Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • The City 11/2012

  Yareal Polska uzyskał finansowanie biurowca Oxygen Park”

  „(…) Yareal Polska realizuje budowę Oxygen Park w oparciu o kapitał własny oraz finansowanie uzyskane dzięki podpisaniu umowy kredytowej z Bankiem BNP Paribas. Planowany termin ukończenia pierwszego etapu inwestycji to I kwartał 2013 r. Oxygen Park o łącznej powierzchni najmu ok. 18 300 mkw, jest zlokalizowany w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Biurowiec będzie posiadał ekologiczny certyfikat BREEAM. Autorem projektu architektonicznego jest firma JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą jest firma RD bud (…)”

 • 7 Dni Częstochowy 11.10.2012

  „(…) Polscy inwestorzy i firmy budowlane stopniowo dostosowują place budowy do norm Unii Europejskiej i promowanego przez nią zrównoważonego budownictwa. Firma RD bud jako propagator zrównoważonego budownictwa daje dobry przykład, jak zadbać o właściwe składowanie materiałów budowlanych (…)”

 • Extra Podkarpackie 11.10.2012

  „(…) Firma RD bud jako propagator zrównoważonego budownictwa daje dobry przykład, jak zadbać o właściwe składowanie materiałów budowlanych. RD bud zwraca uwagę także na konieczność przekazania odpadów firmie recyclingowej, która może z nich uzyskać wiele użytecznych surowców (…)”

 • Świat Architektury 10/2012

  „(…) Kwestie realizacji i zarządzania inwestycjami omawiano 27 września br. w Gdańsku podczas seminarium „Zrównoważone projektowanie - partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Pomysłodawca projektu firma RD bud już po raz trzeci w tym roku zainicjował dyskusję wśród wszystkich grup zawodowych zaangażowanych w budowlany proces inwestycyjny (…)”

 • Builder nr 10/2012

  „(…) Realizowana przez firmę RD bud od września 2010 roku „Rezydencja Eliza” wkomponowuje się w stylistykę przedwojennych oraz realizowanych pod koniec lat 90. XX wieku kamienic na warszawskiej Ochocie. Siedmiokondygnacyjny budynek z portiernią posiada 67 mieszkań z balkonami lub tarasami oraz 10 lokali usługowych na parterze. Elegancka fasada budynku oraz duże szklane witryny z pewnością sprzyjają atrakcyjnej ekspozycji wizerunku najemców. (…)”