Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Poradnik Restauratora 5/2016

  „Ofensywa hoteli ekonomicznych"

  Ciekawym zjawiskiem obserwowanym na rynku hotelowym jest to, że hotele dwugwiazdkowe coraz częściej stawiają na pięciogwiazdkowe lokalizacje w śródmieściu. Potwierdza to szereg naszych projektów zrealizowanych wspólnie z B&B Hotels w Polsce oraz w Niemczech, a także aktualnie prowadzona dla tej sieci budowa w Katowicach – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

 • Maj 2016

  polskiprzemysl.com.pl

  Przemyślana strategia inwestycyjna, współpraca z doświadczoną ekipą budowlaną oraz doskonała kooperacja między wszystkimi podmiotami zaangażowanymi w projekt gwarantują efektywność planowanych działań, których skutkiem powinna być oczekiwana pozycja obiektu na rynku komercyjnym – mówi Eric Agnello [RD bud]."

  portalbudowa.pl

  Jednocześnie trzeba być świadomym tego, że projekty związane z modyfikacją istniejących centrów handlowych to skomplikowane procesy, które wymagają szczegółowego planowania i wielu przygotowań. - mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

  polskiprzemysl.com.pl

  „RD bud przez wiele lat promował ideę zrównoważonego budownictwa między innymi poprzez cykl konferencji „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”, nie tylko zachęcając wszystkich partnerów związanych z procesem inwestycyjnym do dialogu i wspólnej pracy nad stworzeniem i realizacją zrównoważonego projektu, lecz także angażując się jako generalny wykonawca w certyfikację BREEAM dla kilku warszawskich budynków biurowych."

  realestatemanager.com.pl

  Korzyści płynące dla deweloperów z takich projektów jak rozbudowa, przebudowa czy modernizacja istniejących obiektów są znaczące. Nie można jednak koncentrować się wyłącznie na nich – strony medalu zawsze są dwie. Trzeba wiedzieć, że droga do sukcesu przy tego typu działaniach to poważne wyzwanie inwestycyjne i budowlane. - mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

  propertynews.pl

  Wzmożona aktywność inwestycyjna w sektorze retailowym to również zasługa aktualnego stylu robienia zakupów oraz potrzeb konsumenckich. – mówi Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

 • Eurobuild CEE 4/2016

  „RD bud dla Castoramy"


  „Firma RD bud jako generalny wykonawca zrealizuje na Brzustówce w Radomiu market budowlany Castorama. (...) Kontrakt o wartości 28,26 mln zł netto obejmuje  prace ziemne i kompleskowe zagospodarowanie terenu. Po stronie generalnego wykonawcy jest również przebudowa sieci wodociągowej i energetycznej wraz zsygnalizacją świetlną skrzyzowania przyległego do inwestycji."

 • InfoMarket 4/2016

  „Znów łączą swoje siły"

  „W Radomiu rozpoczęła się budowa jednego z największych w Polsce i pierwszego w nowej odsłonie aranżacyjnej marketu budowlanego Castorama. Generalnym wykonawcą obiektu o powierzchni ok. 15 tys. m2 została firma RD bud. (...) Castim i RD bud mają na swoim koncie wiele zrealizowanych współnie projektów w całym kraju."

 • Kwiecień 2016

  dami24.pl

  „Budowa Castoramy na Brzustówce ruszyła w grudniu 2015 roku. Po trzech miesiącach od rozpoczęcia budowy inwestycja i teren są nie do poznania. Market rośnie w górę w szybkim tempie. Będzie jednym z największych w Polsce. (...) Budowę prowadzi warszawska firma RD bud."

  katowice.naszemiasto.pl

  „Hotel sieci B&B w Katowicach powstaje u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej, tuż obok gmachu Filharmonii Śląskiej. Będzie tu 105 pokoi hotelowych, sala konferencyjna oraz podziemny parking. Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest generalnym wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70 proc."

  e-hotelarz.pl

  „Już wkrótce na hotelowej mapie Polski pojawią się dwa nowe obiekty sieci B&B w Łodzi i Katowicach. Prace na budowach osiągnęły stan zaawansowany. (...) Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest Generalnym Wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70%. Trwają prace na elewacji. Jednocześnie realizowany jest montaż instalacji i prowadzone są roboty wykończeniowe."

  horecanet.pl

  „Międzynarodowa marka jest już obecna w Warszawie, Toruniu oraz we Wrocławiu. Niebawem do tych miast dołączą kolejne – Łódź i Katowice. (...) Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest generalnym wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70 proc. (...) Obiekty w Łodzi oraz w Katowicach projektu Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol dołączą do sieci B&B jeszcze w tym roku."

  muratorplus.pl

  „Hotel (B&B Katowice - przyp. red.) powstaje u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej w Katowicach. Konstrukcja budynku gotowa jest już w 70%. Trwają prace przy elewacji. Jednocześnie realizowany jest montaż instalacji i prowadzone roboty wykończeniowe. Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma RD Bud."

  propertynews.pl

  „Podobnie jak w Łodzi, także na Śląsku prace postępują bardzo sprawnie i bez opóźnień. Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest Generalnym Wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70 proc."

  renews.pl

  „Już wkrótce na hotelowej mapie Polski pojawią się dwa nowe obiekty sieci B&B. (...) Równolegle z budową w Łodzi wznoszony jest hotel B&B w Katowicach. (...) Podobnie jak w Łodzi, także na Śląsku prace postępują bardzo sprawnie i bez opóźnień. Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest Generalnym Wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70%."

  urbanity.pl

  Równolegle z budową w Łodzi wznoszony jest hotel B&B w Katowicach. Obiekt ten będzie usytuowany w samym sercu miasta, u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej, w bliskim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP, tuż obok budynku Filharmonii Śląskiej. Goście otrzymają tutaj do dyspozycji 105 funkcjonalnie wyposażonych pokoi (...), Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest Generalnym Wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku gotowa jest już w 70%."