Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Luty

  www.budowlane24h.pl

  „(…)Wśród polskich przedsiębiorstw nie brakuje podmiotów, które nie pozostają obojętne na ambitne inicjatywy społeczne. W gronie tym jest również firma RD bud wspierająca działania Fundacji Spełnionych Marzeń, która każdego dnia stara się urzeczywistniać marzenia o powrocie do zdrowia chorych na nowotwór dzieci. Jednym z nich jest rozszerzenie ilości funkcjonujących placówek o nowy obiekt rehabilitacyjny w Warszawie(…)”.

  www.budownictwo.org

  „(…)Nagrodzony przez redakcję czasopisma „Builder” projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej” odzwierciedla politykę firmy RD bud Sp. z o.o. Ukierunkowany na propagowanie zrównoważonego budownictwa Generalny Wykonawca stara się przedstawić metody racjonalnego współistnienia techniki z naturą(…)”.

  www.budowa.org

  „(…)17.01.2013 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie po raz piąty przyznano prestiżowe statuetki „Top Builder”. Wśród tegorocznych zdobywców zaszczytnego tytułu znalazła się również, specjalizująca się w kompleksowej budowie hoteli, biur, centrów handlowych, logistycznych i przemysłowych oraz obiektów wymagających renowacji, firma RD bud Sp. z o.o. Generalny Wykonawca został nagrodzony za cykl ogólnopolskich seminariów realizowanych od ponad dwóch lat w ramach projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”(…)”.

  obud.pl

  „(…)Jedną z ocenianych kategorii renomowanego plebiscytu są projekty i usługi podnoszące poziom wiedzy uczestników procesu budowlanego. Zainicjowany przez firmę RD bud w 2010 roku projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej” uznany został za innowacyjne i przyszłościowe rozwiązanie umożliwiające realizację ambitnych inwestycji w zgodzie ze środowiskiem naturalnym(…)”.

  archnews.pl

  „(…)Nagrodzony przez redakcję czasopisma „Builder" projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej" odzwierciedla politykę firmy RD bud Sp. z o.o. Ukierunkowany na propagowanie zrównoważonego budownictwa Generalny Wykonawca stara się przedstawić metody racjonalnego współistnienia techniki z naturą(…)”.

  centrumpr.pl

  „(…)RD bud inicjuje branżową dyskusję o zrównoważonym budownictwie
  Nagrodzony przez redakcję czasopisma „Builder" projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej" odzwierciedla politykę firmy RD bud Sp. z o.o. Ukierunkowany na propagowanie zrównoważonego budownictwa Generalny Wykonawca stara się przedstawić metody racjonalnego współistnienia techniki z naturą(…)”.

  e-gratka.info

  „(…)RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. Wywodzi się z francuskiej, niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, która od ponad 90 lat rozwija swoja ofertę na rynku europejskim. W Polsce firma RD bud funkcjonuje od 1997 roku. Działalność RD bud obejmuje przede wszystkim realizacje „pod klucz”. W swoim portfolio firma posiada m.in. hotele, obiekty biurowe, przemysłowe i logistyczne, centra handlowe, stacje serwisowe oraz salony sprzedaży(…)”.

  obud.pl

  „(…)Nagrodzony przez redakcję czasopisma „Builder” projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej” odzwierciedla politykę firmy RD bud Sp. z o.o. Ukierunkowany na propagowanie zrównoważonego budownictwa Generalny Wykonawca stara się przedstawić metody racjonalnego współistnienia techniki z naturą(…)”.

  www.rzecznikprasowy.pl

  „(…) RD bud stale powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. Firma działa w obrębie całego kraju. Jej główna siedziba znajduje się w Warszawie. RD bud posiada także swoje biura regionalne w Poznaniu oraz Wrocławiu. Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką, jakość świadczonych usług(…)”.

   www.ekspertradzi.tv

  „(…)RD bud stale powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. Firma działa w obrębie całego kraju. Jej główna siedziba znajduje się w Warszawie. RD bud posiada także swoje biura regionalne w Poznaniu oraz Wrocławiu. Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką, jakość świadczonych usług. Wdrażając najwyższe standardy, firma uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2008(…)”.

  www.informacjeprasowe.pl

  „(…)W trakcie konferencji każdorazowo ekspert z firmy RD bud omawia kwestie związane z realizacją zrównoważonych inwestycji, z perspektywy generalnego wykonawcy. Uzupełnieniem jego wypowiedzi są prezentacje prelegentów uznanych firm i instytucji. Wierzymy, że tego typu inicjatywy mają ogromne znaczenie dla kondycji branży budowlanej(…)”.

  news.kafito.pl

  „(…)RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. Wywodzi się z francuskiej, niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, która od ponad 90 lat rozwija swoja ofertę na rynku europejskim. W Polsce firma RD bud funkcjonuje od 1997 roku(…)”.

  news.webwweb.pl

  „(…)RD bud inicjuje branżową dyskusję o zrównoważonym budownictwie
  Nagrodzony przez redakcję czasopisma „Builder” projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej” odzwierciedla politykę firmy RD bud Sp. z o.o.(…)”.

