Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Kwiecień

  przegrodyb2b.pl

  „(...)Po raz jedenasty firma RD bud zgromadziła uznanych ekspertów z branży budowlanej oraz reprezentantów instytucji i firm, którym bliska jest tematyka zrównoważonego budownictwa. Zorganizowana 21.02.2013 roku w warszawskim hotelu Novotel Airport konferencja "Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej" była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 roku projektu "Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa" (...)”

  ekologiairynek.pl

  „(...)Zainicjowany przez firmę RD bud cykl seminariów „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa” to inicjatywa, która zakłada partnerstwo i wymianę wiedzy na każdym etapie inwestycji. Spotkania, takie jak tegoroczne seminarium w Warszawie, zbliżają do realizacji projektów, które zrewolucjonizują dotychczasowe standardy w budownictwie, a tym samym spopularyzują ekologiczne i przyjazne środowisku projekty zagospodarowania terenów miejskich (...)”

  www.ekspertbudowlany.pl

  „(...)Projekt wdrożony przez firmę RD bud w 2010 roku ma wspierać upowszechnianie na polskim rynku kluczowych założeń zrównoważonego budownictwa oraz zachęcać do współpracy wszystkie grupy zawodowe biorące udział w procesie realizacji inwestycji budowlanych, m.in. firmy budowlane, deweloperów, wykonawców, architektów i inwestorów. (...)”

  www.terenyinwestycyjne.info

  „(...) Firma RD bud specjalizuje się w budowie pod klucz budynków biurowych, mieszkaniowych oraz handlowych. Wieloletnie doświadczenie Generalnego Wykonawcy w realizacji obiektów o dużej kubaturze zadecydowało o nawiązaniu współpracy z AL Development Bolesławiec, będącym inwestorem galerii handlowej Bolesławiec City Center. Synergia fachowej wiedzy tych podmiotów umożliwiła na przestrzeni zaledwie 1,5 roku urzeczywistnienie ambitnego projektu autorstwa pracowni architektonicznej RKW Polska.

  www.jak-budowac.pl

  „(...)Doświadczenie kreatywnych architektów oraz generalnego wykonawcy - firmy RD bud - odpowiedzialnej za prace przygotowawcze z rozbiórkami oraz realizację obiektu umożliwiło urzeczywistnienie projektu, który nie kłócąc się z architekturą miasta harmonijnie komponuje się z otoczeniem. Efekty działań prowadzonych od czerwca 2011 roku przez firmę RD bud można podziwiać od października 2012 roku, kiedy to główna część obiektu została oficjalnie oddana do użytku. (...)”

  www.twojewiadomosci.com.pl

  „(...)Centrum Handlowe Bolesławiec City Center budzi szerokie zainteresowanie wśród mieszkańców Bolesławca i okolic. Obiekt wyróżnia zarówno kompleksowa oferta, jak i nieszablonowa architektura budynku. Wkład firmy RD bud w realizację nowoczesnej galerii potwierdza, że powierzając takie zadanie profesjonalistom możemy liczyć na to, że estetyka projektu idzie w parze z funkcjonalnością gotowego obiektu. Dzięki dbałości Generalnego Wykonawcy o szczegóły techniczne mieszkańcy Bolesławca mogą szczycić się galerią, która stanowi atrakcyjną wizytówkę miasta (...)”

  www.zarzadcy.com.pl

  „(...)Firma RD bud specjalizuje się w budowie pod klucz budynków biurowych, mieszkaniowych oraz handlowych. Wieloletnie doświadczenie Generalnego Wykonawcy w realizacji obiektów o dużej kubaturze zadecydowało o nawiązaniu współpracy z AL Development Bolesławiec Sp. z o.o. będącym inwestorem galerii handlowej Bolesławiec City Center. Synergia fachowej wiedzy tych podmiotów umożliwiła na przestrzeni zaledwie 1,5 roku urzeczywistnienie ambitnego projektu autorstwa pracowni architektonicznej RKW Polska Sp. z o.o..(...)”

  deweloperzy.info

  „(...)Nowoczesna galeria znajduje się w samym sercu Bolesławca, w otoczeniu zabytkowych kamienic zdobiących urokliwą starówkę. Doświadczenie kreatywnych architektów oraz generalnego wykonawcy - firmy RD bud - odpowiedzialnej za prace przygotowawcze z rozbiórkami oraz realizację obiektu umożliwiło urzeczywistnienie projektu, który nie kłócąc się z architekturą miasta harmonijnie komponuje się z otoczeniem (...)”

 • Świat Architektury 3/2013

  „(...) Zorganizowana 21 lutego br. w warszawskim hotelu Novotel Airport konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej” była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 roku projektu „ Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Trzecia edycja tego przedsięwzięcia ma pomóc w upowszechnianiu na polskim rynku kluczowych założeń zrównoważonego budownictwa (...)”

