Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

  • Extra Kielce 21.06.2012

     „(…) Jednym z podstawowych założeń „zielonego budownictwa” promowanego przez RD bud jest integracja wszystkich działań inwestycyjnych już na etapie projektu. Jakość wykonania, strategiczne rozplanowanie wydatków, wdrażanie innowacji oraz nadzór nad nimi przekłada się bowiem bezpośrednio na wymierne w skali roku oszczędności. Poza finansowym aspektem, po stronie słuszności zrównoważonego budownictwa stoją także względy proekologiczne. Mniejsza ingerencja w środowisko, wykorzystanie alternatywnych źródeł pozyskiwania energii, zastosowanie energooszczędnych źródeł światła, systemu wentylacji, modernizacja sprzętu i wyposażenia oraz regularna segregację odpadów to niepodważalne korzyści dla użytkowników budynku. Wszystkie te rozwiązania zapewnią nie tylko istotną redukcję kosztów, ale także w znacznym stopniu zmieniają dotychczasowy sposób myślenia o normach obowiązujących we współczesnym budownictwie(…)”

  • Gazeta Wyborcza Wrocław 22.06.2012

    „ (…) Zamiast brzydkiego płotu z bannerami reklamowymi na ogrodzeniu pojawiają się wrocławskie zabytki oraz mieszkańcy mórz i oceanów. Pomysłodawcą akcji jest firma RD bud, odpowiedzialna za budowę nowego hotelu przy ul. Piotra Skargi (…) ”

  • Extra Podkarpacie 14.06.2012 „ Projekty budowalne RD bud – udana fuzja z naturą”

    Firma RD bud, inicjator projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”, od 2 lat aktywnie upowszechnia koncepcję ekologicznego budownictwa zachęcając do współpracy firmy realizujące tego typu inwestycje. Jednym z podstawowych założeń „zielonego budownictwa” promowanego przez RD bud jest integracja wszystkich działań inwestycyjnych już na etapie projektu. Jakość wykonania, strategiczne rozplanowanie wydatków, wdrażanie innowacji oraz nadzór nad nimi przekłada się bowiem bezpośrednio na wymierne w skali roku oszczędności (…) "