Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Property Journal 3/2018


  „Rusza budowa Rezydencji Chrobrego"

  „Yareal wybrał firmę RD bud na generalnego wykonawcę Rezydencjii Chrobrego zlokalizowanej w Starych Włochach. (...) Inwestycja będzie certyfikowana w systemie zielonego budownictwa BREEAM."

 • Inżynier budownictwa 3/2018


  „Rezydencja Chrobrego w Warszawie"

  „Przy ul. Chrobrego rozpoczyna się budowa 3-piętrowego budynku mieszkaniowego z 84 mieszkaniami (...), podziemnym garażem i lokalami usługowymi na parterze. (...) Generalny Wykonawca: RD bud."

 • Luty 2018


  budnet.pl

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud, która z firmą Yareal spotyka się na placu budowy już po raz szósty!"

  encompassme.com

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud, która z firmą Yareal spotyka się na placu budowy już po raz szósty!"

  forum-budowlane.pl

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego (...). Projekt jest złożony przede wszystkim z uwagi na wymogi certyfikacji BREEAM, co oznacza konieczność spełnienia wielu restrykcyjnych obostrzeń w zakresie stosowanych materiałów, jak i samej organizacji placu budowy oraz procesu produkcyjnego (...) - nadmienia Michał Radecki, Kierownik ds. Przygotowania i Organizacji Budowy w firmie RD bud.

  investmap.pl

  „W Warszawie, na Włochach pojawi się nowy projekt realizowany dzięki połączeniu sił inwestorów RD bud Sp. z o.o. oraz Yareal Polska Sp. z o.o. Rezydencja Chrobrego to inwestycja mieszkaniowa, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM."

  nowawarszawa.pl

  „Już wkrótce na mapie Warszawy pojawi się nowa inwestycja mieszkaniowa. W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud (...)."

  property24.com.pl

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud. (...) Trzypiętrowy budynek mieszkalny z podziemnym garażem i lokalami usługowymi na parterze uzupełni pierzeję ul. Chrobrego na odcinku pomiędzy ulicami Sklepową i Szczerą. Wyzwaniem dla Generalnego Wykonawcy jest niewielka przestrzeń ograniczająca liczbę miejsc składowych, co wymaga bardzo precyzyjnego zarządzania łańcuchem dostaw w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

   

 • Świat Szkła 1/2018


  „RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności"

  „W czwartek 12 października Reduta Banku Polskiego w Warszawie dosłownie pękała w szwach, a to wszystko za sprawą gości, którzy tłumnie przybyli, by wspólnie z firma RD bud świętować 20. urodziny jej działalności."

 • Polish Real Estate Market 18-24.01.2018


  „RD bud wykona na zlecenie Yareal obiekt wielorodzinny z 84 mieszkaniami w Warszawie."

  „RD bud został generalnym wykonawcą inwestycji „Rezydencji Chrobrego", która Yareal zrealizuje w Warszawie przy ul. Chrobrego, pomiędzy ulicami Szczerą i Sklepową."