Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Świat Hoteli 24.09.2012

  „(…) Trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji rozpoczęła realizację kolejnej inwestycji na polskim rynku. Sieć otworzy swój kolejny hotel w samym sercu Wrocławiu. Generalny wykonawcą inwestycji jest spółka RD bud (..)”

 • 7 Dni Radom 10.08.2012

  „(…) Firma RD bud, inicjator projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej” od dwóch lat aktywnie upowszechnia koncepcję ekologicznego budownictwa zachęcając do współpracy firmy realizujące tego typu inwestycje. Jednym z podstawowych założeń „zielonego budownictwa” promowanego przez RD bud jest integracja wszystkich działań inwestycyjnych już na etapie projektu (…)”

 • Nowy tydzień w Lublinie 13.08.2012

  „(…) Polscy inwestorzy i firmy budowlane stopniowo dostosowują place budowy do norm Unii Europejskiej. Ciekawym przykładem mogą być dokonania w tej dziedzinie firmy RD bud, która daje dobry przykład, jak zadbać o właściwe składowanie materiałów budowlanych (…)”

 • Shopping Center Poland 8/2012

  „(…) Na powstającym w Bolesławcu centrum handlowym w czerwcu pojawiła się wiecha. Inwestorem obiektu jest spółka Antan, natomiast generalnym wykonawcą firma RD bud Sp. z o. o. Firma budowlana RD bud należy do francuskiej grupy budowlano – deweloperskiej Rabot Dutilleul Investissement SAS (…)”

 • Builder 8/2012

  „(…) W RD bud stawiamy na stałe podnoszenie kwalifikacji. Program edukacyjny dotyczy nie tylko naszych pracowników, ale również podwykonawców. Szkolimy innych, ale też i sami jesteśmy szkolenie. Ten wzajemny przepływ wiedzy i praktycznej znajomości poszczególnych zagadnień to wartość, która przekłada się bezpośrednio na praktykę, a więc na jakość i poziom realizowanych projektów (…)”