Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Forum Branżowe 10/2014

  Obieg konieczny"

  „Firma RD bud była organizatorem seminarium: Zrównoważone renowacje - druga młodość inwestycji budowlanych. Spotkanie odbyło się w Warszawie z udziałem polskich i francuskich profesjonalistów z branzy budowlanej. Większość wypowiedzi poruszała problematykę zmian w przepisach budowlanych, jakie sukcesywnie obejmować będą rynek Unii Europejskiej do 1 stycznia 2021 roku. (...)"

 • Październik 2014

  budnet.pl

  "Nowoczesne centra biznesowe coraz śmielej wpisują się w krajobraz także innych polskich miast. Aktualna sytuacja na rynku powierzchni biurowych stała się motywem przewodnim długo wyczekiwanej przez branżę październikowej edycji konferencji „Biurowce w Polsce”. Wśród największych uczestników, prezentujących na forum swoją wiedzę, doświadczenie i portfolio nie zabrakło również cenionego w branży Generalnego Wykonawcy, firmy RD bud (...)."

  budowaplus.pl

  "(...)RD bud często podejmuje się realizacji ambitnych inwestycji, a kolejnym tego przykładem jest nowe oblicze budynku Mokotowska Square, od dawna wpisanego w panoramę stolicy. Była siedziba Centrali Handlu Zagranicznego jest dziś bez wątpienia prawdziwą perełką architektoniczną Śródmieścia. RD bud ma na swoim koncie również inne ciekawe projekty biurowe, wśród nich m.in. generalny remont Ambasady Francji w Warszawie. (...)"

  centrumbudowy.pl

  "Aktualna sytuacja na rynku powierzchni biurowych stała się motywem przewodnim długo wyczekiwanej przez branżę październikowej edycji konferencji „Biurowce w Polsce”. - (...) Z organizatorem konferencji – Nowy Adres S.A. – współpracowaliśmy już przy okazji innych spotkań dla sektora nieruchomości. (...) Jest nam niezmiernie miło, że tym razem również mogliśmy znaleźć się w gronie sponsorów i choć w niewielkim stopniu przyczynić się do realizacji oraz sukcesu tego wydarzenia. – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o.

  e-biurowce.pl

  "Konferencja „Biurowce w Polsce” to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie branży biurowej. Każda edycja to doskonała organizacja, profesjonalizm i znakomita okazja do bezpośrednich spotkań w szerokim gronie ekspertów branży biurowej. Dla Generalnego Wykonawcy, specjalizującego się w budowie i modernizacji nieruchomości, udział w takim wydarzeniu to nie tylko szansa do rozmów z deweloperami, właścicielami i zarządcami biurowców czy architektami, ale również sposobność do zgłębienia własnej wiedzy o rynku, którego jest się uczestnikiem. (...) – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

  jakbudowac.pl

  "(...) RD bud często podejmuje się realizacji ambitnych inwestycji, a kolejnym tego przykładem jest nowe oblicze budynku Mokotowska Square, od dawna wpisanego w panoramę stolicy. Była siedziba Centrali Handlu Zagranicznego jest dziś bez wątpienia prawdziwą perełką architektoniczną Śródmieścia. RD bud ma na swoim koncie również inne ciekawe projekty biurowe, wśród nich m.in. generalny remont Ambasady Francji w Warszawie. (...)"

  nieruchomosci.biz

  "Spółka (RD bud - przyp. red.) wywodząca się z francuskiej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, ma w swoim bogatym portfolio niejeden prestiżowy projekt biurowy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje choćby budowa „pod klucz” i doposażenie w energooszczędne instalacje ekologicznego biurowca Oxygen Park w Warszawie. Warto nadmienić, że projekt został wyróżniony międzynarodowym certyfikatem BREEAM na poziomie Very Good."

  archiconnect.pl

  "Już niebawem stołeczny rynek nieruchomości wzbogaci się o kolejne mieszkania, z których połowa objęta jest programem MdM. Francuski deweloper Nexity podpisał właśnie umowę na budowę pierwszego etapu osiedla My Bemowo, przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w Warszawie. (...) Na początek firma RD bud wybuduje 124 mieszkania w 4-piętrowym budynku. (...)"

  deweloperzy.info

  "Każdy projekt, którego realizacji się podejmujemy stanowi dla nas nowe wyzwanie. Do każdego projektu podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, przykładając wagę do ochrony środowiska i wysokiej jakości świadczonych usług. Nie inaczej będzie w przypadku realizacji pierwszego etapu osiedla MY BEMOWO. Inwestor, spółka Nexity Polska obdarzył nas kredytem zaufania, nie chcemy tego zmarnować. Dlatego dołożymy wszelkich starań, by osiągnąć pełną satysfakcję klienta, licząc, że jego pozytywna rekomendacja zaowocuje kolejnymi, ciekawymi zleceniami – mówi Eric Agnello z firmy RD bud."

