Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Przegląd Budowlany 12/2017


  „RD bud uczcił 20-lecie działalności"

  „W czwartek, 12 października 2017 r. w Reducie Banku Polskiego w Warszawie, firma RD bud świętowała 20. urodziny (...). Blisko 350 osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej z okazji okrągłego jubileuszu spółki RD bud, która już od 1997 r. buduje naszą przestrzeń życiową."

 • Grudzień 2017


  budnet.pl

  „ – Od kilku lat pozyskujemy w Niemczech kontrakty. Dostrzegamy tu dla nas ogromny potencjał. Powołanie podmiotu działającego w oparciu o zasady miejscowego prawa gospodarczego to naturalny krok prowadzący z jednej strony do uporządkowania struktury Grupy Rabot Dutilleul, w ramach której działamy, z drugiej zaś – do sformalizowania współpracy z naszymi niemieckimi partnerami oraz uzyskania większej przejrzystości dla przyszłych inwestorów. (…) – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud i RD Bauprojekt."

  informacjebranzowe.pl

  „Pozytywne doświadczenia spółki (RD bud - przyp. red.) zdobyte na rynku niemieckim zaowocowały utworzeniem nowego oddziału w Grupie, która już od blisko 100 lat rozwija swoją ofertę na rynku światowym. (...) Pierwszym projektem w portfolio RD Bauprojekt będzie budowa „pod klucz” sześciokondygnacyjnego  hotelu B&B Landshut, realizowana na zlecenie Fronteris GmbH."

  inzynierbudownictwa.pl

  „Dostrzegając dobre perspektywy dla rozwoju swojego biznesu – szczególnie w sektorze hotelowym – Grupa Rabot Dutilleul podjęła decyzję o utworzeniu spółki zależnej – RD Bauprojekt. Zespół, który dotąd obsługiwał inwestycje z ramienia RD bud nadal będzie to robił – i to pod okiem dotychczasowego dyrektora. W skład zarządu RD Bauprojekt wszedł dyrektor generalny RD bud Eric Agnello.”

  propertydesign.pl

  Grupa Rabot Dutilleul podjęła decyzję o utworzeniu spółki zależnej – RD Bauprojekt. Pierwszym projektem w portfolio RD Bauprojekt będzie budowa „pod klucz” sześciokondygnacyjnego hotelu B&B Landshut spod kreski Beitler Architekt.

  propertynews.pl

  „Firma RD bud z grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul utworzyła nowy oddział. To spółka RD Bauprojekt. Jej pierwszym projektem w portfolio będzie budowa „pod klucz” sześciokondygnacyjnego hotelu B&B Landshut.”

  propertyjournal.pl

  „Firma RD bud z grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, działająca w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów kubaturowych, obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Pozytywne doświadczenia spółki zdobyte na rynku niemieckim zaowocowały utworzeniem nowego oddziału w Grupie, która już od blisko 100 lat rozwija swoją ofertę na rynku światowym.”

  swiat-szkla.pl

  „(...) w latach 2012-2016 firma RD bud wybudowała dwa obiekty w Berlinie (B&B Berlin-Airport – 140 pokoi, B&B Tiergarten – 186 pokoi) i jeden w Monachium (B&B Monachium – 147 pokoi). Aktualnie dobiega końca kolejna berlińska realizacja – B&B Berlin-Messe – 140 pokoi. Dostrzegając dobre perspektywy dla rozwoju swojego biznesu – szczególnie w sektorze hotelowym – Grupa Rabot Dutilleul podjęła decyzję o utworzeniu spółki zależnej – RD Bauprojekt."

 • Przemysł chemiczny 11/2017


  „Firma RD bud działa w Polsce już 20 lat"

  „Dnia 12 października 2017 r. francuska firma budowlana RD bud z Grupy Rabot Dutilleul świętowała w Reducie Banku Polskiego w Warszawie jubileusz 20-lecia swojej działalności w Polsce. Na uroczystość przybyło blisko 350 osób: inwestorzy, architekci, podwykonawcy, wspierane instytucje oraz media.”

 • Listopad 2017


  thecity.com

  „Mija 20 lat od momentu, w którym firma RD bud weszła na plac budowy, by swój zacząć pierwszy kontrakt. Ma już na koncie kilkadziesiąt zrealizowanych projektów- handlowych, mieszkaniowych, logistycznych czy hotelowych."

