Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Przegląd Budowlany nr 10/2012

  „(…) Inwestycja RD bud – bliżej natury. Wyzwanie wkomponowania w panoramę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego obiektu o powierzchni 70 tys. m² podjęła firma RD bud. Nowo budowane CH Wzgórze w Gdyni będzie jedną z bardziej imponujących galerii handlowych w Polsce. Inwestor Mayland Real Estate sp. z o.o. zaprosił do współpracy przy budowie tego obiektu firmę RD bud. (…)”

 • Budownictwo Dziś i Jutro nr 3/2012

  „(…) Pod koniec września w Gdańsku odbyło się seminarium „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Pomysłodawca projektu, firma RD bud, już po raz trzeci w tym roku zainicjował dyskusję wśród wszystkich grup zawodowych zaangażowanych w budowlany proces inwestycyjny. (…)”

 • Magazyn Pomorski nr 6/2012

   „(…) Zrównoważone projektowanie w Gdańsku. Nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że zagadnienia zrównoważonego rozwoju zarówno w wymiarach społecznym, ekonomicznym, jak i środowiskowym są szczególnie ważne w przypadku projektów w przestrzeni miejskiej. Kwestie realizacji poszczególnych etapów i zarządzania tego typu inwestycjami były tematem gdańskiego seminarium „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Pomysłodawcą projektu jest firma RD bud, która tego typu seminaria organizuje na terenie całego kraju. (…)”

 • Eurobuild CEE 9/2012

  „(…) W listopadzie tego roku Antan Development otworzy Bolesławiec City Center – swoją pierwszą galerię handlową w Polsce. Generalnym wykonawcą obiektu Bolesławiec City Center jest firma RD bud (…)”

 • Eurogospodarka 9/2012

  „(…) Obiekty komercyjne z uwagi na swoją kubaturę stanowią istotny element krajobrazu miasta. Istniejące otoczenie budynku w sposób oczywisty wymusza na inwestorach zastosowanie nowatorskich pomysłów aranżacyjnych oraz innowacyjnych technologii. Wyzwanie wkomponowania w panoramę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego obiektu o powierzchni 70 tys. m2 podjęła firma RD bud (…)”