Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Listopad 2017


  thecity.com

  „Mija 20 lat od momentu, w którym firma RD bud weszła na plac budowy, by swój zacząć pierwszy kontrakt. Ma już na koncie kilkadziesiąt zrealizowanych projektów- handlowych, mieszkaniowych, logistycznych czy hotelowych."

 • Październik 2017


  budnet.pl

  „W czwartek, 12 października 2017 r. Reduta Banku Polskiego w Warszawie dosłownie pękała w szwach, a to wszystko za sprawą gości, którzy tłumnie przybyli, by wspólnie z firmą RD bud świętować 20. urodziny jej działalności."

  informacjebranzowe.pl

  „– 20 lat to piękny wiek – ma się mnóstwo planów, zapasy pozytywnej energii, z entuzjazmem zdobywa się kolejne doświadczenia, sukcesywnie dopełniając już całkiem okazały bagaż życiowych wspomnień. Ach.. 20 lat… Szanowni Państwo, tak się szczęśliwie składa, że jest wśród nas pewien 20-sto latek i to z jego przyczyny możemy się dzisiaj spotkać w tak niezwykłym gronie – rozpoczęła oficjalną część wieczoru Elizabeth Duda, zaraz potem oddając głos prawowitemu gospodarzowi wieczoru – Dyrektorowi Generalnemu firmy RD bud – Ericowi Agnello, (...)."

  kompasinwestycji.pl

  „Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy i taka też towarzyszyła obchodom 20-lecia istnienia RD bud. Sceneria nawiązująca do działalności firmy, dodatkowo podkreślana przez klimatyczne wnętrza Reduty Banku Polskiego, wprowadzała w zachwyt tłumnie przybyłych gości, w jednej chwili przenosząc ich w miejsce, w którym Jubilat czuje się najlepiej – na plac budowy."

  obud.pl

  „RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności. Godzina „zero” wybiła o 20-tej. Po efektownym „odcięciu” kurtyny imitującej siatkę rusztowaniową – na scenie pojawiła się grupa MultiVisual, dając niezwykły pokaz logo show z wykorzystaniem światła. Jak się później okazało, był to zaledwie przedsmak tego, co czekało na gości tego wieczoru."

  propertyjournal.pl

  „Blisko 350 osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej z okazji okrągłego Jubileuszu spółki RD bud, która już od 1997 r. buduje naszą przestrzeń życiową. Rozbudowa CH Riviera w Gdyni, modernizacja wybranych stref CH Arkadia w Warszawie, markety Castorama w wielu Polskich miastach, renowacja Grand Hotelu w Sopocie, hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach, (...) – to tylko wybrane z ponad 100 zrealizowanych inwestycji w portfolio spółki z Grupy Rabot Dutilleul."

  retailnet.pl

  „Blisko 350 osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej z okazji okrągłego jubileuszu 20-lecia działalności spółki RD bud w Polsce: zarząd, pracownicy, przedstawiciele spółki-matki i najbliżsi przyjaciele firmy – inwestorzy, architekci, podwykonawcy, wspierane instytucje oraz media."

  thecity.com

  „Zarząd, pracownicy, przedstawiciele spółki-matki i najbliżsi przyjaciele firmy – inwestorzy, architekci, podwykonawcy, wspierane instytucje oraz media. Blisko 350 osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej z okazji okrągłego Jubileuszu spółki RD bud, która już od 1997 r. buduje przestrzeń życiową. "

  retailnet.pl

  20 lat to wystarczający okres, aby zdobyć doświadczenie, wiedzę, pokorę i potencjał pozwalający nam podejmować się nawet tak zaawansowanych projektów jak prace na funkcjonującym obiekcie, budowa w centrum miasta czy realizacje podlegające wielokryterialnej certyfikacji BREEAM. (...) - podkreśla Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o. o.

  retailnet.pl

  „– Sektor retail to od początku jeden z kluczowych obszarów naszej działalności, w którym czujemy się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Jednak nie moglibyśmy efektywnie realizować się w swojej profesji, bez aktualnej wiedzy o rynku i nieustannego dialogu z jego uczestnikami. Stąd też nasza obecność podczas tak znakomicie obsadzonych targów Shopping Center Forum nie powinna nikogo zaskakiwać – mówi dla Retailnet Wioletta Fabrycka, Client Relations Manager spółki RD bud."

