Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Październik 2018

  retailnet.pl

  (...). Remodeling to opcja, która pozwala zachować atuty takie jak atrakcyjne położenie nieruchomości czy zdobyta renoma, a jednocześnie w przemyślany sposób zainwestować w tak ważny w biznesie rozwój i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości, a często także kreować jej standardy – wyjaśnia Wioletta Fabrycka, Client Relations Manager w wystawiającej się podczas Shopping Center Forum firmie RD bud,

  oohmagazine.com

  Operacja przebudowy musi być szczegółowo zaplanowana i skutecznie przeprowadzona, ponieważ z reguły prace toczą się na działających obiektach. Generuje to dodatkowe koszty związane z utrudnieniami dla gości, a często i wyłączaniem całych obszarów centrum z użytku, przez co nie mogą one generować przychodów. Dlatego sprawnie przeprowadzony remodeling to także ograniczanie kosztów takiej inwestycji – wyjaśniała Wioletta Fabrycka uczestnikom konferencji Drugie Życie Budynków w trakcie prowadzonego przez nią panelu „Giving building a new life”.

  prestiz.info.pl

  Wybór ostatecznego zakresu i formy remodelingu zależy zawsze od wielu czynników, zaczynając od tak oczywistych jak budżet, przez zmieniające się normy i przepisy, aż po ewoluujące zachowania konsumenckie – wylicza Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud.

 • Lipiec 2018

  eurobuildcee.com

  Firma RD Bud została generalnym wykonawcą marketu budowalnego Castorama w Elblągu. Spółka wykonuje też modernizację obiektu tej sieci w Nowym Targu.

  handelextra.pl

  Warszawska spółka RD bud została generalnym wykonawcą pierwszego w Elblągu marketu sieci Castorama. (...) Równolegle, RD bud realizuje dla Castoramy budowę w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej, choć jest to projekt o zupełnie innym charakterze.

  projektinwestor.pl

  W Elblągu powstanie pierwszy market sieci Castorama. Zrealizuje go spółka RD bud. To kolejne zlecenie generalnego wykonawcy z Castoramą. Spółka kilka tygodni wcześniej pozyskała kontrakt na modernizację Castoramy w Nowym Targu.

  retailnet.pl

  Wszystko wskazuje na to, że pierwsze zakupy w Castoramie mieszkańcy Elbląga zrobią jeszcze w pierwszym kwartale przyszłego roku. O dotrzymanie tego terminu zadba firma RD bud wybrana na Generalnego Wykonawcę inwestycji.

  thecity.com

  Pierwsze zakupy w Castoramie mieszkańcy Elbląga zrobią jeszcze w pierwszym kwartale przyszłego roku. O dotrzymanie tego terminu zadba firma RD bud wybrana na Generalnego Wykonawcę inwestycji. (...) Równolegle, RD bud realizuje dla Castoramy budowę w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej (...).

  wiadomoscihandlowe.pl

  Warszawska spółka RD bud została generalnym wykonawcą pierwszego w Elblągu marketu sieci Castorama. To już drugie w tym roku spotkanie wieloletnich partnerów na placu budowy. Kilka tygodni temu spółka Castim powierzyła firmie RD bud modernizację i rozbudowę sklepu w Nowym Targu.

  elblag.net

  To już pewne, pierwszy market sieci Castorama w Elblągu wybuduje Warszawska spółka RD. Pierwsze zakupy elblążanie zrobią w pierwszym kwartale przyszłego roku w sklepie, przy ul. Żuławskiej. 

 • Kwiecień 2018

  propertyjournal.pl

  11 kwietnia 2018 hotel B&B Kraków Centrum otworzył swoje podwoje i przyjął pierwszych gości. Krakowski obiekt jest szóstym hotelem sieci B&B w Polsce. (...) Realnych kształtów wizji architektów nadała firma RD bud, odpowiedzialna za generalne wykonawstwo inwestycji.

  eurobuildcee.com

  B&B Kraków Centrum mieści się przy ul. Monte Cassino 1, w sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE Kraków. Prace budowlane, za które odpowiedzialna była firma RD bud, dobiegły końca. Trwają ostatnie czynności związane z wystrojem i doposażeniem hotelu.

  thinkmice.pl

  Krakowski hotel będzie szóstym obiektem sieci B&B działającym w Polsce. Funkcję dyrektora powierzono Małgorzacie Mazurkiewicz. Budowa hotelu, za którą odpowiedzialna była firma RD bud, dobiegła końca. Trwają ostatnie czynności związane z jego wystrojem i wyposażeniem hotelu.

  propertynews.pl

  B&B Kraków Centrum będzie szóstym obiektem działającym w Polsce pod szyldem międzynarodowej sieci B&B Hotels, która posiada ponad 400 obiektów w Europie. Hotel zaoferuje gościom 130 pokoi. (...) race budowlane, za które odpowiedzialna była firma RD Bud, dobiegły końca. Obecnie trwają ostatnie czynności związane z wystrojem i wyposażeniem hotelu.

 • Property Journal 3/2018


  „Rusza budowa Rezydencji Chrobrego"

  „Yareal wybrał firmę RD bud na generalnego wykonawcę Rezydencjii Chrobrego zlokalizowanej w Starych Włochach. (...) Inwestycja będzie certyfikowana w systemie zielonego budownictwa BREEAM."

 • Inżynier budownictwa 3/2018


  „Rezydencja Chrobrego w Warszawie"

  „Przy ul. Chrobrego rozpoczyna się budowa 3-piętrowego budynku mieszkaniowego z 84 mieszkaniami (...), podziemnym garażem i lokalami usługowymi na parterze. (...) Generalny Wykonawca: RD bud."