Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Świat Hoteli nr 5/2013

  „Budowa B&B Wrocław na finiszu”

  „(…) Generalnym wykonawcą obiektu jest firma RD bud. Joanna Halagarda z pracowni Arbapol, główna architekt projektu, zadbała o wkomponowanie budynku w otaczające go zabytkowe kamienice. (…)”

 • The City nr 5/2013

  „Budowa hotelu B&B Wrocław na finiszu”

  „(…) Niedługo hotel zostanie otynkowany, zamontowana zostanie również kamienna część elewacji. W czerwcu rozpocznie się wyposażanie pokoi. Generalnym wykonawcą obiektu jest spółka RD bud. (…).”

 • Eurobuild CEE 4/2013

  „(...) Francuska firma Nacarat (Grupa Rabot Dutilleul) rozpoczęła realizację pierwszego w Polsce projekt. Ruszyła budowa wrocławskiej inwestycji przy ulicy Kurkowej. W jej skład wejdzie obiekt mieszkalny oraz biurowiec (...)”

 • Eurogospodarka nr 4/2013

  „Branżowy dialog”

  „Firma RD bud zgromadziła uznanych deweloperów z branży budowlanej oraz reprezentantów instytucji i firm, którym bliska jest tematyka zrównoważonego budownictwa. Zorganizowana konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej” była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 r. projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. (…)”

 • Przegląd Budowlany nr 4/2013

  „Salon wiedzy w stolicy – seminarium RD bud w Warszawie”

  „(…) Cykliczne spotkania edukacyjne organizowane przez firmę RD bud do tej pory m.in. w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie miały charakter forum wymiany wiedzy, gdzie każdy z uczestników chętnie dzielił się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Zorganizowane 21.02.2013 r. seminarium w stolicy zarówno pod względem przedstawianych zagadnień, jak i zaangażowania prelegentów i uczestników seminarium nie odbiegało od standardów przyjętych w ubiegłych latach przez firmę RD bud. (…)”