Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Świat Szkła 1/2013

  „RD bud wspiera działania Fundacji Spełnionych Marzeń”

  „Wśród polskich przedsiębiorstw nie brakuje podmiotów, które nie pozostają obojętne na ambitne inicjatywy społeczne. W gronie tym jest również firma RD BUD wspierająca działania Fundacji Spełnionych Marzeń, która każdego dnia stara się urzeczywistniać marzenia o powrocie do zdrowia chorych na nowotwór dzieci. Jednym z nich jest rozszerzenie ilości funkcjonujących placówek o nowy obiekt rehabilitacyjny w Warszawie. Dzięki wsparciu finansowemu i zaangażowaniu firmy RD BUD w prace remontowe, obiekt ten zostanie otwarty już po Nowym Roku, a pierwsze turnusy rehabilitacyjne rozpoczną się 21.01.2013 roku (…)”.

 • Gazeta Deweloperska nr 1/2013

  Rezydencja Eliza”

  „(…) Rezydencja Eliza to pierwszy projekt budynku mieszkalnego zrealizowany przez firmę RD bud. Do tej pory spółka podejmowała się przede wszystkim budowy centrów handlowych, hoteli, biur, salonów samochodowych i stacji serwisowych. Zrealizowany przez firmę RD bud kompleks mieszkaniowy „Rezydencja Eliza” przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Warszawie, to projekt, będący połączeniem klasycznej elegancji i nowoczesnego design (…)”

 • Styczeń

  www.ekspertbudowlany.pl

  „Rosnące stopniowo zainteresowanie tematyką tzw. „zrównoważonych inwestycji” zainicjowało powstanie w 2010 roku projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”.

  Pomysłodawca tego przedsięwzięcia, firma RD bud Sp. z o.o., po sukcesie tegorocznego seminarium we Wrocławiu, Katowicach oraz Gdańsku postanowił tę tematykę przybliżyć 21 lutego 2013 r. również inwestorom z Warszawy (…)”.

  www.chronmyklimat.pl

  „(…)Kolejne seminarium cyklu organizowane w Warszawie poświęcone będzie zagadnieniom "Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej". Spotkanie to dedykowane jest firmom budowlanym, deweloperskim, wykonawcom, architektom, inwestorom oraz wszystkim innym partnerom zaangażowanym w proces inwestycyjny. Ambitny projekt firmy RD bud ma na celu podnoszenie świadomości w zakresie zrównoważonego budownictwa oraz horyzontalnej współpracy wszystkich grup zawodowych biorących udział w procesie realizacji inwestycji budowlanych(…)”.

  www.materialybudowlane.info.pl

  „(…)Kolejna, jedenasta już konferencja z cyklu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej” organizowana przez firmę RD Bud Sp. z o.o.  odbędzie się 21 lutego 2013 r. w Warszawie (hotel Novotel Airport, ul. 1 sierpnia 1). Spotkanie pod hasłem „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej” poświęcone będzie tematyce zrównoważonego rozwoju w budownictwie, szczególnie zagadnieniom związanym z organizacją i realizacją inwestycji z uwzględnieniem różnych aspektów środowiskowych(…)”.

  www.budowlane.szkolenia24h.pl

  „(…)Co roku kapituła konkursu „Top Builder” tytułem i statuetką honoruje produkty, inicjatywy oraz przedsięwzięcia, które dedykowane są branży budowlanej. Jedną z ocenianych kategorii renomowanego plebiscytu są projekty i usługi podnoszące poziom wiedzy uczestników procesu budowlanego. Zainicjowany przez firmę RD bud w 2010 roku projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej” uznany został za innowacyjne i przyszłościowe rozwiązanie umożliwiające realizację ambitnych inwestycji w zgodzie ze środowiskiem naturalnym(…)”.

  www.newsyprasowe.pl

  „(…)Nagrodzony przez redakcję czasopisma „Builder” projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej” odzwierciedla politykę firmy RD bud Sp. z o.o. Ukierunkowany na propagowanie zrównoważonego budownictwa Generalny Wykonawca stara się przedstawić metody racjonalnego współistnienia techniki z naturą. Kapituła konkursu doceniła fakt, że zagadnienia poruszane w czasie ogólnopolskich seminariów, pozwalają przybliżyć inwestorom, deweloperom, funduszom inwestycyjnym, biurom projektowym, dostawcom oraz architektom ideę „zielonych inwestycji”(…)”.

  www.e-biurowce.pl

  „(…)Potrzeba rewitalizacji dotychczasowych standardów budownictwa na bardziej przyjazne środowisku postawiła branżę budowlaną przed dylematem wypracowania nowych technologii i metod realizacji inwestycji w strefie miejskiej. Rosnące stopniowo zainteresowanie tematyką tzw. „zrównoważonych inwestycji” zainicjowało powstanie w 2010 roku projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”.

