Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Świat Architektury 10/2012

  „(…) Kwestie realizacji i zarządzania inwestycjami omawiano 27 września br. w Gdańsku podczas seminarium „Zrównoważone projektowanie - partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Pomysłodawca projektu firma RD bud już po raz trzeci w tym roku zainicjował dyskusję wśród wszystkich grup zawodowych zaangażowanych w budowlany proces inwestycyjny (…)”

 • Builder nr 10/2012

  „(…) Realizowana przez firmę RD bud od września 2010 roku „Rezydencja Eliza” wkomponowuje się w stylistykę przedwojennych oraz realizowanych pod koniec lat 90. XX wieku kamienic na warszawskiej Ochocie. Siedmiokondygnacyjny budynek z portiernią posiada 67 mieszkań z balkonami lub tarasami oraz 10 lokali usługowych na parterze. Elegancka fasada budynku oraz duże szklane witryny z pewnością sprzyjają atrakcyjnej ekspozycji wizerunku najemców. (…)”

 • Przegląd Budowlany nr 10/2012

  „(…) Inwestycja RD bud – bliżej natury. Wyzwanie wkomponowania w panoramę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego obiektu o powierzchni 70 tys. m² podjęła firma RD bud. Nowo budowane CH Wzgórze w Gdyni będzie jedną z bardziej imponujących galerii handlowych w Polsce. Inwestor Mayland Real Estate sp. z o.o. zaprosił do współpracy przy budowie tego obiektu firmę RD bud. (…)”

 • Budownictwo Dziś i Jutro nr 3/2012

  „(…) Pod koniec września w Gdańsku odbyło się seminarium „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Pomysłodawca projektu, firma RD bud, już po raz trzeci w tym roku zainicjował dyskusję wśród wszystkich grup zawodowych zaangażowanych w budowlany proces inwestycyjny. (…)”

 • Magazyn Pomorski nr 6/2012

   „(…) Zrównoważone projektowanie w Gdańsku. Nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że zagadnienia zrównoważonego rozwoju zarówno w wymiarach społecznym, ekonomicznym, jak i środowiskowym są szczególnie ważne w przypadku projektów w przestrzeni miejskiej. Kwestie realizacji poszczególnych etapów i zarządzania tego typu inwestycjami były tematem gdańskiego seminarium „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Pomysłodawcą projektu jest firma RD bud, która tego typu seminaria organizuje na terenie całego kraju. (…)”