 • Ekologia i Rynek nr 3/2013

  „(...) Zorganizowana 21 lutego 2013 r. konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 roku projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa” Trzecia już edycja przedsięwzięcia dzięki synergii fachowej wiedzy ma pomóc w upowszechnianiu na polskim rynku kluczowych założeń zrównoważonego budownictwa oraz krzewić horyzontalną współprace wszystkich grup biorących udział w realizacji inwestycji budowlanych (...)”

 • Gazeta Dewelopera nr 3/2013

  „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej”

  „Po raz jedenasty firma RD bud zgromadziła uznanych ekspertów z branży budowlanej oraz reprezentantów instytucji i firm, którym bliska jest tematyka zrównoważonego budownictwa. Zorganizowana 21.02.2013 roku w Warszawie konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej” była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”.

 • Marzec

  ebiznes-startup.businesstimes.pl

  „(…)Agencja GutPR, lider w kategorii „PR dla budownictwa”, dla jednego ze swoich kluczowych klientów – firmy RD bud – organizuje konferencję „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej”, która odbędzie się 21 lutego 2013 roku. Wydarzenie to jest kontynuacją już III edycji projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”(…)”.

  www.epr.pl

  „(…)Spotkanie dedykowane jest firmom budowlanym, deweloperskim, wykonawcom, architektom, inwestorom oraz wszystkim innym partnerom zaangażowanym w proces inwestycyjny. Konferencję poprowadzi Tomasz Zubilewicz. Patronem Honorowym wydarzenia jest Fundacja Poszanowania Energii. Za koordynację projektu realizowanego wspólnie z firmą RD bud odpowiedzialny jest zespół specjalistów z agencji GutPR pod kierownictwem Rafała Wójcickiego(…)”.  

  www.izolacje.com.pl

  „(…)Spotkanie dedykowane jest firmom budowlanym, deweloperskim, wykonawcom, architektom, inwestorom oraz wszystkim innym partnerom zaangażowanym w proces inwestycyjny. Przedsięwzięcie firmy RD bud ma na celu podnoszenie świadomości w zakresie zrównoważonego budownictwa oraz horyzontalnej współpracy wszystkich grup zawodowych biorących udział w procesie realizacji inwestycji budowlanych(…)”.

  news.webwweb.pl

  „(…)Spotkanie dedykowane jest firmom budowlanym, deweloperskim, wykonawcom, architektom, inwestorom oraz wszystkim innym partnerom zaangażowanym w proces inwestycyjny. Konferencję poprowadzi Tomasz Zubilewicz. Patronem Honorowym wydarzenia jest Fundacja Poszanowania Energii. Za koordynację projektu realizowanego wspólnie z firmą RD bud odpowiedzialny jest zespół specjalistów z agencji GutPR pod kierownictwem Rafała Wójcickiego(…)”.

  www.publikuj.org

  „(…)Agencja GutPR, lider w kategorii PR dla budownictwa, dla jednego ze swoich kluczowych klientów - firmy RD bud - organizuje konferencję Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej, która odbędzie się 21 lutego 2013 roku. Wydarzenie to jest kontynuacją już III edycji projektu Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej(…)”.

  www.uspro.pl

  „(…)Ambitny projekt firmy RD bud ma na celu podnoszenie świadomości w zakresie zrównoważonego budownictwa oraz horyzontalnej współpracy wszystkich grup zawodowych biorących udział w procesie realizacji inwestycji budowlanych. W załączeniu przesyłam ramowy plan konferencji, na którą jednocześnie będzie mi bardzo miło Państwa zaprosić(…)”.

  www.monolityczne.com.pl

  „(…)Zainicjowany przez firmę RD bud cykl seminariów "Zrównoważone projektowanie - partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa" to inicjatywa, która zakłada partnerstwo i wymianę wiedzy na każdym etapie inwestycji. Spotkania, takie jak tegoroczne seminarium w Warszawie, zbliżają do realizacji projektów, które zrewolucjonizują dotychczasowe standardy w budownictwie a tym samym spopularyzują ekologiczne i przyjazne środowisku projekty zagospodarowania terenów miejskich. Kolejne seminarium poruszające tematykę zrównoważonego projektowania firma RD bud planuje zorganizować pod koniec września 2013 r. również w Warszawie(…)”.

  www.newsyprasowe.pl

  „(…)Po raz jedenasty firma RD bud zgromadziła uznanych ekspertów z branży budowlanej oraz reprezentantów instytucji i firm, którym bliska jest tematyka zrównoważonego budownictwa. Zorganizowana 21.02.2013 roku w warszawskim hotelu Novotel Airport konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej” była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 roku projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”(…)”.

  www.prestizowydom.pl

  „(…)Cykliczne spotkania edukacyjne organizowane przez firmę RD bud do tej pory m.in. w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie miały charakter forum wymiany wiedzy, gdzie każdy z uczestników chętnie dzielił się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Zorganizowane 21.02.2013 roku seminarium w stolicy zarówno pod względem przedstawianych zagadnień, jak i zaangażowania prelegentów i uczestników seminarium nie odbiegało od standardów przyjętych w ubiegłych latach przez firmę RD bud(…)”.