  infobudownictwo.pl

  "(...) Francuski deweloper Nexity podpisał właśnie umowę na budowę pierwszego etapu osiedla MY BEMOWO przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w Warszawie. (...) Na początek firma RD bud wybuduje 124 mieszkania w 4-piętrowym budynku. (...) Dzięki możliwości przesuwania ścian działowych mieszkańcy osiedla MY Bemowo będą mieli dowolność w kreowaniu przestrzeni i aranżacji funkcjonalności wszystkich pomieszczeń."

  investmap.pl

  "Wybór firmy RD bud na Generalnego Wykonawcę MY Bemowo pozwoli nam na uzyskanie wysokiej jakości oraz na terminową realizację inwestycji. W dniu 21 sierpnia 2014 r. podpisaliśmy umowę z wykonawcą i tego samego dnia nastąpiło przekazanie placu budowy. Zgodnie z przyjętym harmonogramem roboty ziemne już się rozpoczęły, a ich finał planowany jest na koniec listopada 2015 r. – mówi Mariusz Ogrodziński, Dyrektor Techniczny Nexity Polska."

  inzynierbudownictwa.pl

  "Francuski deweloper Nexity podpisał właśnie umowę na budowę pierwszego etapu osiedla MY BEMOWO przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w Warszawie. 21 sierpnia br. została podpisana umowa z wykonawcą - firmą RD bud, i tego samego dnia nastąpiło przekazanie placu budowy. Zgodnie z przyjętym harmonogramem roboty ziemne już się rozpoczęły, a ich finał planowany jest na koniec listopada 2015 r. (...)"

  nowoscibudowlane.pl

  "(...) Osiedle MY Bemowo będzie realizowane w dwóch etapach. Na początek firma RD bud wybuduje 124 mieszkania w 4-piętrowym budynku. (...) Umowa z firmą RD Bud obejmuje również 121 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz parking naziemny. Część parterową od strony ulicy Batalionów Chłopskich zajmą dodatkowo kameralne lokale usługowe, zapewniające dostęp do różnego rodzaju usług.(...)

  otodom.pl

  "(...) Osiedle MY Bemowo będzie realizowane w dwóch etapach. Na początek firma RD bud wybuduje 124 mieszkania w 4-piętrowym budynku. W inwestycji zaprojektowanej przez pracownię GiS Architekci znajdą się lokale o zróżnicowanym metrażu, od 31 do 121 m2. (...)"

  renews.pl

  "Francuski deweloper Nexity podpisał właśnie umowę na budowę pierwszego etapu osiedla MY Bemowo przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w Warszawie. Rolę Generalnego Wykonawcy powierzono firmie RD bud (...).Przyszli właściciele wprowadzą się do swych mieszkań w I kwartale 2016 r."

  swiatszkla.pl

  "(...) Osiedle MY Bemowo będzie realizowane w dwóch etapach. Na początek firma RD bud wybuduje 124 mieszkania w 4-piętrowym budynku.(...) Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w obszerne balkony lub tarasy, a w przypadku lokali na parterze – w ogródki. Przyszli właściciele wprowadzą się do swych mieszkań w I kwartale 2016 r."

  thecity.pl

  "Francuski deweloper Nexity podpisał właśnie umowę na budowę pierwszego etapu osiedla My Bemowo przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w Warszawie. Rolę Generalnego Wykonawcy powierzono firmie RD bud, wywodzącej się z niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, działającej we Francji od blisko 100 lat. (...)

  wgn.pl

  "W Warszawie szykuje się budowa nowego osiedla mieszkaniowego My Bemowo. Deweloperem jest francuska firma Nexity, a generalnym wykonawcą RD bud, firma wywodząca się z niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, działającej we Francji od blisko 100 lat. (...)"

 • Gazeta Dewelopera 5/2014

  RD bud zaprasza na kolejną odsłone projektu Partnerstwo dla zrównoważonego rozwoju"

  „(...) Organizatorem konferencji poświęconej tematyce "Zrównoazone renowacje - druga młodość inwestycji budowlanych" jest firma RD bud, która od lat propaguje politykę zrównoważonego budownictwa pozostającego w zgodzie z naturą. (...)"

 • Shopping Center Poland 9/2014

  Ekologiczne budownictwo"

  „(...) Urzeczywistnienie załozeń inwestorów i koncepcji projektantów nie jest łatwym zadaniem, ale firma RD bud doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Jako generalny wykonawca, obecny na polskim rynku od 1997 roku, specjalizuje się w budowie "pod klucz" centrów handlowych, hoteli, biur, centrów logistycznych i przemysłowych oraz obiektów wymagajcych renowacji. Rozwijają się dynamicznie, umacnia swoją pozycję na rynku i zwiększa liczbę realizacji (...)."

 • świat architektury 9/2014

  Konferencja Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa"

  „25 września 2014 r. w Warszawie specjaliści z kraju i zagranicy pochylą się nad zagadnieniem rewitalizacji obiektów budowlanych. Organizatorem konferencji poświęconej tematyce 'Zrównoważone renowacje - druga młodość inwestycji budowlanych" jest firma RD bud, która od lat propaguje politykę nowoczesnego budownictwa pozostającego w zgodzie z naturą. (...)"