Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Luty 2018


  budnet.pl

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud, która z firmą Yareal spotyka się na placu budowy już po raz szósty!"

  encompassme.com

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud, która z firmą Yareal spotyka się na placu budowy już po raz szósty!"

  forum-budowlane.pl

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego (...). Projekt jest złożony przede wszystkim z uwagi na wymogi certyfikacji BREEAM, co oznacza konieczność spełnienia wielu restrykcyjnych obostrzeń w zakresie stosowanych materiałów, jak i samej organizacji placu budowy oraz procesu produkcyjnego (...) - nadmienia Michał Radecki, Kierownik ds. Przygotowania i Organizacji Budowy w firmie RD bud.

  investmap.pl

  „W Warszawie, na Włochach pojawi się nowy projekt realizowany dzięki połączeniu sił inwestorów RD bud Sp. z o.o. oraz Yareal Polska Sp. z o.o. Rezydencja Chrobrego to inwestycja mieszkaniowa, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM."

  nowawarszawa.pl

  „Już wkrótce na mapie Warszawy pojawi się nowa inwestycja mieszkaniowa. W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud (...)."

  property24.com.pl

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud. (...) Trzypiętrowy budynek mieszkalny z podziemnym garażem i lokalami usługowymi na parterze uzupełni pierzeję ul. Chrobrego na odcinku pomiędzy ulicami Sklepową i Szczerą. Wyzwaniem dla Generalnego Wykonawcy jest niewielka przestrzeń ograniczająca liczbę miejsc składowych, co wymaga bardzo precyzyjnego zarządzania łańcuchem dostaw w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

   

 • Świat Szkła 1/2018


  „RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności"

  „W czwartek 12 października Reduta Banku Polskiego w Warszawie dosłownie pękała w szwach, a to wszystko za sprawą gości, którzy tłumnie przybyli, by wspólnie z firma RD bud świętować 20. urodziny jej działalności."

 • Polish Real Estate Market 18-24.01.2018


  „RD bud wykona na zlecenie Yareal obiekt wielorodzinny z 84 mieszkaniami w Warszawie."

  „RD bud został generalnym wykonawcą inwestycji „Rezydencji Chrobrego", która Yareal zrealizuje w Warszawie przy ul. Chrobrego, pomiędzy ulicami Szczerą i Sklepową."

 • Puls Biznesu 21.01.2018

   
  „Rezydencja Chrobrego w systemie BREEAM"

  „Inwestycja Yareal - Rezydencja Chrobrego w warszawskich Starych Włochach będzie certyfikowana w systemie zielonego budownictwa BREEAM. Budowa będzie na bieżąco nadzorowana przez zewnętrznego audytora, weryfikującego realizację wymagań związanych z tym certyfikatem. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma RD bud."

 • Styczeń 2018


  eurobuildcee.com

  „Yareal rozpoczął budowę warszawskiej Rezydencji Chrobrego w Starych Włochach, (...). Dla mieszkańców powstanie blisko 100 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, a dla ich gości – kilkanaście kolejnych obok budynku. Część parteru zarezerwowana jest dla czterech lokali użytkowych. Generalnym wykonawcą jest RD bud, (...)."

  housemarket.pl

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud,(...). Rezydencja Chrobrego realizowana będzie z zastosowaniem szerokiego wachlarza rozwiązań ekologicznych, wiodących do uzyskania „zielonej” certyfikacji BREEAM. Tym samym, budynek dołączy do ekskluzywnego w Polsce grona zrównoważonych inwestycji mieszkaniowych, spełniających wysokie wymagania m.in. w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i komfortu przyszłych użytkowników."

  informacjebranzowe.pl

  „Już wkrótce na mapie Warszawy pojawi się nowa inwestycja mieszkaniowa. W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego. – To wspaniały wyraz uznania dla naszych kompetencji, gdy inwestor wraca do nas z kolejnymi projektami – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud (...)."

  inzynierbudownictwa.pl

  „Na starych Włochach rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, inwestycji Yareal Polska. Generalnym wykonawcą została firma RD bud. (...) Rezydencja Chrobrego realizowana będzie z zastosowaniem szerokiego wachlarza rozwiązań ekologicznych, wiodących do uzyskania certyfikacji BREEAM."

  kompasinwestycji.pl

  Yareal wybrał generalnego wykonawcę Rezydencji Chrobrego. Budowę certyfikowanej w systemie zielonego budownictwa BREEAM inwestycji poprowadzi firma RD bud."

  projektinwestor.pl

  „Yareal wybrał generalnego wykonawcę zlokalizowanej w Starych Włochach Rezydencji Chrobrego. Została nim firma RD bud. W trzypiętrowym budynku – który stworzy pierzeję ul. Chrobrego na odcinku pomiędzy ulicami Sklepową i Szczerą – zaplanowano 84 mieszkania."

  propertyjournal.pl

  „Yareal wybrał generalnego wykonawcę zlokalizowanej w Starych Włochach Rezydencji Chrobrego. Została nim firma RD bud, z którą deweloper do tej pory współpracował przy realizacji projektów biurowych."

  renews.pl

  W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud. (...) Trzypiętrowy budynek mieszkalny z podziemnym garażem i lokalami usługowymi na parterze uzupełni pierzeję ul. Chrobrego na odcinku pomiędzy ulicami Sklepową i Szczerą. Wyzwaniem dla Generalnego Wykonawcy jest niewielka przestrzeń ograniczająca liczbę miejsc składowych, co wymaga bardzo precyzyjnego zarządzania łańcuchem dostaw w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

  thecity.com.pl

  „Już wkrótce na mapie Warszawy pojawi się nowa inwestycja mieszkaniowa. Rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud, która z firmą Yareal pracuje już na po raz szósty."

  urbanity.pl

  „RD bud, jako generalny wykonawca, rozpoczął budowę nowej warszawskiej inwestycji mieszkaniowej - Rezydencja Chrobrego. Deweloperem projektu jest firma Yareal."