Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Wrzesień 2017


  retailnet.pl

  „Szeroko rozumiany remodeling centrum handlowego to zawsze szansa na podniesienie jego atrakcyjności w oczach klientów i najemców. O tym jak sprawić, by proces zmian został odpowiednio przygotowany i przebiegł sprawnie, odpowiadając jednocześnie najnowszym wymogom środowiskowym mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud."

  terenyinwstycyjne.info

  „Dynamicznie zmieniający się rynek to także wzywanie dla generalnych wykonawców. Wioletta Fabrycka, Client Relations Manager w RD bud, pytana o najbliższą przyszłość, odpowiada: Rynek będzie się mocno zmieniał. Z zaciekawieniem przyglądam się np. hotelom modułowym, które już zaczęły w Polsce powstawać."

 • Kwiecień 2017


  budnet.pl

  W dniu 7 kwietnia 2017 r. odbyły się kolejne warsztaty w ramach Construction Marketing Group, które tym razem przygotowała i poprowadziła firma RD bud – Generalny Wykonawca obiektów kubaturowych. Tematem przewodnim spotkania były nowoczesne biurowce, a w szczególności ich aranżacja w sposób najbardziej przyjazny dla użytkowników."

  infoarchitekta.pl

  Podczas podjętej dyskusji zastanawialiśmy się wspólnie, czy i dla kogo ma znaczenie fakt zastosowania rozwiązań proekologicznych i posiadania przez budynek certyfikatu ekologicznego; czy wolimy pracować w open space, czy w wydzielonej przestrzeni, dającej  poczucie większej prywatności i ustronności; czy satysfakcjonuje nas praca przy „hot desk” (...) – relacjonuje Wioletta Fabrycka, prowadząca warsztaty z ramienia firmy RD bud."

  obud.pl

  „Kwietniowe spotkanie (warsztaty w ramach Construction Marketing Group - przyp. red.)  otworzyła prezentacja poświęcona przykładom najnowszych projektów Grupy Rabot Dutilleul, do której należy RD bud, zrealizowanych we Francji i w Belgii. (...) Całość dopełniło przedstawienie – certyfikowanych w systemie BREEAM – projektów z portfolio firmy RD bud, takich jak warszawskie: Cristal Park, Mokotowska Square, Oxygen Park, Neopark oraz wrocławski Dubois 41."

  swiat-aluminium.pl

  Przy tym temacie (relacje międzyludzkie - przyp. red.) nie mogło zabraknąć przykładów otwierania się budynków biurowych na najbliższą okolicę, uczestniczenia inwestorów i najemców w ożywianiu dzielnicy, angażowaniu sąsiadów, zapraszaniu mieszkańców do środka – na wernisaż, na koncert lokalnego DJ-a, do kawiarni z widokiem na miasto, do sklepiku ze słoiczkami miodu wyprodukowanego w ulach na zielonym dachu… (element Urban Farming) – relacjonuje Wioletta Fabrycka."

 • Hotelarz 1/2017


  „Inwestorzy wybierają generalnych wykonawców”

  „Sieć B&B Hotels, która planuje otworzyć swój szósty obiekt w listopadzie tego roku w Krakowie, po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, która wybudowała już hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.”

 • Grudzień 2016

  archiconnect.pl

  „B&B Hotels startuje z nową inwestycją - tym razem w Krakowie. Wizję architektoniczną Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol zrealizuje – w roli generalnego wykonawcy – warszawska firma RD bud (...)."

  horecanet.pl

  Inwestycja B&B Kraków jest o tyle trudna, że prowadzona w zatłoczonym centrum miasta. Zadania nie ułatwia także bliskie sąsiedztwo wiekowej zabudowy. Podejmowaliśmy się już jednak podobnych zadań, dlatego ich specyfika jest nam dobrze znana – mówi Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud."

  investmap.pl

  „B&B Hotels kontynuuje dynamiczny rozwój w naszym kraju i startuje z nową inwestycją. Przy okazji tego projektu, znana sieć po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach. Generalny Wykonawca przeniósł się zatem ze Śląska do sąsiedniej Małopolski, by u podnóża Wawelu postawić B&B Kraków."

  inwestycje.pl

  „Nowy hotel ekonomiczny, zaprojektowany na 130 pokoi, powstanie przy Rondzie Grunwaldzkim – w bliskim sąsiedztwie Centrum Konferencyjnego ICE Kraków i zaledwie kilka kroków od historycznej części miasta (...). Wizję architektoniczną Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol zrealizuje – w roli Generalnego Wykonawcy – warszawska firma RD bud, która wybudowała już hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach."

  muratorplus.pl

  „Do hoteli w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi i Katowicach inwestor, B&B Hotels, dołączy nową inwestycję w Krakowie. Hotel zaprojektowała tradycyjnie już Jolanta Halagarda z pracowni projektowej Arbapol, a generalnym wykonawcą, również już po raz kolejny, została firma RD bud."

  projektinwestor.pl

  „B&B Hotels kontynuuje rozwój w naszym kraju i startuje z nową inwestycją. Na generalnego wykonawcę mającego powstać u podnóża Wawelu hotelu B&B Kraków wybrano firmę RD Bud, która we wrześniu ukończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach."

  propertydesign.pl

  „B&B Hotels startuje z nową inwestycją - tym razem w Krakowie. Wizję architektoniczną Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol zrealizuje – w roli generalnego wykonawcy – warszawska firma RD bud, która wybudowała już hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach."

  propertynews.pl

  „B&B Hotels startuje z nową inwestycją - tym razem w Krakowie. Generalnym wykonawcą projektu została firma RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach."

  renews.pl

  „B&B Hotels po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach. Generalny Wykonawca przeniósł się zatem ze Śląska do sąsiedniej Małopolski, by u podnóża Wawelu postawić B&B Kraków."

  urbanity.pl

  „Firma RD Bud jest kolejny raz generalnym wykonawcą inwestycji hotelowej, należącej do spółki B&B Hotels. Tym razem nowy hotel ekonomiczny powstanie u podnóża Wawelu."

  wnp.pl

  „RD bud wybuduje dla sieci hoteli ekonomicznych B&B Hotels nowy obiekt w Krakowie. (...) Budowa ma zakończyć się w listopadzie 2017 r. Wcześniej RD bud wybudował już hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach."

 • Together Magazyn 11/2016

  Pomoc godna olimpisjkiego medalu"

  „Gdy w sierpniu emocjonowaliśmy się jeszcze olimiadą w Rio, na stadionie lekkoatletycznym AWF w Warszawie rozegrano inną, bardzo ważną imprezę. Chodzi o VI Międzynarodowe Igrzyska Sportowe „Onko-Olimpiada 2016", (...). Wyjątkowych sportowców w rozgrywkach mocno dopingowała plejada polskich gwiazd, (...). Podopiecznych fundacji aktywnie wspierała w zmaganiach również spółka RD bud, która trzeci raz z rzędu zaangazowała się w ten projekt."