Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Property Journal Polska Giełda Nieruchomości 3/2014

  „ Trwa realizacja Kurkowa 14 we Wrocławiu”

   „(…) Nad realizacją inwestycji czuwa główny Inwestor, firma Nacarat, która powstała w 2009 roku z połączenia trzech przedsiębiorstw z Grupy Rabot Dutilleul; Palm Promotion, Bati Conseil oraz Sedaf. Budowa kompleksu mieszkaniowego na wrocławskim Nadodrzu zainicjowała działalność tej firmy na polskim rynku. Do realizacji projektu w charakterze Generalnego Wykonawcy, zaproszono spółkę RD bud(…).”

 • LuxTrend 3/2014

  „Ekologiczne oblicze biznesu – Oxygen Park w Warszawie”

   „(…) Wybudowany w biznesowej części stolicy biurowiec Oxygen Park spełnia oba te warunki – zachwyca aranżacją i promuje przestrzenne, pro-ekologiczne budownictwo. Istotny wkład w urzeczywistnienie nieszablonowego projektu miała firma RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy odpowiedzialna była zarówno za budowę obiektu „pod klucz”, jak i doposażenie go w energooszczędne instalacje.”

 • Warunki Techniczne nr 4/2014

  Materiały fotograficzne: Oxygen Park W Warszawie.

 • EUROBUILD CEE 3/2014

  „Arkadia odnawia strefę restauracyjną”

   „POLSKA: Firma Unibail – Radamco, po przebudowie strefy gastronomicznej w warszawskiej Galerii Mokotów, postanowiła wprowadzić podobne zmiany w innym swoim stołecznym obiekcie – centrum handlowym Arkadia (…) Dzięki temu powstanie nowa powierzchnia w strefie restauracyjnej, która zostanie gruntownie zmodernizowana (…) Przebudowę poprowadzi firma RD bud (…)”

 • Marzec 2014

  propertydesign.pl

  „Właściciel CH Arkadia, firma Unibail Rodamco, planuje po pierwsze powiększyć powierzchnię najmu na parterze obiektu. 8 najemców (w linii od Grycana do Apartu) będzie dysponowało lokalami większymi o łącznie ponad 200 mkw. Jest to powiązane z rozbudową pierwszego poziomu obiektu. Główna zmiana dotyczy bowiem food courtu - Unibail planuje powiększyć liczbę miejsc siedzących z 500 do co najmniej 800. (…) Wykonawca inwestycji, firma RD Bud,  większość prac przeprowadza w nocy. W związku z tym funkcjonowanie centrum nie jest ograniczone. Jedyne trudności związane są właśnie z modernizacją strefy restauracyjnej. Jednak realizacja projektu została przygotowana tak, aby w tym samym momencie zamknięte były nie więcej niż dwie restauracje. (…)”

  architektura.muratorplus.pl

  „Projekt biurowca przygotowała pracownia architektoniczna Maćków Pracownia Projektowa. Za nową inwestycję we Wrocławiu odpowiada francuska firma Nacarat (…) generalny wykonawca: RD Bud (…).”

  mojafirma.infor.pl

  „ (…) O tym jak w praktyce wygląda wdrożenie zasad zrównoważonego budownictwa mówi Jean-Luc Darras, ekspert z firmy RD bud, która od 2 lat jest inicjatorem projektu Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej „Wbrew ogólnym wyobrażeniom zrównoważone budownictwo to niezwykle szerokie pojęcie, które poza aspektem budowlanym ma wydźwięk również ekonomiczny, kulturalny i społeczny. Celem zrównoważonego budownictwa jest, bowiem zarówno trwałość, jakość, jak i użyteczność rozwiązań materiałowych, konstrukcyjnych i projektowych.(…).”

  www.propertydesign.pl 

  „ (…) Powierzchnia terenu, na którym stanie biurowiec to 3070 m kw., powierzchnia całkowita biurowca wyniesie 11 858 m kw., a użytkowa 7668 m kw. Inwestycja zlokalizowana jest między ulicami Kurkową, Dubois oraz rzeką Odrą we Wrocławiu. Inwestorem biurowca jest Nacarat Polska Sp. z o.o., wykonawcą został RD Bud. Realizacja inwestycji została zaplanowana na lata 2014-2015.(…).”