 • Październik 2017


  budnet.pl

  „W czwartek, 12 października 2017 r. Reduta Banku Polskiego w Warszawie dosłownie pękała w szwach, a to wszystko za sprawą gości, którzy tłumnie przybyli, by wspólnie z firmą RD bud świętować 20. urodziny jej działalności."

  informacjebranzowe.pl

  „– 20 lat to piękny wiek – ma się mnóstwo planów, zapasy pozytywnej energii, z entuzjazmem zdobywa się kolejne doświadczenia, sukcesywnie dopełniając już całkiem okazały bagaż życiowych wspomnień. Ach.. 20 lat… Szanowni Państwo, tak się szczęśliwie składa, że jest wśród nas pewien 20-sto latek i to z jego przyczyny możemy się dzisiaj spotkać w tak niezwykłym gronie – rozpoczęła oficjalną część wieczoru Elizabeth Duda, zaraz potem oddając głos prawowitemu gospodarzowi wieczoru – Dyrektorowi Generalnemu firmy RD bud – Ericowi Agnello, (...)."

  kompasinwestycji.pl

  „Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy i taka też towarzyszyła obchodom 20-lecia istnienia RD bud. Sceneria nawiązująca do działalności firmy, dodatkowo podkreślana przez klimatyczne wnętrza Reduty Banku Polskiego, wprowadzała w zachwyt tłumnie przybyłych gości, w jednej chwili przenosząc ich w miejsce, w którym Jubilat czuje się najlepiej – na plac budowy."

  obud.pl

  „RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności. Godzina „zero” wybiła o 20-tej. Po efektownym „odcięciu” kurtyny imitującej siatkę rusztowaniową – na scenie pojawiła się grupa MultiVisual, dając niezwykły pokaz logo show z wykorzystaniem światła. Jak się później okazało, był to zaledwie przedsmak tego, co czekało na gości tego wieczoru."

  propertyjournal.pl

  „Blisko 350 osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej z okazji okrągłego Jubileuszu spółki RD bud, która już od 1997 r. buduje naszą przestrzeń życiową. Rozbudowa CH Riviera w Gdyni, modernizacja wybranych stref CH Arkadia w Warszawie, markety Castorama w wielu Polskich miastach, renowacja Grand Hotelu w Sopocie, hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach, (...) – to tylko wybrane z ponad 100 zrealizowanych inwestycji w portfolio spółki z Grupy Rabot Dutilleul."

  retailnet.pl

  „Blisko 350 osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej z okazji okrągłego jubileuszu 20-lecia działalności spółki RD bud w Polsce: zarząd, pracownicy, przedstawiciele spółki-matki i najbliżsi przyjaciele firmy – inwestorzy, architekci, podwykonawcy, wspierane instytucje oraz media."

  thecity.com

  „Zarząd, pracownicy, przedstawiciele spółki-matki i najbliżsi przyjaciele firmy – inwestorzy, architekci, podwykonawcy, wspierane instytucje oraz media. Blisko 350 osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej z okazji okrągłego Jubileuszu spółki RD bud, która już od 1997 r. buduje przestrzeń życiową. "

  retailnet.pl

  20 lat to wystarczający okres, aby zdobyć doświadczenie, wiedzę, pokorę i potencjał pozwalający nam podejmować się nawet tak zaawansowanych projektów jak prace na funkcjonującym obiekcie, budowa w centrum miasta czy realizacje podlegające wielokryterialnej certyfikacji BREEAM. (...) - podkreśla Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o. o.

  retailnet.pl

  „– Sektor retail to od początku jeden z kluczowych obszarów naszej działalności, w którym czujemy się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Jednak nie moglibyśmy efektywnie realizować się w swojej profesji, bez aktualnej wiedzy o rynku i nieustannego dialogu z jego uczestnikami. Stąd też nasza obecność podczas tak znakomicie obsadzonych targów Shopping Center Forum nie powinna nikogo zaskakiwać – mówi dla Retailnet Wioletta Fabrycka, Client Relations Manager spółki RD bud."

  swiat-szkla.pl

  „Shopping Center Forum to przestrzeń targowo-networkingowa oraz konferencja w jednym. To właśnie ta wielowymiarowa formuła po raz kolejny przyciągnęła najważniejsze marki sektora retail – deweloperów, zarządców nieruchomości, najemców oraz inne podmioty bezpośrednio związane z branżą nieruchomości komercyjnych. W tym zacnym gronie swoją obecność zaznaczyła m.in. firma RD bud, (...)."

  retailnet.pl

  „Indywidualne podejście do projektu, dbałość o długofalowe relacje, umiejętne łączenie najnowszych technologii z troską o środowisko to filary, na których swój sukces zbudowała firma RD bud. Spółka, która na swoim koncie ma niejedną realizację z sektora retail, właśnie obchodzi jubileusz działalności."