Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Świat Hoteli 5/2016

  Dwa nowe B&B"

  „(...) na Śląsku prace postępują bardzo sprawnie i bez opóźnień. Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest generalnym wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku jest już gotowa w 70%. Trwają prace na elewacji. Jednocześnie realizowany jest montaż instalacji i prowadzone są roboty wykończeniowe."

 • Polski Przemysł 2/2016

  Podążamy za tendencjami rynku"

  „Spółka RD bud wypracowała własny przepis na sukces na polskim rynku budowlanym. Kluczowymi słowami są tu: <<dywersyfikacja>> - bo firma podejmuje zlecenia w wielu obszarach: od budownictwa przemysłowego, po biurowe i mieszkaniowe - oraz <<zrównoważone budownictwo>>."

 • Gazeta Wyborcza Radom 11.05.2016

  Radomska Castorama prawie gotowa"

  „Znikły rusztowania, budynek już niemal gotowy, widać już charakterystyczne barwy marketu. (...) Jak poinformował nas Maciej Ciupka, kierownik budowy w RD bud, która jest wykonawca inwestycji, sama sieć Castorama nie weszła jeszcze do środka budynku, by wyposażyć go w meble magazynowe, regały, kasy i w końcu towar. Trwają za to prace przy budowie skrzyżowania (...)."

 • Poradnik Restauratora 5/2016

  „Ofensywa hoteli ekonomicznych"

  Ciekawym zjawiskiem obserwowanym na rynku hotelowym jest to, że hotele dwugwiazdkowe coraz częściej stawiają na pięciogwiazdkowe lokalizacje w śródmieściu. Potwierdza to szereg naszych projektów zrealizowanych wspólnie z B&B Hotels w Polsce oraz w Niemczech, a także aktualnie prowadzona dla tej sieci budowa w Katowicach – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

 • Maj 2016

  polskiprzemysl.com.pl

  Przemyślana strategia inwestycyjna, współpraca z doświadczoną ekipą budowlaną oraz doskonała kooperacja między wszystkimi podmiotami zaangażowanymi w projekt gwarantują efektywność planowanych działań, których skutkiem powinna być oczekiwana pozycja obiektu na rynku komercyjnym – mówi Eric Agnello [RD bud]."

  portalbudowa.pl

  Jednocześnie trzeba być świadomym tego, że projekty związane z modyfikacją istniejących centrów handlowych to skomplikowane procesy, które wymagają szczegółowego planowania i wielu przygotowań. - mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

  polskiprzemysl.com.pl

  „RD bud przez wiele lat promował ideę zrównoważonego budownictwa między innymi poprzez cykl konferencji „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”, nie tylko zachęcając wszystkich partnerów związanych z procesem inwestycyjnym do dialogu i wspólnej pracy nad stworzeniem i realizacją zrównoważonego projektu, lecz także angażując się jako generalny wykonawca w certyfikację BREEAM dla kilku warszawskich budynków biurowych."

  realestatemanager.com.pl

  Korzyści płynące dla deweloperów z takich projektów jak rozbudowa, przebudowa czy modernizacja istniejących obiektów są znaczące. Nie można jednak koncentrować się wyłącznie na nich – strony medalu zawsze są dwie. Trzeba wiedzieć, że droga do sukcesu przy tego typu działaniach to poważne wyzwanie inwestycyjne i budowlane. - mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

  propertynews.pl

  Wzmożona aktywność inwestycyjna w sektorze retailowym to również zasługa aktualnego stylu robienia zakupów oraz potrzeb konsumenckich. – mówi Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."