Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Grudzień 2016

  archiconnect.pl

  „B&B Hotels startuje z nową inwestycją - tym razem w Krakowie. Wizję architektoniczną Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol zrealizuje – w roli generalnego wykonawcy – warszawska firma RD bud (...)."

  horecanet.pl

  Inwestycja B&B Kraków jest o tyle trudna, że prowadzona w zatłoczonym centrum miasta. Zadania nie ułatwia także bliskie sąsiedztwo wiekowej zabudowy. Podejmowaliśmy się już jednak podobnych zadań, dlatego ich specyfika jest nam dobrze znana – mówi Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud."

  investmap.pl

  „B&B Hotels kontynuuje dynamiczny rozwój w naszym kraju i startuje z nową inwestycją. Przy okazji tego projektu, znana sieć po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach. Generalny Wykonawca przeniósł się zatem ze Śląska do sąsiedniej Małopolski, by u podnóża Wawelu postawić B&B Kraków."

  inwestycje.pl

  „Nowy hotel ekonomiczny, zaprojektowany na 130 pokoi, powstanie przy Rondzie Grunwaldzkim – w bliskim sąsiedztwie Centrum Konferencyjnego ICE Kraków i zaledwie kilka kroków od historycznej części miasta (...). Wizję architektoniczną Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol zrealizuje – w roli Generalnego Wykonawcy – warszawska firma RD bud, która wybudowała już hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach."

  muratorplus.pl

  „Do hoteli w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi i Katowicach inwestor, B&B Hotels, dołączy nową inwestycję w Krakowie. Hotel zaprojektowała tradycyjnie już Jolanta Halagarda z pracowni projektowej Arbapol, a generalnym wykonawcą, również już po raz kolejny, została firma RD bud."

  projektinwestor.pl

  „B&B Hotels kontynuuje rozwój w naszym kraju i startuje z nową inwestycją. Na generalnego wykonawcę mającego powstać u podnóża Wawelu hotelu B&B Kraków wybrano firmę RD Bud, która we wrześniu ukończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach."

  propertydesign.pl

  „B&B Hotels startuje z nową inwestycją - tym razem w Krakowie. Wizję architektoniczną Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol zrealizuje – w roli generalnego wykonawcy – warszawska firma RD bud, która wybudowała już hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach."

  propertynews.pl

  „B&B Hotels startuje z nową inwestycją - tym razem w Krakowie. Generalnym wykonawcą projektu została firma RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach."

  renews.pl

  „B&B Hotels po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach. Generalny Wykonawca przeniósł się zatem ze Śląska do sąsiedniej Małopolski, by u podnóża Wawelu postawić B&B Kraków."

  urbanity.pl

  „Firma RD Bud jest kolejny raz generalnym wykonawcą inwestycji hotelowej, należącej do spółki B&B Hotels. Tym razem nowy hotel ekonomiczny powstanie u podnóża Wawelu."

  wnp.pl

  „RD bud wybuduje dla sieci hoteli ekonomicznych B&B Hotels nowy obiekt w Krakowie. (...) Budowa ma zakończyć się w listopadzie 2017 r. Wcześniej RD bud wybudował już hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach."

 • Together Magazyn 11/2016

  Pomoc godna olimpisjkiego medalu"

  „Gdy w sierpniu emocjonowaliśmy się jeszcze olimiadą w Rio, na stadionie lekkoatletycznym AWF w Warszawie rozegrano inną, bardzo ważną imprezę. Chodzi o VI Międzynarodowe Igrzyska Sportowe „Onko-Olimpiada 2016", (...). Wyjątkowych sportowców w rozgrywkach mocno dopingowała plejada polskich gwiazd, (...). Podopiecznych fundacji aktywnie wspierała w zmaganiach również spółka RD bud, która trzeci raz z rzędu zaangazowała się w ten projekt."

 • Eurobuild CEE 11/2016

  „Yareal rusza z budową Nowogrodzkiej"

  „Francuski deweloper Yareal rozpoczął budowę biurowca Nowogrodzka Square między ul. Nowogrodzką a Al. Jerozolimskimi w Warszawie. (...) Generalnym Wykonawcą jest RD bud (...). Budowa ma się zakończyć w pierwszym kwartale 2018 roku."

 • Listopad 2016

  inzynierbudownictwa.pl

  „W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – rolę generalnego wykonawcy powierzył firmie RD bud.(...) Warto odnotować, że Nowogrodzka Square realizowana jest w standardzie budownictwa ekologicznego i docelowo spełni wymagania certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent."

  togethermagazyn.pl

  „– To dla nas zaszczyt i ogromna satysfakcja, że kolejny raz możemy dokładać swoje cegiełki do sukcesu Onko-Olimpiady, nie tylko jako jeden ze sponsorów, ale i aktywny uczestnik – mówiła Magdalena Agnello – Dyrektor ds. Handlowych z firmy RD bud. Po czym dodała – Każdego roku w ramach wolontariatu pracownicy naszej firmy występują na zawodach w charakterze team-leaderów, roztaczając opiekę nad biorącymi udział w olimpiadzie dziećmi z różnych regionów Polski."

 • Głos Wielkopolski 14.10.2016


  „Płot dziełem sztuki"

  „Paradoksalnie, ogrodzenie, choć z założenia ma odgradzać, może również łączyć. (...) Przykładowo we Wrocławiu ogrodzenia na jednym z dużych placów budowy przekazano w ręce młodych plastyków, by z nieciekawej ściany zrobili dzieło sztuki. (...) na ponad 60-metrowym ogrodzeniu okalającym inwestycję przedstawili zabytki stolicy Dolnego Śląska w otoczeniu morskich stworzeń, (...)." | Fot. RD bud