Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Builder 4/2014

  „ 25 IX – XII Konferencja „Zrównoważone renowacje – druga „młodość” inwestycji budowlanych”

  „Konferencja zostanie zorganizowana przez firmę RD bud (…) W trakcie seminarium uznani eksperci omawiać będą zagadnienia związane z realizacja poszczególnych etapów modernizacji inwestycji budowlanych, takich jak centra handlowe, obiekty biurowe czy mieszkalne(…)”

 • Property Journal Polska Giełda Nieruchomości 3/2014

  „Oxygen Park – ekologiczny biurowiec w Warszawie”

   „ Zakończono prace wykończeniowe biurowca Oxygen Park w Warszawie (…)Autorem projektu jest pracownia JEMS Architekci, a inwestorem Yareal Polska. Za realizację prac budowlanych pod klucz oraz dobór instalacji energooszczędnych odpowiedzialna była spółka RD bud, specjalizująca się w tego typu działaniach (…).”

 • Property Journal Polska Giełda Nieruchomości 3/2014

  „Nadbałtycka Riviera”

   „(…) Obiekt o powierzchni 118 000 mkw. jest znacznie większą inwestycją niż, dotychczas najbardziej znana na Pomorzu, Galeria Bałtycka i porównywalną z warszawskimi Złotymi Tarasami czy galeriami we Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu. Realizacją projektu Riviera zajęła się firma RD bud.”

 • Property Journal Polska Giełda Nieruchomości 3/2014

  „ Trwa realizacja Kurkowa 14 we Wrocławiu”

   „(…) Nad realizacją inwestycji czuwa główny Inwestor, firma Nacarat, która powstała w 2009 roku z połączenia trzech przedsiębiorstw z Grupy Rabot Dutilleul; Palm Promotion, Bati Conseil oraz Sedaf. Budowa kompleksu mieszkaniowego na wrocławskim Nadodrzu zainicjowała działalność tej firmy na polskim rynku. Do realizacji projektu w charakterze Generalnego Wykonawcy, zaproszono spółkę RD bud(…).”

 • LuxTrend 3/2014

  „Ekologiczne oblicze biznesu – Oxygen Park w Warszawie”

   „(…) Wybudowany w biznesowej części stolicy biurowiec Oxygen Park spełnia oba te warunki – zachwyca aranżacją i promuje przestrzenne, pro-ekologiczne budownictwo. Istotny wkład w urzeczywistnienie nieszablonowego projektu miała firma RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy odpowiedzialna była zarówno za budowę obiektu „pod klucz”, jak i doposażenie go w energooszczędne instalacje.”