Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Hotelarz 7/2014

  „Jak zbudować hotel niskoenergetyczny”

  Wioletta Fabrycka: „Ekologia, zrównoważony rozwój, społeczna odpowiedzialność biznesu, zielone budownictwo czy zielone certyfikaty – słowa te nie są już dziś pustymi hasłami. Powodem „zielonej rewolucji” jest nie tylko konieczność dostosowania wszystkich dziedzin gospodarki, a więc i sektora budownictwa hotelarskiego, do rozporządzeń UE, ale też większa wrażliwość społeczeństw na kwestie wpływu działalności człowieka na środowisko. (…)”

 • Builder 7/2014

  „XII Konferencja Zrównoważone renowacje – druga młodość inwestycji budowlanych”

  „Konferencja zostanie zorganizowana przez firmę RD bud w ramach II edycji programu Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa.”

 • Lipiec 2014

  remonitor.pl

  "Francuska firma deweloperska Nacarat rozpoczęła realizację nowej inwestycji biurowej w centrum Wrocławia. Dubois 41 pozyskał już pierwszych najemców, którzy wprowadzą się do nowych biur w czerwcu przyszłego roku. (...) Projekt powstał zgodnie z wymogami certyfikatu BREEAM. Jest również dostosowany do potrzeb firm z tzw. sektora Business Process Outsourcing. Za projekt budynku odpowiedzialna jest Maćków Pracowania Projektowa. Generalne wykonawstwo powierzono firmie RD Bud."

  renews.pl

  "(...) Projekt Dubois 41 to najnowsza inwestycja francuskiej firmy deweloperskiej Nacarat. Powstaje w centrum Wrocławia, niecałe 15 minut pieszo od Rynku. Będzie to pierwszy w mieście biurowiec położony tuż nad brzegiem rzeki. (...) Generalne wykonawstwo powierzono firmie RD Bud."

  qbusiness.pl

  "(...) Biurowiec Dubois 41 powstaje tuż obok inwestycji mieszkaniowej tego samego dewelopera – Kurkowej 14. (...) Jeszcze przed przystąpieniem do budowy wynajęte zostały dwa piętra obiektu o łącznej powierzchni przekraczającej 2,3 tys. m kw. (...) Generalne wykonawstwo powierzono firmie RD Bud."

  propertynews.pl

  "Spółka Yareal Polska prowadzi przygotowania do budowy obiektu biurowego w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich. (...) Z kolei przy Al. Jerozolimskich 195 inwestor, przy współpracy z RD Budem i JEMS Architekci, wybudował kompleks „Oxygen Park" o pow. 18,3 tys. mkw."

   

 • Gazeta Finansowa 13.06 – 20.06 2014

  Uroczyste otwarcie hotelu B&B Wrocław Centrum”

  „(…) Wśród przybyłych znalazły się osoby zaangażowane w realizację hotelu B&B Wrocław Centrum, w tym delegaci firmy RD Bud, która w charakterze generalnego wykonawcy realizowała budowę trzeciego już obiektu sieci B&B w Polsce. Nowoczesne, przytulne wnętrza utrzymane w stylistyce B&B, innowacyjne rozwiązania instalacyjne oraz efektowne szklane atrium są najlepszą wizytówką tej współpracy. (…)”

 • Świat Architektury 6/2014

  Wielowymiarowy. Kompleks biurowy Oxygen Park w Warszawie”

  Artykuł zawiera całościowy opis inwestycji budynku biurowego Oxygen Park W Warszawie. W tabeli z danymi technicznymi budowy jako Generalny Wykonawca wymieniona jest firma RD Bud sp. z o.o..