• RD bud kończy budowę kolejnego hotelu sieci B&B

  2012-10-01

  Berlin, miasto chętnie odwiedzane zarówno przez biznesmenów, jak i turystów z całej Europy, zdefiniował pojęcie wysokiego standardu usług hotelowych. Realizowany przez firmę RD bud projekt eleganckiego, dwugwiazdkowego hotelu B&B, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Sprzyjają temu komfortowe pokoje, nowoczesny wystrój i przystępne ceny oferowane przez francuską markę. RD bud, jako Generalny Wykonawca trzeciego już hotelu sieci B&B zadbał o to, by obiekt ten spełniał również najwyższe standardy techniczne i ekologiczne.

 • Zrównoważone projektowanie w Gdańsku – RD bud zakończył III seminarium

  2012-10-01

  Zagadnienia zrównoważonego rozwoju zarówno w wymiarach społecznym, ekonomicznym, jak i środowiskowym są szczególnie ważne w przypadku projektów w przestrzeni miejskiej. Kwestie realizacji poszczególnych etapów i zarządzania tego typu inwestycjami szczegółowo omawiano 27.09.2012 w Gdańsku podczas seminarium „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Pomysłodawca projektu, firma RD bud, już po raz trzeci w tym roku zainicjowała dyskusję wśród wszystkich grup zawodowych zaangażowanych w budowlany proces inwestycyjny.

 • Onko – Olimpiada 2012 – RD bud pomaga spełniać marzenia

  2012-09-01

  25.08.2012 na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się IV Międzynarodowe Igrzyska Sportowe "ONKO-OLIMPIADA 2012. Jednym ze sponsorów wydarzenia była firma RD bud, która dopingowała podopiecznych „Fundacji Spełnionych Marzeń” w zmaganiach sportowych.