Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Builder 6/2014

   „25 IX – XII Konferencja „Zrównoważone renowacje – druga „młodość” inwestycji budowlanych”

  „Konferencja zostanie zorganizowana przez firmę RD bud w ramach II edycji programu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. W trakcie seminarium uznani eksperci omawiać będą zagadnienia związane z realizacją poszczególnych etapów modernizacji inwestycji budowlanych, takich jak hotele, centra handlowe, obiekty biurowe oraz mieszkalne (…)”

 • Rynek instalacyjny 6/2014

  „Zrównoważone renowacje – druga młodość inwestycji budowlanych”

  „W trakcie konferencji uznani eksperci omawiać będą zagadnienia związane z realizacją poszczególnych etapów modernizacji inwestycji budowlanych, takich jak hotele, centra handlowe, obiekty biurowe oraz mieszkalne. (…)”

 • Czerwiec 2014

  shoppingcenterforum.com

  (…) Wśród uczestników tegorocznego eventu są uznani w branży deweloperzy, inwestorzy oraz właściciele galerii handlowych. Swoją obecność zgłosiły także nowe podmioty, które mogą być zainteresowane nawiązaniem współpracy z potencjalnymi generalnymi wykonawcami. Nie bez znaczenia dla nas jest też możliwość spotkania ze światowej rangi doradcami i zarządcami obiektów handlowych. Obecność RD bud na SCF to potwierdzenie gotowości do podjęcia współpracy oraz wiarygodności i dobrej kondycji firmy, funkcjonującej zgodnie z jasno określoną strategią. Tego typu spotkania są doskonałą okazją do cennych spotkań z przyszłymi kontrahentami i do podtrzymania bliskich relacji z obecnymi klientami – dodał Eric Agnello (…)”

  urbanity.pl

  „Pierwsi klienci mogą korzystać już z oferty nowo otwartego hotelu, który znajduje się przy ulicy ks. Piotra Skargi we Wrocławiu. Budynek jest trzecim hotelem działającym pod szyldem – B&B Hotels w Polsce. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma RD Bud, która rozpoczęła budowę hotelu w lipcu 2012 roku. (…)”

  horecanet.pl

  „W dniu 22 maja B&B Hotel Wrocław Centrum oficjalnie rozpoczął swoją działalność w stolicy Dolnego Śląska. Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze generalnego wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci w Polsce. (…)”

  wroclaw.pl

  „(…) Oddany do użytku pod koniec 2013 B&B Hotel Wrocław Centrum jest już trzecią wspólną realizacją firm B&B Hotels Polska oraz RD bud. Generalny wykonawca zaangażowany był również
  w budowę hoteli B&B w Toruniu i Warszawie. (…)”

  propertyjournal.pl

  „(…) RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. (…) Działalność RD bud obejmuje przede wszystkim realizacje „pod klucz”.”

  deweloperzy.info

  „(…) Inauguracja hotelu B&B Wrocław Centrum odbyła się w wyjątkowej atmosferze. (…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze generalnego wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. (…)”

  wgn.pl

  „(…) Generalnym wykonawcą inwestycji była firma RD. Wywodzi się z francuskiej, niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, która od ponad 90 lat rozwija swoja ofertę na rynku światowym. W Polsce firma RD bud funkcjonuje od 1997 roku.”

  biznesdolnoslaski.pl

  „(…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. (…)”

  portalpolski.pl

  „(…) W swoim portfolio firma posiada m.in. hotele, obiekty biurowe, przemysłowe i logistyczne, centra handlowe, stacje serwisowe oraz salony sprzedaży. Dodatkowo RD bud przeprowadził generalny remont takich obiektów jak chociażby Ambasada Francji w Warszawie czy Grand Hotel w Sopocie. RD bud stale powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. (…)”

  all-inclusive.com.pl

  „(…) Inauguracja hotelu B&B Wrocław Centrum odbyła się w wyjątkowej atmosferze. Uroczystość swoją obecnością uświetnili przedstawiciele Urzędu Miasta Wrocław, Urzędu Wojewódzkiego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. (…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. (…)”

  inwroc.pl

  „(…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. Nowoczesne, przytulne wnętrza utrzymane w stylistyce B&B, innowacyjne rozwiązania instalacyjne oraz efektowne szklane atrium są najlepszą wizytówką tej współpracy. (…)”

  wirtualnemedia.pl

  „(…) RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. (…) W swoim portfolio firma posiada m.in. hotele, obiekty biurowe, przemysłowe i logistyczne, centra handlowe, stacje serwisowe oraz salony sprzedaży. Dodatkowo RD bud przeprowadził generalny remont takich obiektów jak chociażby Ambasada Francji w Warszawie czy Grand Hotel w Sopocie. (…)”

  centrumpr.pl

  22 maja 2014 roku B&B Hotel Wrocław Centrum oficjalnie rozpoczął swoją działalność w stolicy Dolnego Śląska. (…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. (…)”

  otopr.pl

  „(…) RD bud stale powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. Firma działa w obrębie całego kraju. (…) Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką jakość świadczonych usług. (…)”

 • Gazeta Dewelopera nr 1/2014

  „Nowy szyk na wrocławskim Nadodrzu - Kurkowa 14”

  „(…) Atrakcyjnie usytuowane obiekty mieszkalne ujmują zarówno niebanalną architekturą, jak i bliskością infrastruktury miejskiej. Coraz częściej alternatywą dla domu jest więc studio z antresolą i okazałym tarasem z widokiem na okoliczny park lub rzekę. Szansę na rozkoszowanie się taką wygodą jeszcze przed końcem 2014 roku będą mieli mieszkańcy Wrocławia. Inwestycja „Kurkowa 14” realizowana jest obecnie przez należące do francuskiej Grupy Rabot Dutilleul firmy RD bud oraz Nacarat ( …)”

 • Polish Real Estate Market” 15.05 – 22.05.2014

  „RD bud realizuje rozbudowę zakładu produkcyjnego Royal Canin w Niepołomicach”

  „(…) RD bud realizuje prace przy rozbudowie kompleksu produkcyjnego Royal Canin w Niepołomicach (…) Zgodnie z naszymi nieoficjalnymi informacjami z PREM 708, został także generalnym wykonawcą biurowca we Wrocławiu przy ul. Dubois 41 (…)”