  swiat-szkla.pl

  „Shopping Center Forum to przestrzeń targowo-networkingowa oraz konferencja w jednym. To właśnie ta wielowymiarowa formuła po raz kolejny przyciągnęła najważniejsze marki sektora retail – deweloperów, zarządców nieruchomości, najemców oraz inne podmioty bezpośrednio związane z branżą nieruchomości komercyjnych. W tym zacnym gronie swoją obecność zaznaczyła m.in. firma RD bud, (...)."

  retailnet.pl

  „Indywidualne podejście do projektu, dbałość o długofalowe relacje, umiejętne łączenie najnowszych technologii z troską o środowisko to filary, na których swój sukces zbudowała firma RD bud. Spółka, która na swoim koncie ma niejedną realizację z sektora retail, właśnie obchodzi jubileusz działalności."

 • Wrzesień 2017


  retailnet.pl

  „Szeroko rozumiany remodeling centrum handlowego to zawsze szansa na podniesienie jego atrakcyjności w oczach klientów i najemców. O tym jak sprawić, by proces zmian został odpowiednio przygotowany i przebiegł sprawnie, odpowiadając jednocześnie najnowszym wymogom środowiskowym mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud."

  terenyinwstycyjne.info

  „Dynamicznie zmieniający się rynek to także wzywanie dla generalnych wykonawców. Wioletta Fabrycka, Client Relations Manager w RD bud, pytana o najbliższą przyszłość, odpowiada: Rynek będzie się mocno zmieniał. Z zaciekawieniem przyglądam się np. hotelom modułowym, które już zaczęły w Polsce powstawać."

 • Kwiecień 2017


  budnet.pl

  W dniu 7 kwietnia 2017 r. odbyły się kolejne warsztaty w ramach Construction Marketing Group, które tym razem przygotowała i poprowadziła firma RD bud – Generalny Wykonawca obiektów kubaturowych. Tematem przewodnim spotkania były nowoczesne biurowce, a w szczególności ich aranżacja w sposób najbardziej przyjazny dla użytkowników."

  infoarchitekta.pl

  Podczas podjętej dyskusji zastanawialiśmy się wspólnie, czy i dla kogo ma znaczenie fakt zastosowania rozwiązań proekologicznych i posiadania przez budynek certyfikatu ekologicznego; czy wolimy pracować w open space, czy w wydzielonej przestrzeni, dającej  poczucie większej prywatności i ustronności; czy satysfakcjonuje nas praca przy „hot desk” (...) – relacjonuje Wioletta Fabrycka, prowadząca warsztaty z ramienia firmy RD bud."

  obud.pl

  „Kwietniowe spotkanie (warsztaty w ramach Construction Marketing Group - przyp. red.)  otworzyła prezentacja poświęcona przykładom najnowszych projektów Grupy Rabot Dutilleul, do której należy RD bud, zrealizowanych we Francji i w Belgii. (...) Całość dopełniło przedstawienie – certyfikowanych w systemie BREEAM – projektów z portfolio firmy RD bud, takich jak warszawskie: Cristal Park, Mokotowska Square, Oxygen Park, Neopark oraz wrocławski Dubois 41."

  swiat-aluminium.pl

  Przy tym temacie (relacje międzyludzkie - przyp. red.) nie mogło zabraknąć przykładów otwierania się budynków biurowych na najbliższą okolicę, uczestniczenia inwestorów i najemców w ożywianiu dzielnicy, angażowaniu sąsiadów, zapraszaniu mieszkańców do środka – na wernisaż, na koncert lokalnego DJ-a, do kawiarni z widokiem na miasto, do sklepiku ze słoiczkami miodu wyprodukowanego w ulach na zielonym dachu… (element Urban Farming) – relacjonuje Wioletta Fabrycka."

 • Hotelarz 1/2017


  „Inwestorzy wybierają generalnych wykonawców”

  „Sieć B&B Hotels, która planuje otworzyć swój szósty obiekt w listopadzie tego roku w Krakowie, po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, która wybudowała już hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.”