  Pomysłodawca tego przedsięwzięcia, firma RD bud Sp. z o.o., po sukcesie zeszłorocznego seminarium we Wrocławiu, Katowicach oraz Gdańsku postanowił tę tematykę przybliżyć 21 lutego 2013 roku również inwestorom ze stolicy(…)”.

  www.ekspertbudowlany.pl

  „(…)Podczas jedenastej już konferencji poświęconej tematyce zrównoważonego rozwoju w budownictwie eksperci z branży omawiać będą zagadnienia związane z realizacją tego typu inwestycji. Reprezentant organizatora seminarium, firmy RD bud, przedstawi te kwestie z implementacyjnego punktu widzenia. Prelegenci biorący udział w panelu eksperckim podkreślą natomiast wagę dialogu środowisk reprezentujących różne interesy przy projektach zagospodarowania terenów miejskich(…)”

  www.taniachata.pl

  „(…)Ogólnopolski cykl seminarium firma RD bud planuje kontynuować również w 2013 roku. Uhonorowany w konkursie „Top Builder 2013” inicjator projektu już 21 lutego 2013 roku w Warszawie rozpoczyna kolejne seminarium. Tym razem konferencja będzie poświęcona tematyce związanej z budowami o niskiej szkodliwości środowiskowej(…)”.

  www.ekologiairynek.pl

  „(…)Rosnące stopniowo zainteresowanie tematyką tzw. „zrównoważonych inwestycji” zainicjowało powstanie w 2010 roku projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”. Pomysłodawca tego przedsięwzięcia, firma RD bud Sp. z o.o., po sukcesie zeszłorocznego seminarium we Wrocławiu, Katowicach oraz Gdańsku postanowił tę tematykę przybliżyć 21 lutego 2013 roku również inwestorom ze stolicy(…)”.

  przegrodyb2b.pl

  „(…)"Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej" to temat konferencji, której organizatorem jest firma RD bud sp. z o.o. Ambitny projekt firmy RD bud ma na celu podnoszenie świadomości w zakresie zrównoważonego budownictwa oraz horyzontalnej współpracy wszystkich grup zawodowych biorących udział w procesie realizacji inwestycji budowlanych(…)”.

  www.domowy.pl

  „(…)Wyremontowany m.in. przez firmę RD bud ośrodek rehabilitacyjny w Warszawie dostosowany jest do wymogów osób niepełnosprawnych. W prace budowlane zaangażowało się kilka firm podwykonawczych, które bezinteresownie przekazały innowacyjne materiały i realizowały prace wykonawcze. Zgodnie z zamysłem Fundacji znaczna część lokalu wykorzystana będzie, jako powierzchnia do prowadzenia zajęć rehabilitacyjnych dla pacjentów z chorobą nowotworową(…)”.

 • Home & Market 12/2012

  Zrównoważone budownictwo w stolicy”

  „(…) Warszawa jest miastem o ogromnym potencjale rozwoju, cieszącym się sporym zainteresowaniem podmiotów poszukujących możliwości inwestowania w regionie. W trakcie warsztatów przeanalizujemy pod tym kątem dwie warszawskie realizacje firmy RD bud: obiekt usytuowany w centrum miasta oraz obiekt położony w pobliżu lotniska i ruchliwej drogi wjazdowej do stolicy (…)”

 • Eco Manager 11/2012

  Potrzeba zintegrowanego projektowania”

  „(…) Kwestie dotyczące zarządzania projektami budowlanymi, m. in. przy uwzględnieniu aspektów środowiskowych, szczegółowo omawiano 27 września br. w Gdańsku, podczas seminarium „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Pomysłodawca projektu, firma RD bud, już po raz trzeci w tym roku zainicjował dyskusję na temat zrównoważonych inwestycji budowlanych wśród wielu grup zawodowych, związanych z tego typu projektami. Nierozerwalnie z tym tematem wiąże się problematyka partnerstwa publicznego-prywatnego (PPP), przedstawiona przez dyrektora technicznego oraz specjalistę ds. zrównoważonego rozwoju z firmy RD bud – Jeana Luca Darrasa. Zainicjowany przez firmę RD bud cykl seminariów „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa” to inicjatywa, która zakłada partnerstwo i wymianę wiedzy na każdym etapie inwestycji. Spotkania obfitujące w debaty i praktyczne warsztaty zbliżają do realizacji projektów, które w najbliższej przyszłości przestaną być rzadkością, a staną się standardem współczesnego budownictwa (…)”