Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Gazeta Finansowa 13.06 – 20.06 2014

  Uroczyste otwarcie hotelu B&B Wrocław Centrum”

  „(…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD Bud, która w charakterze generalnego wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. Nowoczesne, przytulne wnętrza utrzymane w stylistyce B&B, innowacyjne rozwiązania instalacyjne oraz efektowne szklane atrium są najlepszą wizytówką tej współpracy. (…)”

 • Świat Architektury 6/2014

  Wielowymiarowy. Kompleks biurowy Oxygen Park w Warszawie”

  Artykuł zawiera całościowy opis inwestycji budynku biurowego Oxygen Park W Warszawie. W tabeli z danymi technicznymi budowy jako Generalny Wykonawca wymieniona jest firma RD Bud sp. z o.o..

 • Builder 6/2014

   „25 IX – XII Konferencja „Zrównoważone renowacje – druga „młodość” inwestycji budowlanych”

  „Konferencja zostanie zorganizowana przez firmę RD bud w ramach II edycji programu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. W trakcie seminarium uznani eksperci omawiać będą zagadnienia związane z realizacją poszczególnych etapów modernizacji inwestycji budowlanych, takich jak hotele, centra handlowe, obiekty biurowe oraz mieszkalne (…)”

 • Rynek instalacyjny 6/2014

  „Zrównoważone renowacje – druga młodość inwestycji budowlanych”

  „W trakcie konferencji uznani eksperci omawiać będą zagadnienia związane z realizacją poszczególnych etapów modernizacji inwestycji budowlanych, takich jak hotele, centra handlowe, obiekty biurowe oraz mieszkalne. (…)”

 • Czerwiec 2014

  shoppingcenterforum.com

  (…) Wśród uczestników tegorocznego eventu są uznani w branży deweloperzy, inwestorzy oraz właściciele galerii handlowych. Swoją obecność zgłosiły także nowe podmioty, które mogą być zainteresowane nawiązaniem współpracy z potencjalnymi generalnymi wykonawcami. Nie bez znaczenia dla nas jest też możliwość spotkania ze światowej rangi doradcami i zarządcami obiektów handlowych. Obecność RD bud na SCF to potwierdzenie gotowości do podjęcia współpracy oraz wiarygodności i dobrej kondycji firmy, funkcjonującej zgodnie z jasno określoną strategią. Tego typu spotkania są doskonałą okazją do cennych spotkań z przyszłymi kontrahentami i do podtrzymania bliskich relacji z obecnymi klientami – dodał Eric Agnello (…)”

  urbanity.pl

  „Pierwsi klienci mogą korzystać już z oferty nowo otwartego hotelu, który znajduje się przy ulicy ks. Piotra Skargi we Wrocławiu. Budynek jest trzecim hotelem działającym pod szyldem – B&B Hotels w Polsce. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma RD Bud, która rozpoczęła budowę hotelu w lipcu 2012 roku. (…)”

  horecanet.pl

  „W dniu 22 maja B&B Hotel Wrocław Centrum oficjalnie rozpoczął swoją działalność w stolicy Dolnego Śląska. Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze generalnego wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci w Polsce. (…)”

  wroclaw.pl

  „(…) Oddany do użytku pod koniec 2013 B&B Hotel Wrocław Centrum jest już trzecią wspólną realizacją firm B&B Hotels Polska oraz RD bud. Generalny wykonawca zaangażowany był również
  w budowę hoteli B&B w Toruniu i Warszawie. (…)”

  propertyjournal.pl

  „(…) RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. (…) Działalność RD bud obejmuje przede wszystkim realizacje „pod klucz”.”

  deweloperzy.info

  „(…) Inauguracja hotelu B&B Wrocław Centrum odbyła się w wyjątkowej atmosferze. (…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze generalnego wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. (…)”

  wgn.pl

  „(…) Generalnym wykonawcą inwestycji była firma RD. Wywodzi się z francuskiej, niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, która od ponad 90 lat rozwija swoja ofertę na rynku światowym. W Polsce firma RD bud funkcjonuje od 1997 roku.”

  biznesdolnoslaski.pl

  „(…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. (…)”

  portalpolski.pl

  „(…) W swoim portfolio firma posiada m.in. hotele, obiekty biurowe, przemysłowe i logistyczne, centra handlowe, stacje serwisowe oraz salony sprzedaży. Dodatkowo RD bud przeprowadził generalny remont takich obiektów jak chociażby Ambasada Francji w Warszawie czy Grand Hotel w Sopocie. RD bud stale powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. (…)”

  all-inclusive.com.pl

  „(…) Inauguracja hotelu B&B Wrocław Centrum odbyła się w wyjątkowej atmosferze. Uroczystość swoją obecnością uświetnili przedstawiciele Urzędu Miasta Wrocław, Urzędu Wojewódzkiego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. (…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. (…)”

  inwroc.pl

  „(…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. Nowoczesne, przytulne wnętrza utrzymane w stylistyce B&B, innowacyjne rozwiązania instalacyjne oraz efektowne szklane atrium są najlepszą wizytówką tej współpracy. (…)”

  wirtualnemedia.pl

  „(…) RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. (…) W swoim portfolio firma posiada m.in. hotele, obiekty biurowe, przemysłowe i logistyczne, centra handlowe, stacje serwisowe oraz salony sprzedaży. Dodatkowo RD bud przeprowadził generalny remont takich obiektów jak chociażby Ambasada Francji w Warszawie czy Grand Hotel w Sopocie. (…)”

  centrumpr.pl

  22 maja 2014 roku B&B Hotel Wrocław Centrum oficjalnie rozpoczął swoją działalność w stolicy Dolnego Śląska. (…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. (…)”

  otopr.pl

  „(…) RD bud stale powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. Firma działa w obrębie całego kraju. (…) Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką jakość świadczonych usług. (…)”