Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Odpady i Środowisko 1/2016

  „Zrównoważona gospodarka odpadami na placu budowy"

  " - (...) Dbałość o środowisko to podstawowy element, na którym opieramy politykę naszej firmy. Jako firma odpowiedzialna społecznie podejmujemy inicjatywę i corocznie sporządzamy bilans węglowy, który dostarcza informacji na temat ilości gazów cieplarnianych, których emisji udało nam się uniknąć w związku z prowadzeniem naszej działalności - mówi Eric Agnello, dyrektor generalny firmy RD bud Sp. z o.o., która realizuje inwestycje w pełni odpowiadające certyfikatom HQE - Wysoka Jakość Środowiskowa."

 • Marzec 2016

  hotelinfo24.pl

  „Szczególnie widoczna jest ekspansja segmentu ekonomicznego, który coraz śmielej wkracza do centrum miast. (...) Aby prace mogły zostać wykonane w sposób jak najmniej uciążliwy i możliwie najbardziej ekonomiczny, już na samym początku trzeba uwzględnić kwestie dotyczące przede wszystkim organizacji dostaw i zapewnienia bezpieczeństwa publicznego. (...) - Kluczem do sukcesu jest zatem sieć sprawdzonych partnerów, którą Generalny Wykonawca – podobnie jak swoje doświadczenie – buduje niekiedy latami na podstawie przeprowadzonych i pozytywnie ocenianych inwestycji – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o.

  inwestycje.pl

  „– Pomimo postępu technicznego i stosowania prefabrykatów, budownictwo wciąż opiera się na tej samej zasadzie – wszelkie materiały czy elementy konstrukcyjne trzeba dowieźć na plac budowy. Zadanie koordynacji tego ruchu spoczywa na Generalnym Wykonawcy. (...) – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

  propertynews.pl

  „Hotele ekonomiczne w ofensywie"

  „– Ciekawym zjawiskiem obserwowanym na rynku hotelowym jest to, że hotele dwugwiazdkowe coraz częściej stawiają na pięciogwiazdkowe lokalizacje w śródmieściu. Potwierdza to szereg naszych projektów zrealizowanych wspólnie z B&B Hotels w Polsce oraz w Niemczech, a także aktualnie prowadzona dla tej sieci budowa w Katowicach – mówi Eric Agnello, dyrektor generalny spółki RD bud."

  inzynierbudownictwa.pl

  „Na Brzustówce w Radomiu ruszyła budowa jednego z największych w Polsce i pierwszego w nowej odsłonie aranżacyjnej marketu budowlanego Castorama.(...) Generalnym wykonawcą obiektu o powierzchni ok. 15 tys. m² została firma RD bud."

  swiatbetonu.pl

  „Na Brzustówce w Radomiu ruszyła budowa jednego z największych w Polsce i pierwszego w nowej odsłonie aranżacyjnej marketu budowlanego Castorama. (...) Generalne Wykonawstwo spółka Castim powierzyła po raz kolejny firmie budowlanej RD bud, która zrealizowała już wiele obiektów działających pod szyldem międzynarodowej marki. Największe z nich - każdy o powierzchni ok. 16 000 m2 - to Castorama Bielany Wrocławskie, Castorama Warszawa i Castorama Gdańsk."

 • Nowy Tydzień w Lublinie 22-28.02.2016

  „Ofensywa zielonego budownictwa”

  - (…) w „zielonych” budynkach po prostu lepiej się mieszka i pracuje, a to coraz wyraźniej dostrzegają właściciele i użytkownicy takich nieruchomości – wyjaśnia ekspert Eric Agnello z firmy RD bud.

   

 • Środowisko 2/2016

  „Zielone budownictwo znak naszych czasów”

  „Realizacja każdego kolejnego projektu tego typu pozwala poszerzać kompetencje firmy budowlanej i efektywnie dostosowywać je do coraz większych wyzwań, jakie stają przed nowoczesnym budownictwem – mówi Eric Agnello."

 • Przegląd budowlany 2/2016

  „››Zielone‹‹ budownictwo – znak naszych czasów”

  "(...) Wydajność instalacji czy zaawansowana gospodarka materiałowa to jedne z najważniejszych elementów decydujących o proekologicznych właściwościach inwestycji – mówi Eric Agnello."