Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Lipiec 2018

  eurobuildcee.com

  Firma RD Bud została generalnym wykonawcą marketu budowalnego Castorama w Elblągu. Spółka wykonuje też modernizację obiektu tej sieci w Nowym Targu.

  handelextra.pl

  Warszawska spółka RD bud została generalnym wykonawcą pierwszego w Elblągu marketu sieci Castorama. (...) Równolegle, RD bud realizuje dla Castoramy budowę w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej, choć jest to projekt o zupełnie innym charakterze.

  projektinwestor.pl

  W Elblągu powstanie pierwszy market sieci Castorama. Zrealizuje go spółka RD bud. To kolejne zlecenie generalnego wykonawcy z Castoramą. Spółka kilka tygodni wcześniej pozyskała kontrakt na modernizację Castoramy w Nowym Targu.

  retailnet.pl

  Wszystko wskazuje na to, że pierwsze zakupy w Castoramie mieszkańcy Elbląga zrobią jeszcze w pierwszym kwartale przyszłego roku. O dotrzymanie tego terminu zadba firma RD bud wybrana na Generalnego Wykonawcę inwestycji.

  thecity.com

  Pierwsze zakupy w Castoramie mieszkańcy Elbląga zrobią jeszcze w pierwszym kwartale przyszłego roku. O dotrzymanie tego terminu zadba firma RD bud wybrana na Generalnego Wykonawcę inwestycji. (...) Równolegle, RD bud realizuje dla Castoramy budowę w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej (...).

  wiadomoscihandlowe.pl

  Warszawska spółka RD bud została generalnym wykonawcą pierwszego w Elblągu marketu sieci Castorama. To już drugie w tym roku spotkanie wieloletnich partnerów na placu budowy. Kilka tygodni temu spółka Castim powierzyła firmie RD bud modernizację i rozbudowę sklepu w Nowym Targu.

  elblag.net

  To już pewne, pierwszy market sieci Castorama w Elblągu wybuduje Warszawska spółka RD. Pierwsze zakupy elblążanie zrobią w pierwszym kwartale przyszłego roku w sklepie, przy ul. Żuławskiej. 

 • Kwiecień 2018

  propertyjournal.pl

  11 kwietnia 2018 hotel B&B Kraków Centrum otworzył swoje podwoje i przyjął pierwszych gości. Krakowski obiekt jest szóstym hotelem sieci B&B w Polsce. (...) Realnych kształtów wizji architektów nadała firma RD bud, odpowiedzialna za generalne wykonawstwo inwestycji.

  eurobuildcee.com

  B&B Kraków Centrum mieści się przy ul. Monte Cassino 1, w sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE Kraków. Prace budowlane, za które odpowiedzialna była firma RD bud, dobiegły końca. Trwają ostatnie czynności związane z wystrojem i doposażeniem hotelu.

  thinkmice.pl

  Krakowski hotel będzie szóstym obiektem sieci B&B działającym w Polsce. Funkcję dyrektora powierzono Małgorzacie Mazurkiewicz. Budowa hotelu, za którą odpowiedzialna była firma RD bud, dobiegła końca. Trwają ostatnie czynności związane z jego wystrojem i wyposażeniem hotelu.

  propertynews.pl

  B&B Kraków Centrum będzie szóstym obiektem działającym w Polsce pod szyldem międzynarodowej sieci B&B Hotels, która posiada ponad 400 obiektów w Europie. Hotel zaoferuje gościom 130 pokoi. (...) race budowlane, za które odpowiedzialna była firma RD Bud, dobiegły końca. Obecnie trwają ostatnie czynności związane z wystrojem i wyposażeniem hotelu.

 • Property Journal 3/2018


  „Rusza budowa Rezydencji Chrobrego"

  „Yareal wybrał firmę RD bud na generalnego wykonawcę Rezydencjii Chrobrego zlokalizowanej w Starych Włochach. (...) Inwestycja będzie certyfikowana w systemie zielonego budownictwa BREEAM."

 • Inżynier budownictwa 3/2018


  „Rezydencja Chrobrego w Warszawie"

  „Przy ul. Chrobrego rozpoczyna się budowa 3-piętrowego budynku mieszkaniowego z 84 mieszkaniami (...), podziemnym garażem i lokalami usługowymi na parterze. (...) Generalny Wykonawca: RD bud."

 • Luty 2018


  budnet.pl

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud, która z firmą Yareal spotyka się na placu budowy już po raz szósty!"

  encompassme.com

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud, która z firmą Yareal spotyka się na placu budowy już po raz szósty!"

  forum-budowlane.pl

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego (...). Projekt jest złożony przede wszystkim z uwagi na wymogi certyfikacji BREEAM, co oznacza konieczność spełnienia wielu restrykcyjnych obostrzeń w zakresie stosowanych materiałów, jak i samej organizacji placu budowy oraz procesu produkcyjnego (...) - nadmienia Michał Radecki, Kierownik ds. Przygotowania i Organizacji Budowy w firmie RD bud.

  investmap.pl

  „W Warszawie, na Włochach pojawi się nowy projekt realizowany dzięki połączeniu sił inwestorów RD bud Sp. z o.o. oraz Yareal Polska Sp. z o.o. Rezydencja Chrobrego to inwestycja mieszkaniowa, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM."

  nowawarszawa.pl

  „Już wkrótce na mapie Warszawy pojawi się nowa inwestycja mieszkaniowa. W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud (...)."

  property24.com.pl

  „W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud. (...) Trzypiętrowy budynek mieszkalny z podziemnym garażem i lokalami usługowymi na parterze uzupełni pierzeję ul. Chrobrego na odcinku pomiędzy ulicami Sklepową i Szczerą. Wyzwaniem dla Generalnego Wykonawcy jest niewielka przestrzeń ograniczająca liczbę miejsc składowych, co wymaga bardzo precyzyjnego zarządzania łańcuchem dostaw w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.