• Kwiecień 2017

  budnet.pl

  W dniu 7 kwietnia 2017 r. odbyły się kolejne warsztaty w ramach Construction Marketing Group, które tym razem przygotowała i poprowadziła firma RD bud – Generalny Wykonawca obiektów kubaturowych. Tematem przewodnim spotkania były nowoczesne biurowce, a w szczególności ich aranżacja w sposób najbardziej przyjazny dla użytkowników."

  infoarchitekta.pl

  Podczas podjętej dyskusji zastanawialiśmy się wspólnie, czy i dla kogo ma znaczenie fakt zastosowania rozwiązań proekologicznych i posiadania przez budynek certyfikatu ekologicznego; czy wolimy pracować w open space, czy w wydzielonej przestrzeni, dającej  poczucie większej prywatności i ustronności; czy satysfakcjonuje nas praca przy „hot desk” (...) – relacjonuje Wioletta Fabrycka, prowadząca warsztaty z ramienia firmy RD bud."

  obud.pl

  „Kwietniowe spotkanie (warsztaty w ramach Construction Marketing Group - przyp. red.)  otworzyła prezentacja poświęcona przykładom najnowszych projektów Grupy Rabot Dutilleul, do której należy RD bud, zrealizowanych we Francji i w Belgii. (...) Całość dopełniło przedstawienie – certyfikowanych w systemie BREEAM – projektów z portfolio firmy RD bud, takich jak warszawskie: Cristal Park, Mokotowska Square, Oxygen Park, Neopark oraz wrocławski Dubois 41."

  swiat-aluminium.pl

  Przy tym temacie (relacje międzyludzkie - przyp. red.) nie mogło zabraknąć przykładów otwierania się budynków biurowych na najbliższą okolicę, uczestniczenia inwestorów i najemców w ożywianiu dzielnicy, angażowaniu sąsiadów, zapraszaniu mieszkańców do środka – na wernisaż, na koncert lokalnego DJ-a, do kawiarni z widokiem na miasto, do sklepiku ze słoiczkami miodu wyprodukowanego w ulach na zielonym dachu… (element Urban Farming) – relacjonuje Wioletta Fabrycka."

 • Grudzień 2016

  archiconnect.pl

  „B&B Hotels startuje z nową inwestycją - tym razem w Krakowie. Wizję architektoniczną Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol zrealizuje – w roli generalnego wykonawcy – warszawska firma RD bud (...)."

  horecanet.pl

  Inwestycja B&B Kraków jest o tyle trudna, że prowadzona w zatłoczonym centrum miasta. Zadania nie ułatwia także bliskie sąsiedztwo wiekowej zabudowy. Podejmowaliśmy się już jednak podobnych zadań, dlatego ich specyfika jest nam dobrze znana – mówi Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud."

  investmap.pl

  „B&B Hotels kontynuuje dynamiczny rozwój w naszym kraju i startuje z nową inwestycją. Przy okazji tego projektu, znana sieć po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach. Generalny Wykonawca przeniósł się zatem ze Śląska do sąsiedniej Małopolski, by u podnóża Wawelu postawić B&B Kraków."

  inwestycje.pl

  „Nowy hotel ekonomiczny, zaprojektowany na 130 pokoi, powstanie przy Rondzie Grunwaldzkim – w bliskim sąsiedztwie Centrum Konferencyjnego ICE Kraków i zaledwie kilka kroków od historycznej części miasta (...). Wizję architektoniczną Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol zrealizuje – w roli Generalnego Wykonawcy – warszawska firma RD bud, która wybudowała już hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach."

  muratorplus.pl

  „Do hoteli w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi i Katowicach inwestor, B&B Hotels, dołączy nową inwestycję w Krakowie. Hotel zaprojektowała tradycyjnie już Jolanta Halagarda z pracowni projektowej Arbapol, a generalnym wykonawcą, również już po raz kolejny, została firma RD bud."

