Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Builder 1/2014

  „RD bud nadaje szyku wrocławskiemu Nadodrzu”

  „(…) Dopełnieniem kompleksu „Kurkowa 14” będzie prestiżowy biurowiec o powierzchni około 7 tys.m2(…) Autorem emanującej nowoczesnym szykiem koncepcji architektonicznej jest Maćków Pracownia Projektowa. Nad realizacją inwestycji czuwa natomiast główny inwestor firma Nacarat, Do realizacji w charakterze generalnego wykonawcy zaproszono spółkę RD bud”

 • Gazeta Dewelopera 1/2014

  „Ekologiczne oblicze biznesu. Oxygen Park”

  „(…) Budynki biurowe stanowią niezwykle istotny element panoramy miasta. Zwłaszcza w dużych aglomeracjach pełnią one zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Wybudowany w biznesowej części stolicy biurowiec Oxygen Park spełnia oba te warunki - zachwyca aranżacją i promuje przestrzenne, pro-ekologiczne budownictwo. Istotny wkład w urzeczywistnienie nieszablonowego projektu miała firma RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy odpowiedzialna była zarówno za budowę obiektu „pod klucz”, jak i doposażenie go w energooszczędne instalacje (…)”

 • Builder 4/2014

  „ 25 IX – XII Konferencja „Zrównoważone renowacje – druga „młodość” inwestycji budowlanych”

  „Konferencja zostanie zorganizowana przez firmę RD bud (…) W trakcie seminarium uznani eksperci omawiać będą zagadnienia związane z realizacja poszczególnych etapów modernizacji inwestycji budowlanych, takich jak centra handlowe, obiekty biurowe czy mieszkalne(…)”

 • Property Journal Polska Giełda Nieruchomości 3/2014

  „Oxygen Park – ekologiczny biurowiec w Warszawie”

   „ Zakończono prace wykończeniowe biurowca Oxygen Park w Warszawie (…)Autorem projektu jest pracownia JEMS Architekci, a inwestorem Yareal Polska. Za realizację prac budowlanych pod klucz oraz dobór instalacji energooszczędnych odpowiedzialna była spółka RD bud, specjalizująca się w tego typu działaniach (…).”

 • Property Journal Polska Giełda Nieruchomości 3/2014

  „Nadbałtycka Riviera”

   „(…) Obiekt o powierzchni 118 000 mkw. jest znacznie większą inwestycją niż, dotychczas najbardziej znana na Pomorzu, Galeria Bałtycka i porównywalną z warszawskimi Złotymi Tarasami czy galeriami we Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu. Realizacją projektu Riviera zajęła się firma RD bud.”