  www.otwarty.pl

  „(…) Działalność RD bud obejmuje przede wszystkim realizacje „pod klucz”. W swoim portfolio firma posiada m.in. hotele, obiekty biurowe, przemysłowe i logistyczne, centra handlowe, stacje serwisowe oraz salony sprzedaży. Dodatkowo RD bud przeprowadził generalny remont takich obiektów jak chociażby Ambasada Francji w Warszawie czy Grand Hotel w Sopocie. RD bud stale powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. Firma działa w obrębie całego kraju(…)”.

  www.tmckredyt.pl

  „(…)RD bud stale powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. Firma działa w obrębie całego kraju. Jej główna siedziba znajduje się w Warszawie. RD bud posiada także swoje biura regionalne w Poznaniu oraz Wrocławiu. Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką, jakość świadczonych usług(…)”

  chronmyklimat.pl

  „(…)W Polsce problematyka budownictwa zrównoważonego jest stosunkowo nowa i wciąż napotyka na bariery informacyjne, finansowe i prawne. Odpowiedzią na potrzeby rynku budowlanego jest inicjatywa spotkań branżowych organizowanych przez RD bud pod hasłem "Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa". Cykliczne seminaria, gromadzące firmy budowlane, inwestorów, wykonawców, architektów i deweloperów, są miejscem dyskusji i platformą dzielenia się wiedzą na temat zrównoważonego budownictwa(…)”.

  www.muratorplus.pl

  „(…)Potrzeba rewitalizacji dotychczasowych standardów budownictwa postawiła branżę budowlaną przed dylematem wypracowania nowych technologii i metod realizacji inwestycji w strefie miejskiej. Rosnące stopniowo zainteresowanie tematyką tzw. "zrównoważonych inwestycji" zainicjowało powstanie w 2010 roku projektu "Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej". Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest firma RD bud(…)”.

  archnews.pl

  „(…)W wyniku umowy zawartej z firmą RD bud - inicjatorem projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej", agencja GutPR zajmuje się stroną organizacyjną konferencji oraz pozyskaniem patronów medialnych i merytorycznych dla tego wydarzenia. W ramach patronów merytorycznych w prelekcjach oraz panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele takich firm i instytucji jak: RD bud, NSG Group - Pilkington Polska, Selena, ISOVER, Bank Ochrony Środowiska, CERTO Kancelaria Prawna(…)”.

  www.e-biurowce.pl

  „(…)Zainteresowanie tematyką zrównoważonego budownictwa stale rośnie. Coraz więcej inwestorów decyduje się na realizację obiektów zgodnych z „zielonymi” założeniami. Firma RD bud postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim szukającym informacji na temat zrównoważonych inwestycji i zainicjowała w 2010 roku projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”(…)”.

 • Przewodnik Budowlany nr 1/2013

  „(...) Rosnące stopniowo zainteresowanie tematyką tzw. „zrównoważonych inwestycji” zainicjowało powstanie w 2010 roku projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”. Pomysłodawca tego przedsięwzięcia, firma RD bud Sp. zo.o. po sukcesie zeszłorocznego seminarium we Wrocławiu, Katowicach oraz Gdańsku postanowił tę tematykę przybliżyć 21 lutego 2013 roku również inwestorom ze stolicy (...)”

 • Ekologia i Rynek nr 1/2013

  „Zrównoważone budownictwo w stolicy”

  „Firma RD bud Sp. z o.o., pomysłodawca tego przedsięwzięcia, po sukcesie ubiegłorocznego seminarium we Wrocławiu, Katowicach oraz Gdańsku postanowiła tę tematykę przedstawić również inwestorom ze stolicy. Dlatego kolejne seminarium cyklu, tym razem zorganizowane 21 lutego 2013 roku w Warszawie, poświęcone będzie zagadnieniom „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej”. Spotkanie to dedykowane jest firmom budowlanym, deweloperskim, wykonawcom, architektom, inwestorom oraz wszystkim innym partnerom zaangażowanym w proces inwestycyjny(…) ”.

 • EUROBUILD CEE nr 1/2013

  „Bolesławiec City Center otwiera drzwi dla klientów”

  „(…) Centrum handlowe Bolesławiec City Center, należące do firmy Antan Development, właśnie rozpoczęło działalność. Na powierzchni handlowej wynoszącej ponad 4,9 tys. mkw. funkcjonuje 40 sklepów. Wśród nich: Reserved, Mohito, House, CCC, Rossmann, Pepco, Polomarket. Generalnym wykonawcą obiektu Bolesławiec City Center była firma RD bud (…)”.

 • Inteligentny Budynek nr 1/2013

  „Segregacja i recykling odpadów budowlanych”

  „Polscy inwestorzy i firmy budowlane stopniowo dostosowują place budowy do norm Unii Europejskiej i promowanego przez nią zrównoważonego budownictwa. Branża budowlana coraz chętniej wykorzystuje materiały oraz technologie, które nie zanieczyszczają środowiska, ale wciąż marginalizowana jest kwestia segregacji i recykling odpadów budowlanych. Zagadnienia te przybliża Eric Agnello, dyrektor generalny firmy RD bud Sp. z o.o.(…)”.