Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Eurobuild CEE 4/2016

  „RD bud dla Castoramy"


  „Firma RD bud jako generalny wykonawca zrealizuje na Brzustówce w Radomiu market budowlany Castorama. (...) Kontrakt o wartości 28,26 mln zł netto obejmuje  prace ziemne i kompleskowe zagospodarowanie terenu. Po stronie generalnego wykonawcy jest również przebudowa sieci wodociągowej i energetycznej wraz zsygnalizacją świetlną skrzyzowania przyległego do inwestycji."

 • InfoMarket 4/2016

  „Znów łączą swoje siły"

  „W Radomiu rozpoczęła się budowa jednego z największych w Polsce i pierwszego w nowej odsłonie aranżacyjnej marketu budowlanego Castorama. Generalnym wykonawcą obiektu o powierzchni ok. 15 tys. m2 została firma RD bud. (...) Castim i RD bud mają na swoim koncie wiele zrealizowanych współnie projektów w całym kraju."

 • Kwiecień 2016

  dami24.pl

  „Budowa Castoramy na Brzustówce ruszyła w grudniu 2015 roku. Po trzech miesiącach od rozpoczęcia budowy inwestycja i teren są nie do poznania. Market rośnie w górę w szybkim tempie. Będzie jednym z największych w Polsce. (...) Budowę prowadzi warszawska firma RD bud."

  katowice.naszemiasto.pl

  „Hotel sieci B&B w Katowicach powstaje u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej, tuż obok gmachu Filharmonii Śląskiej. Będzie tu 105 pokoi hotelowych, sala konferencyjna oraz podziemny parking. Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest generalnym wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70 proc."

  e-hotelarz.pl

  „Już wkrótce na hotelowej mapie Polski pojawią się dwa nowe obiekty sieci B&B w Łodzi i Katowicach. Prace na budowach osiągnęły stan zaawansowany. (...) Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest Generalnym Wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70%. Trwają prace na elewacji. Jednocześnie realizowany jest montaż instalacji i prowadzone są roboty wykończeniowe."

  horecanet.pl

  „Międzynarodowa marka jest już obecna w Warszawie, Toruniu oraz we Wrocławiu. Niebawem do tych miast dołączą kolejne – Łódź i Katowice. (...) Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest generalnym wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70 proc. (...) Obiekty w Łodzi oraz w Katowicach projektu Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol dołączą do sieci B&B jeszcze w tym roku."

  muratorplus.pl

  „Hotel (B&B Katowice - przyp. red.) powstaje u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej w Katowicach. Konstrukcja budynku gotowa jest już w 70%. Trwają prace przy elewacji. Jednocześnie realizowany jest montaż instalacji i prowadzone roboty wykończeniowe. Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma RD Bud."

  propertynews.pl

  „Podobnie jak w Łodzi, także na Śląsku prace postępują bardzo sprawnie i bez opóźnień. Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest Generalnym Wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70 proc."

  renews.pl

  „Już wkrótce na hotelowej mapie Polski pojawią się dwa nowe obiekty sieci B&B. (...) Równolegle z budową w Łodzi wznoszony jest hotel B&B w Katowicach. (...) Podobnie jak w Łodzi, także na Śląsku prace postępują bardzo sprawnie i bez opóźnień. Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest Generalnym Wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70%."

  urbanity.pl

  Równolegle z budową w Łodzi wznoszony jest hotel B&B w Katowicach. Obiekt ten będzie usytuowany w samym sercu miasta, u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej, w bliskim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP, tuż obok budynku Filharmonii Śląskiej. Goście otrzymają tutaj do dyspozycji 105 funkcjonalnie wyposażonych pokoi (...), Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest Generalnym Wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70%."

 • Odpady i Środowisko 1/2016

  „Zrównoważona gospodarka odpadami na placu budowy"

  " - (...) Dbałość o środowisko to podstawowy element, na którym opieramy politykę naszej firmy. Jako firma odpowiedzialna społecznie podejmujemy inicjatywę i corocznie sporządzamy bilans węglowy, który dostarcza informacji na temat ilości gazów cieplarnianych, których emisji udało nam się uniknąć w związku z prowadzeniem naszej działalności - mówi Eric Agnello, dyrektor generalny firmy RD bud Sp. z o.o., która realizuje inwestycje w pełni odpowiadające certyfikatom HQE - Wysoka Jakość Środowiskowa."

 • Marzec 2016

  hotelinfo24.pl

  „Szczególnie widoczna jest ekspansja segmentu ekonomicznego, który coraz śmielej wkracza do centrum miast. (...) Aby prace mogły zostać wykonane w sposób jak najmniej uciążliwy i możliwie najbardziej ekonomiczny, już na samym początku trzeba uwzględnić kwestie dotyczące przede wszystkim organizacji dostaw i zapewnienia bezpieczeństwa publicznego. (...) - Kluczem do sukcesu jest zatem sieć sprawdzonych partnerów, którą Generalny Wykonawca – podobnie jak swoje doświadczenie – buduje niekiedy latami na podstawie przeprowadzonych i pozytywnie ocenianych inwestycji – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o.

  inwestycje.pl

  „– Pomimo postępu technicznego i stosowania prefabrykatów, budownictwo wciąż opiera się na tej samej zasadzie – wszelkie materiały czy elementy konstrukcyjne trzeba dowieźć na plac budowy. Zadanie koordynacji tego ruchu spoczywa na Generalnym Wykonawcy. (...) – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

  propertynews.pl

  „Hotele ekonomiczne w ofensywie"

  „– Ciekawym zjawiskiem obserwowanym na rynku hotelowym jest to, że hotele dwugwiazdkowe coraz częściej stawiają na pięciogwiazdkowe lokalizacje w śródmieściu. Potwierdza to szereg naszych projektów zrealizowanych wspólnie z B&B Hotels w Polsce oraz w Niemczech, a także aktualnie prowadzona dla tej sieci budowa w Katowicach – mówi Eric Agnello, dyrektor generalny spółki RD bud."

  inzynierbudownictwa.pl

  „Na Brzustówce w Radomiu ruszyła budowa jednego z największych w Polsce i pierwszego w nowej odsłonie aranżacyjnej marketu budowlanego Castorama.(...) Generalnym wykonawcą obiektu o powierzchni ok. 15 tys. m² została firma RD bud."

  swiatbetonu.pl

  „Na Brzustówce w Radomiu ruszyła budowa jednego z największych w Polsce i pierwszego w nowej odsłonie aranżacyjnej marketu budowlanego Castorama. (...) Generalne Wykonawstwo spółka Castim powierzyła po raz kolejny firmie budowlanej RD bud, która zrealizowała już wiele obiektów działających pod szyldem międzynarodowej marki. Największe z nich - każdy o powierzchni ok. 16 000 m2 - to Castorama Bielany Wrocławskie, Castorama Warszawa i Castorama Gdańsk."