Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Gazeta Wrocławska 05.07.2012

  „ (…)Podwodny Wrocław można zobaczyć przy ul. Piotra Skragi na 60- metrowym ogrodzeniu, zmontowanym z płyt pilśniowych, pokrytych malunkiem. Płot pojawił się tuz obok budynku IX Liceum Ogólnokształcącego, dokładnie tam, gdie powstanie hotel sieci B&B (…) – To pomysł firmy RD bud, która współpracuje z siecią hoteli B&B. Podobne projekty powstawały w Toruniu i Warszawie przy okazji budowy hotelu (…) ”

 • Dziennik Polski 26.07.2012

  „(…) Chęć budowy szkoły w ramach partnerstwa publiczno – prywatnego (PPP) zgłosiło pięć firm. Pierwsza przetargowa sesja została przeprowadzona w ostatnich dniach w Warszawie. Podczas tego spotkania prowadzono rozmowy z trzema dużymi firmami: RD Bud-em, Strabagiem i Warbudem. Właściwe negocjacje, których finałem ma być wybranie wykonawcy rozpoczną się 10 września w Niepołomnicach (…)”

 • Hotelarz 7/2012

  „(…) Sieć hoteli ekonomicznych B&B rozpoczęła realizację nowej inwestycji na polskim rynku – budowę hotelu w centrum Wrocławia. Generalnym wykonawcą inwestycji jest francuska spółka RDbud (…)”

 • Hotelarz 7/2012

  „(…) Generalny wykonawca hotelu B&B we Wrocławiu, firma RD bud, zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa stara się przekonać mieszkańców, że widoczne zmiany w tkance miasta w czasie prowadzenia prac budowlanych, nie muszą wiązać się z zaburzeniem estetyki otoczenia. Dlatego wokół inwestycji wzniesiono 60-metrowy płot, ozdobiony malarskimi impresjami. Firma RD bud chciała, by również sam plac budowy nie szpecił miasta (…)”

 • Nowy tydzień w Lublinie 30.07.2012

  „(…) Popierana przez Unię Europejską i promowana przez firmę RD bud koncepcja zrównoważonego budownictwa na nowo weryfikuje standardy i normy budowlane. „Firma budowlana, która tak jak my podejmuje się realizacji tzw. „zrównoważonych inwestycji”, musi dostosować zarówno sposób organizacji placu budowy, jak i charakter samych prac budowlanych pod wyraźnie określone wymagania – mówią specjaliści RD bud (…)”