Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Home & Market 12/2012

  Zrównoważone budownictwo w stolicy”

  „(…) Warszawa jest miastem o ogromnym potencjale rozwoju, cieszącym się sporym zainteresowaniem podmiotów poszukujących możliwości inwestowania w regionie. W trakcie warsztatów przeanalizujemy pod tym kątem dwie warszawskie realizacje firmy RD bud: obiekt usytuowany w centrum miasta oraz obiekt położony w pobliżu lotniska i ruchliwej drogi wjazdowej do stolicy (…)”

 • Eco Manager 11/2012

  Potrzeba zintegrowanego projektowania”

  „(…) Kwestie dotyczące zarządzania projektami budowlanymi, m. in. przy uwzględnieniu aspektów środowiskowych, szczegółowo omawiano 27 września br. w Gdańsku, podczas seminarium „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Pomysłodawca projektu, firma RD bud, już po raz trzeci w tym roku zainicjował dyskusję na temat zrównoważonych inwestycji budowlanych wśród wielu grup zawodowych, związanych z tego typu projektami. Nierozerwalnie z tym tematem wiąże się problematyka partnerstwa publicznego-prywatnego (PPP), przedstawiona przez dyrektora technicznego oraz specjalistę ds. zrównoważonego rozwoju z firmy RD bud – Jeana Luca Darrasa. Zainicjowany przez firmę RD bud cykl seminariów „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa” to inicjatywa, która zakłada partnerstwo i wymianę wiedzy na każdym etapie inwestycji. Spotkania obfitujące w debaty i praktyczne warsztaty zbliżają do realizacji projektów, które w najbliższej przyszłości przestaną być rzadkością, a staną się standardem współczesnego budownictwa (…)”

 • The City 11/2012

  Yareal Polska uzyskał finansowanie biurowca Oxygen Park”

  „(…) Yareal Polska realizuje budowę Oxygen Park w oparciu o kapitał własny oraz finansowanie uzyskane dzięki podpisaniu umowy kredytowej z Bankiem BNP Paribas. Planowany termin ukończenia pierwszego etapu inwestycji to I kwartał 2013 r. Oxygen Park o łącznej powierzchni najmu ok. 18 300 mkw, jest zlokalizowany w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Biurowiec będzie posiadał ekologiczny certyfikat BREEAM. Autorem projektu architektonicznego jest firma JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą jest firma RD bud (…)”

 • 7 Dni Częstochowy 11.10.2012

  „(…) Polscy inwestorzy i firmy budowlane stopniowo dostosowują place budowy do norm Unii Europejskiej i promowanego przez nią zrównoważonego budownictwa. Firma RD bud jako propagator zrównoważonego budownictwa daje dobry przykład, jak zadbać o właściwe składowanie materiałów budowlanych (…)”

 • Extra Podkarpackie 11.10.2012

  „(…) Firma RD bud jako propagator zrównoważonego budownictwa daje dobry przykład, jak zadbać o właściwe składowanie materiałów budowlanych. RD bud zwraca uwagę także na konieczność przekazania odpadów firmie recyclingowej, która może z nich uzyskać wiele użytecznych surowców (…)”