Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Eurobuild CEE 4/2013

  „(...) Francuska firma Nacarat (Grupa Rabot Dutilleul) rozpoczęła realizację pierwszego w Polsce projekt. Ruszyła budowa wrocławskiej inwestycji przy ulicy Kurkowej. W jej skład wejdzie obiekt mieszkalny oraz biurowiec (...)”

 • Eurogospodarka nr 4/2013

  „Branżowy dialog”

  „Firma RD bud zgromadziła uznanych deweloperów z branży budowlanej oraz reprezentantów instytucji i firm, którym bliska jest tematyka zrównoważonego budownictwa. Zorganizowana konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej” była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 r. projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. (…)”

 • Przegląd Budowlany nr 4/2013

  „Salon wiedzy w stolicy – seminarium RD bud w Warszawie”

  „(…) Cykliczne spotkania edukacyjne organizowane przez firmę RD bud do tej pory m.in. w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie miały charakter forum wymiany wiedzy, gdzie każdy z uczestników chętnie dzielił się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Zorganizowane 21.02.2013 r. seminarium w stolicy zarówno pod względem przedstawianych zagadnień, jak i zaangażowania prelegentów i uczestników seminarium nie odbiegało od standardów przyjętych w ubiegłych latach przez firmę RD bud. (…)”

 • Kwiecień

  przegrodyb2b.pl

  „(...)Po raz jedenasty firma RD bud zgromadziła uznanych ekspertów z branży budowlanej oraz reprezentantów instytucji i firm, którym bliska jest tematyka zrównoważonego budownictwa. Zorganizowana 21.02.2013 roku w warszawskim hotelu Novotel Airport konferencja "Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej" była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 roku projektu "Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa" (...)”

  ekologiairynek.pl

  „(...)Zainicjowany przez firmę RD bud cykl seminariów „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa” to inicjatywa, która zakłada partnerstwo i wymianę wiedzy na każdym etapie inwestycji. Spotkania, takie jak tegoroczne seminarium w Warszawie, zbliżają do realizacji projektów, które zrewolucjonizują dotychczasowe standardy w budownictwie, a tym samym spopularyzują ekologiczne i przyjazne środowisku projekty zagospodarowania terenów miejskich (...)”

  www.ekspertbudowlany.pl

  „(...)Projekt wdrożony przez firmę RD bud w 2010 roku ma wspierać upowszechnianie na polskim rynku kluczowych założeń zrównoważonego budownictwa oraz zachęcać do współpracy wszystkie grupy zawodowe biorące udział w procesie realizacji inwestycji budowlanych, m.in. firmy budowlane, deweloperów, wykonawców, architektów i inwestorów. (...)”

  www.terenyinwestycyjne.info

  „(...) Firma RD bud specjalizuje się w budowie pod klucz budynków biurowych, mieszkaniowych oraz handlowych. Wieloletnie doświadczenie Generalnego Wykonawcy w realizacji obiektów o dużej kubaturze zadecydowało o nawiązaniu współpracy z AL Development Bolesławiec, będącym inwestorem galerii handlowej Bolesławiec City Center. Synergia fachowej wiedzy tych podmiotów umożliwiła na przestrzeni zaledwie 1,5 roku urzeczywistnienie ambitnego projektu autorstwa pracowni architektonicznej RKW Polska.

  www.jak-budowac.pl

  „(...)Doświadczenie kreatywnych architektów oraz generalnego wykonawcy - firmy RD bud - odpowiedzialnej za prace przygotowawcze z rozbiórkami oraz realizację obiektu umożliwiło urzeczywistnienie projektu, który nie kłócąc się z architekturą miasta harmonijnie komponuje się z otoczeniem. Efekty działań prowadzonych od czerwca 2011 roku przez firmę RD bud można podziwiać od października 2012 roku, kiedy to główna część obiektu została oficjalnie oddana do użytku. (...)”

  www.twojewiadomosci.com.pl

  „(...)Centrum Handlowe Bolesławiec City Center budzi szerokie zainteresowanie wśród mieszkańców Bolesławca i okolic. Obiekt wyróżnia zarówno kompleksowa oferta, jak i nieszablonowa architektura budynku. Wkład firmy RD bud w realizację nowoczesnej galerii potwierdza, że powierzając takie zadanie profesjonalistom możemy liczyć na to, że estetyka projektu idzie w parze z funkcjonalnością gotowego obiektu. Dzięki dbałości Generalnego Wykonawcy o szczegóły techniczne mieszkańcy Bolesławca mogą szczycić się galerią, która stanowi atrakcyjną wizytówkę miasta (...)”

  www.zarzadcy.com.pl

  „(...)Firma RD bud specjalizuje się w budowie pod klucz budynków biurowych, mieszkaniowych oraz handlowych. Wieloletnie doświadczenie Generalnego Wykonawcy w realizacji obiektów o dużej kubaturze zadecydowało o nawiązaniu współpracy z AL Development Bolesławiec Sp. z o.o. będącym inwestorem galerii handlowej Bolesławiec City Center. Synergia fachowej wiedzy tych podmiotów umożliwiła na przestrzeni zaledwie 1,5 roku urzeczywistnienie ambitnego projektu autorstwa pracowni architektonicznej RKW Polska Sp. z o.o..(...)”

  deweloperzy.info

  „(...)Nowoczesna galeria znajduje się w samym sercu Bolesławca, w otoczeniu zabytkowych kamienic zdobiących urokliwą starówkę. Doświadczenie kreatywnych architektów oraz generalnego wykonawcy - firmy RD bud - odpowiedzialnej za prace przygotowawcze z rozbiórkami oraz realizację obiektu umożliwiło urzeczywistnienie projektu, który nie kłócąc się z architekturą miasta harmonijnie komponuje się z otoczeniem (...)”

 • Świat Architektury 3/2013

  „(...) Zorganizowana 21 lutego br. w warszawskim hotelu Novotel Airport konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej” była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 roku projektu „ Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Trzecia edycja tego przedsięwzięcia ma pomóc w upowszechnianiu na polskim rynku kluczowych założeń zrównoważonego budownictwa (...)”