Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Shopping Center Poland 8/2012

  „(…) Na powstającym w Bolesławcu centrum handlowym w czerwcu pojawiła się wiecha. Inwestorem obiektu jest spółka Antan, natomiast generalnym wykonawcą firma RD bud Sp. z o. o. Firma budowlana RD bud należy do francuskiej grupy budowlano – deweloperskiej Rabot Dutilleul Investissement SAS (…)”

 • Builder 8/2012

  „(…) W RD bud stawiamy na stałe podnoszenie kwalifikacji. Program edukacyjny dotyczy nie tylko naszych pracowników, ale również podwykonawców. Szkolimy innych, ale też i sami jesteśmy szkolenie. Ten wzajemny przepływ wiedzy i praktycznej znajomości poszczególnych zagadnień to wartość, która przekłada się bezpośrednio na praktykę, a więc na jakość i poziom realizowanych projektów (…)”

 • Builder 8/2012

  „(…) Firma RD bud podjęła wyzwanie wkomponowania w panoramę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego obiektu o powierzchni 70 tys. m2. Nowo budowane CH Wzgórze w Gdyni będzie jedną z bardziej imponujących galerii handlowych w Polsce. Wymiar przedsięwzięcia sprawia, że choć do zakończenia prac budowlanych Centrum Handlowego Wzgórze pozostało jeszcze półtora roku, już teraz obiekt budzi spore zainteresowanie wśród mieszkańców Trójmiasta i okolic (…)”

 • Builder 8/2012

  „(…) RD bud realizuje hotel B&B we Wrocławiu, pilnując by zmiany w architekturze miasta w czasie prowadzenia prac budowlanych nie wiązały się z zaburzeniem estetyki otoczenia. Wokół inwestycji wzniesiono nietypowy, 60 metrowy płot, ozdobiony malarskimi impresjami na temat stolicy Dolnego Śląska (…)”

 • Horeca 8/2012

  „(…) Trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji rozpoczęła realizację kolejnej inwestycji na polskim rynku. Zgodnie ze strategią zakładającą lokalizację obiektów w kluczowych punktach miast, sieć otworzy swój kolejny hotel w samym sercu Wrocławia. Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka RD bud (…)”