Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Nowy Tydzień w Lublinie 22-28.02.2016

  „Ofensywa zielonego budownictwa”

  - (…) w „zielonych” budynkach po prostu lepiej się mieszka i pracuje, a to coraz wyraźniej dostrzegają właściciele i użytkownicy takich nieruchomości – wyjaśnia ekspert Eric Agnello z firmy RD bud.

   

 • Środowisko 2/2016

  „Zielone budownictwo znak naszych czasów”

  „Realizacja każdego kolejnego projektu tego typu pozwala poszerzać kompetencje firmy budowlanej i efektywnie dostosowywać je do coraz większych wyzwań, jakie stają przed nowoczesnym budownictwem – mówi Eric Agnello."

 • Przegląd budowlany 2/2016

  „››Zielone‹‹ budownictwo – znak naszych czasów”

  "(...) Wydajność instalacji czy zaawansowana gospodarka materiałowa to jedne z najważniejszych elementów decydujących o proekologicznych właściwościach inwestycji – mówi Eric Agnello."

 • Chemical Review 1-2/2016

  „Zielone budownictwo - znak naszych czasów"

  „Kluczową rolę odgrywają tu kompetencje wykonawcy robót, na którym spoczywa zadanie stosowania procedur wynikających z warunków certyfikacji.

  – Dotyczą one zwłaszcza rodzajów stosowanych materiałów budowlanych, zużycia energii i wody, wydajnej gospodarki odpadami czy redukcji zanieczyszczeń. Szczególnie istotna jest tu dbałość o to, by koszty związane z procesem certyfikacji nie przekroczyły założeń i progu opłacalności. Wymaga to od wykonawcy doświadczenia i znajomości specyfiki tego typu inwestycji - podkreśla Eric Agnello."

 • Luty 2016

  eurobuildcee.com

  „– Inwestor musi mieć czas na wyposażenie i zatowarowanie sklepu, dlatego naszym celem jest przekazanie obiektu wraz z drogą dojazdową już w kwietniu – mówi Maciej Ciupka, kierownik budowy w RD Bud."

  wnp.pl

  „RD bud został generalnym wykonawcą marketu budowlanego Castorama w Radomiu. Wartość zlecenia wynosi 28,26 mln zł netto."

  informacjebranzowe.pl

  „– Cieszymy się z podpisania kolejnego kontraktu, potwierdzającego nasze kompetencje i doświadczenie. Umowa z Castim Sp. z o.o. cieszy nas tym bardziej, że współpraca z tym Inwestorem trwa już od wielu lat. (…) – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

  investmap.pl

  „- Wybudowaliśmy oraz zmodernizowaliśmy dla Castoramy już 18 sklepów w wielu polskich miastach. Wkrótce dołączy do nich również Radom. Kolejna odsłona kooperacji jest dla nas ważnym sygnałem, że podążamy właściwą drogą, a wiedza, zaangażowanie i terminowość procentują zaufaniem, o które niełatwo dziś w relacjach biznesowych – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

  mojradom.pl

  „Wykonawcą obiektu jest firma RD bud., która zrealizowała już wiele obiektów działających pod szyldem międzynarodowej marki. Kontrakt o wartości 28 mln 260 tys. zł  obejmuje prace ziemne i kompleksowe zagospodarowanie terenu. (…)  również przebudowa sieci wodociągowej i energetycznej wraz z sygnalizacją świetlną skrzyżowania przyległego do inwestycji."

  nbi.com.pl

  „Plany rozwoju popularnej sieci sklepów DIY – „do it yourself” – nie po raz pierwszy połączyły drogi zawodowe obu spółek. Castim i RD bud mają już na swoim koncie szereg zrealizowanych wspólnie projektów w całym kraju."

  obud.pl

  „Generalne Wykonawstwo spółka Castim powierzyła po raz kolejny firmie budowlanej RD bud, która zrealizowała już wiele obiektów działających pod szyldem międzynarodowej marki."

  propertynews.pl

  „Na Brzustówce w Radomiu ruszyła budowa jednego z największych w Polsce i pierwszego w nowej odsłonie aranżacyjnej marketu budowlanego Castorama. Generalnym wykonawcą obiektu o powierzchni ok. 15 tys. mkw. została firma RD bud."

  radom24.pl

  „Generalnym Wykonawcą całego projektu jest firma RD bud, z którą spółka Castim współpracuje już od dłuższego czasu. Obok marketu powstanie również parking dla klientów i pracowników sklepu, który zapewni miejsca postojowe dla 500 samochodów."