Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Eurobuild CEE 9/2012

  „(…) W listopadzie tego roku Antan Development otworzy Bolesławiec City Center – swoją pierwszą galerię handlową w Polsce. Generalnym wykonawcą obiektu Bolesławiec City Center jest firma RD bud (…)”

 • Eurogospodarka 9/2012

  „(…) Obiekty komercyjne z uwagi na swoją kubaturę stanowią istotny element krajobrazu miasta. Istniejące otoczenie budynku w sposób oczywisty wymusza na inwestorach zastosowanie nowatorskich pomysłów aranżacyjnych oraz innowacyjnych technologii. Wyzwanie wkomponowania w panoramę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego obiektu o powierzchni 70 tys. m2 podjęła firma RD bud (…)”

 • Inżynier Budownictwa 9/2012

  „(…) Nowo budowane centrum handlowe będzie jednym z bardziej imponujących w Polsce. Wyzwanie wkomponowania w panoramę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego obiektu o powierzchni 70 tys. m2 podjęła firma RD bud (…)”

 • Builder 9/2012

  „(…) Polityka firmy RD bud urzeczywistnia się w przekonaniu, że budując dla ludzi chcemy to robić w zgodzie z naturą. Podejmując się realizacji licznych inwestycji, zarówno w kraju, jak i za granicą, dbamy o właściwe składowanie często niebezpiecznych materiałów i wyrobów w wydzielonym, optymalnie przygotowanym do tego miejscu (…)”

 • Builder 9/2012

  „(…) Zbyt sformalizowana komunikacja z instytucjami przyjmującymi wnioski oraz z osobami bezpośrednio obsługującymi wnioskodawców to jeden z bardziej uciążliwych problemów, z jakimi obecnie boryka się branża budowlana. Wartą rozważenia zmianą, która znacząco pobudziła branżę budowlaną, byłoby przyśpieszeniu procesu wydawania pozwoleń na budowę – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o. o. (…)”