Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Środowisko 7/2012

  „(…) O tym jak w praktyce wygląda wdrożenie zasad zrównoważonego budownictwa mówi Jean Luc Darras, ekspert z firmy RD bud, która od dwóch lat jest inicjatorem projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”. Celem zrównoważonego budownictwa jest bowiem zarówno trwałość, jakość, jak i użyteczność rozwiązań materiałowych, konstrukcyjnych i projektowych (…)”

 • E- rynek podróży 05.06.2012 „Otwarcie hotelu B&B Warszawa - Okęcie ”

  „ (…) 24 maja odbyła się uroczysta gala otwarcia hotelu B&B Warszawa - Okęcie, należącego do francuskiej sieci komfortowych hoteli ekonomicznych (…) Generalnym wykonawcą hotelu była firma RD bud, działająca na polskim rynku od 1997 r. „ jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy wykonanej przez firmę RD bud. Wykonawcy budynku udało się m.in. znakomicie wyciszyć wnętrze hotelu, dzięki czemu odwiedzający go klienci mogą zapomnieć, że mieści się on w przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie, Alei Krakowskiej ” – stwierdził Michał Rzeźnik. Spółka RD bud wywodząca się z francuskiej grupy budowlano – deweloperskiej Rabot Dutilleul, była odpowiedziała również za realizację toruńskiego hotelu należącego do B&B (...) ”

 • Builder 6/2012 „ Zrównoważone budowanie”

  Budowa hotelu B&B w Warszawie, Generalny Wykonawca : firma RD bud

 • Builder 6/2012 „ Budowa hotelu B&B Warszawa - Okęcie”

  „ (…) Organizatorem seminariów jest firma Bluevine Consulting. Inicjatorem i sponsorem całego projektu jest firma RD bud Generalny Wykonawca. Jego cel stanowi pogłębienie świadomości na temat zrównoważonego projektowania, poprzez dyskusję branżową. W tym roku odbyło się także spotkanie we Wrocławiu (…)”

 • Home&Market 6/2012

  „ (…) RD bud poza działalnością budowlaną wspiera także finansowo młodych i utalentowanych sportowców. Do ich grona należą tegoroczna zdobywczyni złotego medalu w szermierczych Mistrzostwach Polski Bogna Jóźwiak oraz wielokrotnie nagradzana na turniejach krajowych i międzynarodowych szablistka Irena Więckowska. (…)Jako oficjalny sponsor zawodniczek, czujemy się zaszczyceni, że możemy wspierać ich rozwój i ambitne plany wzięcia udziału w tegorocznej olimpiadzie w Londynie” – tak sukcesy szablistek komentuje Eric Agnello, Dyrektor Generalny firmy RD bud (…)”