Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Eurobuild CEE 11/2016

  „Yareal rusza z budową Nowogrodzkiej"

  „Francuski deweloper Yareal rozpoczął budowę biurowca Nowogrodzka Square między ul. Nowogrodzką a Al. Jerozolimskimi w Warszawie. (...) Generalnym Wykonawcą jest RD bud (...). Budowa ma się zakończyć w pierwszym kwartale 2018 roku."

 • Listopad 2016

  inzynierbudownictwa.pl

  „W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – rolę generalnego wykonawcy powierzył firmie RD bud.(...) Warto odnotować, że Nowogrodzka Square realizowana jest w standardzie budownictwa ekologicznego i docelowo spełni wymagania certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent."

  togethermagazyn.pl

  „– To dla nas zaszczyt i ogromna satysfakcja, że kolejny raz możemy dokładać swoje cegiełki do sukcesu Onko-Olimpiady, nie tylko jako jeden ze sponsorów, ale i aktywny uczestnik – mówiła Magdalena Agnello – Dyrektor ds. Handlowych z firmy RD bud. Po czym dodała – Każdego roku w ramach wolontariatu pracownicy naszej firmy występują na zawodach w charakterze team-leaderów, roztaczając opiekę nad biorącymi udział w olimpiadzie dziećmi z różnych regionów Polski."

 • Głos Wielkopolski 14.10.2016


  „Płot dziełem sztuki"

  „Paradoksalnie, ogrodzenie, choć z założenia ma odgradzać, może również łączyć. (...) Przykładowo we Wrocławiu ogrodzenia na jednym z dużych placów budowy przekazano w ręce młodych plastyków, by z nieciekawej ściany zrobili dzieło sztuki. (...) na ponad 60-metrowym ogrodzeniu okalającym inwestycję przedstawili zabytki stolicy Dolnego Śląska w otoczeniu morskich stworzeń, (...)." | Fot. RD bud

 • Październik 2016

  e-biurowce.pl

  „Biurowiec Nowogrodzka Square powstanie w centrum Warszawy, zamykając pierzeję Alei Jerozolimskich. Oddanie biurowca do użytku planowane jest na I kw. 2018 r. (...) Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma RD bud, która współpracowała z Yareal Polska już wcześniej przy modernizacji i rozbudowie Mokotowska Square oraz przy budowie biurowca Oxygen Park. Firmy wspólnie realizują również projekt kompleksu biurowego Neopark na warszawskim Mokotowie."

  ekonews.pl

  „Warto odnotować, że Nowogrodzka Square realizowana jest w standardzie budownictwa ekologicznego i docelowo spełni wymagania certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. (...) – Na przestrzeni blisko 20 lat obecności na polskim rynku niejednokrotnie powierzano nam projekty z obszaru budownictwa ekologicznego. (...) mocno wierzymy, że już wkrótce Nowogrodzka Square dołączy do bogatego portfolio naszych realizacji i będzie dla nas kolejnym powodem do dumy – podsumowuje Dyrektor Generalny RD bud."

  investmap.pl

  „W jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji w centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – przy okazji realizacji tego projektu współpracuje z firmą RD bud, której już nie po raz pierwszy powierzył rolę Generalnego Wykonawcy."

  kompasinwestycji.pl

  „W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – wybrał na wykonawcę inwestycji firmę RD bud."

  muratorplus.pl

  RD Bud generalnym wykonawcą Nowogrodzka Square. (...) Budynek ma być gotowy w I kwartale 2018. Inwestorem jest Yareal Polska, a projekt architektoniczny opracowała pracownia HRA Architekci."

  nieruchomosci.biz

  W jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji w centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. (...) – To już czwarta inwestycja, przy której spotykamy się ze spółką Yareal Polska na placu budowy. (...)– mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud.

  nowawarszawa.pl

  W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – przy okazji realizacji tego projektu współpracuje z firmą RD bud, której już nie po raz pierwszy powierzył rolę Generalnego Wykonawcy."

  propertydesign.pl

  W jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji w centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Projekt architektoniczny renomowanej pracowni HRA Architekci urzeczywistni firma RD bud, (...)."

  propertyjournal.pl

  W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor, Yareal Polska przy okazji realizacji tego projektu współpracuje z firmą RD bud, (...)."

  propertynews.pl

  W jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji w centrum Warszawy startuje budowa biurowca Nowogrodzka Square. Yareal powierzył generalne wykonawstwo sprawdzonemu partnerowi. (...) Projekt architektoniczny renomowanej pracowni HRA Architekci urzeczywistni firma RD bud,(...)."

  renews.pl

  W jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji w centrum Warszawy rusza budowa nowoczesnego obiektu biurowego, Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska powierzył rolę Generalnego Wykonawcy obiektu po raz kolejny firmie RD bud."

  realestatemanager.com

  W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – przy okazji realizacji tego projektu współpracuje z firmą RD bud, której już nie po raz pierwszy powierzył rolę generalnego wykonawcy."

  swiat-szkla.pl

  Nowogrodzka Square to już czwarty projekt realizowany wspólnie przez spółki Yareal Polska i RD bud; Fot. RD bud"

  terenyinwestycyjne.info

  Projekty podlegające wielokryterialnej ocenie jakości i wpływu na środowisko to zawsze duże wyzwanie dla Generalnego Wykonawcy. (...) Wszechstronne doświadczenie i doskonała znajomość specyfiki tego typu inwestycji za każdym razem pozwalały nam z sukcesem kończyć podjęte zobowiązania, dlatego mocno wierzymy, że już wkrótce Nowogrodzka Square dołączy do bogatego portfolio naszych realizacji i będzie dla nas kolejnym powodem do dumy – podsumowuje Dyrektor Generalny RD bud."

  urbanity.pl

  Ruszyła budowa warszawskiego biurowca Nowogrodzka Square, którego generalnym wykonawcą została firma RD bud. Inwestorem budynku, który stanie w centrum stolicy jest spółka Yareal Polska."

  wnp.pl

  „RD bud rozpoczął budowę biurowca Nowogrodzka Square w Warszawie, którego inwestorem jest spółka Yareal Polska. (...) Docelowo biurowiec ma spełnić wymagania certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent."

 • Shopping Center Poland 9/2016

  „Remodelingi i rozbudowy wciąż dominującym trendem"

  "– Aby proces związany z remodelingiem lub rozbudą obiektu został przeprowadzony w sposób jak najmniej uciążliwy i najbardziej ekonomiczny, juz na starcie trzeba uwzględnić odpowiednią liczbę miejsc parkingowych, reorganizację ruchu czy etapowanie prac. Zapewniona musi być również dobra współpraca między podwykonawcami (...) mówi Eric Agnello, dyrektor generalny firmy RD bud, kóra na swoim koncie ma m.in. prace modernizacyjne na takich obiektach, jak CH Arkadia, Galeria Wileńska i Galeria Mokotów w Warszawie, czy rozbudowę CH Riviera w Gdyni."