Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Builder 6/2012 „ Zrównoważone budowanie”

  Budowa hotelu B&B w Warszawie, Generalny Wykonawca : firma RD bud

 • Builder 6/2012 „ Budowa hotelu B&B Warszawa - Okęcie”

  „ (…) Organizatorem seminariów jest firma Bluevine Consulting. Inicjatorem i sponsorem całego projektu jest firma RD bud Generalny Wykonawca. Jego cel stanowi pogłębienie świadomości na temat zrównoważonego projektowania, poprzez dyskusję branżową. W tym roku odbyło się także spotkanie we Wrocławiu (…)”

 • Home&Market 6/2012

  „ (…) RD bud poza działalnością budowlaną wspiera także finansowo młodych i utalentowanych sportowców. Do ich grona należą tegoroczna zdobywczyni złotego medalu w szermierczych Mistrzostwach Polski Bogna Jóźwiak oraz wielokrotnie nagradzana na turniejach krajowych i międzynarodowych szablistka Irena Więckowska. (…)Jako oficjalny sponsor zawodniczek, czujemy się zaszczyceni, że możemy wspierać ich rozwój i ambitne plany wzięcia udziału w tegorocznej olimpiadzie w Londynie” – tak sukcesy szablistek komentuje Eric Agnello, Dyrektor Generalny firmy RD bud (…)”

 • Extra Kielce 21.06.2012

   „(…) Jednym z podstawowych założeń „zielonego budownictwa” promowanego przez RD bud jest integracja wszystkich działań inwestycyjnych już na etapie projektu. Jakość wykonania, strategiczne rozplanowanie wydatków, wdrażanie innowacji oraz nadzór nad nimi przekłada się bowiem bezpośrednio na wymierne w skali roku oszczędności. Poza finansowym aspektem, po stronie słuszności zrównoważonego budownictwa stoją także względy proekologiczne. Mniejsza ingerencja w środowisko, wykorzystanie alternatywnych źródeł pozyskiwania energii, zastosowanie energooszczędnych źródeł światła, systemu wentylacji, modernizacja sprzętu i wyposażenia oraz regularna segregację odpadów to niepodważalne korzyści dla użytkowników budynku. Wszystkie te rozwiązania zapewnią nie tylko istotną redukcję kosztów, ale także w znacznym stopniu zmieniają dotychczasowy sposób myślenia o normach obowiązujących we współczesnym budownictwie(…)”

 • Gazeta Wyborcza Wrocław 22.06.2012

  „ (…) Zamiast brzydkiego płotu z bannerami reklamowymi na ogrodzeniu pojawiają się wrocławskie zabytki oraz mieszkańcy mórz i oceanów. Pomysłodawcą akcji jest firma RD bud, odpowiedzialna za budowę nowego hotelu przy ul. Piotra Skargi (…) ”