Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Hotelarz 7/2012

  „(…) Sieć hoteli ekonomicznych B&B rozpoczęła realizację nowej inwestycji na polskim rynku – budowę hotelu w centrum Wrocławia. Generalnym wykonawcą inwestycji jest francuska spółka RDbud (…)”

 • Hotelarz 7/2012

  „(…) Generalny wykonawca hotelu B&B we Wrocławiu, firma RD bud, zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa stara się przekonać mieszkańców, że widoczne zmiany w tkance miasta w czasie prowadzenia prac budowlanych, nie muszą wiązać się z zaburzeniem estetyki otoczenia. Dlatego wokół inwestycji wzniesiono 60-metrowy płot, ozdobiony malarskimi impresjami. Firma RD bud chciała, by również sam plac budowy nie szpecił miasta (…)”

 • Nowy tydzień w Lublinie 30.07.2012

  „(…) Popierana przez Unię Europejską i promowana przez firmę RD bud koncepcja zrównoważonego budownictwa na nowo weryfikuje standardy i normy budowlane. „Firma budowlana, która tak jak my podejmuje się realizacji tzw. „zrównoważonych inwestycji”, musi dostosować zarówno sposób organizacji placu budowy, jak i charakter samych prac budowlanych pod wyraźnie określone wymagania – mówią specjaliści RD bud (…)”

 • Środowisko 7/2012

  „(…) O tym jak w praktyce wygląda wdrożenie zasad zrównoważonego budownictwa mówi Jean Luc Darras, ekspert z firmy RD bud, która od dwóch lat jest inicjatorem projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”. Celem zrównoważonego budownictwa jest bowiem zarówno trwałość, jakość, jak i użyteczność rozwiązań materiałowych, konstrukcyjnych i projektowych (…)”

 • E- rynek podróży 05.06.2012 „Otwarcie hotelu B&B Warszawa - Okęcie ”

  „ (…) 24 maja odbyła się uroczysta gala otwarcia hotelu B&B Warszawa - Okęcie, należącego do francuskiej sieci komfortowych hoteli ekonomicznych (…) Generalnym wykonawcą hotelu była firma RD bud, działająca na polskim rynku od 1997 r. „ jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy wykonanej przez firmę RD bud. Wykonawcy budynku udało się m.in. znakomicie wyciszyć wnętrze hotelu, dzięki czemu odwiedzający go klienci mogą zapomnieć, że mieści się on w przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie, Alei Krakowskiej ” – stwierdził Michał Rzeźnik. Spółka RD bud wywodząca się z francuskiej grupy budowlano – deweloperskiej Rabot Dutilleul, była odpowiedziała również za realizację toruńskiego hotelu należącego do B&B (...) ”