• Targowy czerwiec za nami

  2016-06-21

  Czerwiec to dla naszej spółki oficjalny początek sezonu wystawowego 2016. Spędziliśmy ten czas bardzo aktywnie, uczestnicząc w dwóch dużych imprezach targowych: ReDI 2016 oraz Spotliht Hotel Investment Poland & CEE 2016.

 • Castorama i RD bud znów łączą swoje siły!

  2016-02-25

  Na Brzustówce w Radomiu ruszyła budowa jednego z największych w Polsce i pierwszego w nowej odsłonie aranżacyjnej marketu budowlanego Castorama. Generalnym Wykonawcą obiektu o powierzchni ok. 15 tys. m kw. została firma RD bud. Plany rozwoju popularnej sieci sklepów DIY – „do it yourself” – nie po raz pierwszy połączyły drogi zawodowe obu spółek. Castim i RD bud mają już na swoim koncie szereg zrealizowanych wspólnie projektów w całym kraju.

 • RD bud z kolejnym kontraktem z B&B

  2016-01-28

  Spółka RD bud kontynuuje wieloletnią współpracę z Grupą B&B Hotels. Firmy spotkały się tym razem na placu budowy w Berlinie, gdzie za 6 963 000 EUR nettow systemie Generalnego Wykawstwa zrealizujemy budowę „pod klucz” kolejnego dwugwiazdkowego hotelu pod szyldem francuskiej sieci. To już siódmy projekt, który powstanie z połączenia sił obu firm.