowej, tym razem w Wielkopolsce.

 • RD bud wybuduje mieszkania dla młodych

  2014-10-01

  Już niebawem stołeczny rynek nieruchomości wzbogaci się o kolejne mieszkania, z których większość objęta jest programem MdM. Francuski deweloper Nexity podpisał właśnie umowę na budowę pierwszego etapu osiedla MY BEMOWO przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w Warszawie. Rolę Generalnego Wykonawcy powierzono firmie RD bud, wywodzącej się z niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, działającej we Francji od blisko 100 lat.