  projektinwestor.pl

  „B&B Hotels kontynuuje rozwój w naszym kraju i startuje z nową inwestycją. Na generalnego wykonawcę mającego powstać u podnóża Wawelu hotelu B&B Kraków wybrano firmę RD Bud, która we wrześniu ukończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach."

  propertydesign.pl

  „B&B Hotels startuje z nową inwestycją - tym razem w Krakowie. Wizję architektoniczną Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol zrealizuje – w roli generalnego wykonawcy – warszawska firma RD bud, która wybudowała już hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach."

  propertynews.pl

  „B&B Hotels startuje z nową inwestycją - tym razem w Krakowie. Generalnym wykonawcą projektu została firma RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach."

  renews.pl

  „B&B Hotels po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach. Generalny Wykonawca przeniósł się zatem ze Śląska do sąsiedniej Małopolski, by u podnóża Wawelu postawić B&B Kraków."

  urbanity.pl

  „Firma RD Bud jest kolejny raz generalnym wykonawcą inwestycji hotelowej, należącej do spółki B&B Hotels. Tym razem nowy hotel ekonomiczny powstanie u podnóża Wawelu."

  wnp.pl

  „RD bud wybuduje dla sieci hoteli ekonomicznych B&B Hotels nowy obiekt w Krakowie. (...) Budowa ma zakończyć się w listopadzie 2017 r. Wcześniej RD bud wybudował już hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach."

 • Listopad 2016

  inzynierbudownictwa.pl

  „W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – rolę generalnego wykonawcy powierzył firmie RD bud.(...) Warto odnotować, że Nowogrodzka Square realizowana jest w standardzie budownictwa ekologicznego i docelowo spełni wymagania certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent."

  togethermagazyn.pl

  „– To dla nas zaszczyt i ogromna satysfakcja, że kolejny raz możemy dokładać swoje cegiełki do sukcesu Onko-Olimpiady, nie tylko jako jeden ze sponsorów, ale i aktywny uczestnik – mówiła Magdalena Agnello – Dyrektor ds. Handlowych z firmy RD bud. Po czym dodała – Każdego roku w ramach wolontariatu pracownicy naszej firmy występują na zawodach w charakterze team-leaderów, roztaczając opiekę nad biorącymi udział w olimpiadzie dziećmi z różnych regionów Polski."

 • Październik 2016

  e-biurowce.pl

  „Biurowiec Nowogrodzka Square powstanie w centrum Warszawy, zamykając pierzeję Alei Jerozolimskich. Oddanie biurowca do użytku planowane jest na I kw. 2018 r. (...) Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma RD bud, która współpracowała z Yareal Polska już wcześniej przy modernizacji i rozbudowie Mokotowska Square oraz przy budowie biurowca Oxygen Park. Firmy wspólnie realizują również projekt kompleksu biurowego Neopark na warszawskim Mokotowie."

  ekonews.pl

  „Warto odnotować, że Nowogrodzka Square realizowana jest w standardzie budownictwa ekologicznego i docelowo spełni wymagania certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. (...) – Na przestrzeni blisko 20 lat obecności na polskim rynku niejednokrotnie powierzano nam projekty z obszaru budownictwa ekologicznego. (...) mocno wierzymy, że już wkrótce Nowogrodzka Square dołączy do bogatego portfolio naszych realizacji i będzie dla nas kolejnym powodem do dumy – podsumowuje Dyrektor Generalny RD bud."

  investmap.pl

  „W jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji w centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – przy okazji realizacji tego projektu współpracuje z firmą RD bud, której już nie po raz pierwszy powierzył rolę Generalnego Wykonawcy."

  kompasinwestycji.pl

  „W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – wybrał na wykonawcę inwestycji firmę RD bud."

  muratorplus.pl

  RD Bud generalnym wykonawcą Nowogrodzka Square. (...) Budynek ma być gotowy w I kwartale 2018. Inwestorem jest Yareal Polska, a projekt architektoniczny opracowała pracownia HRA Architekci."

  nieruchomosci.biz

  W jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji w centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. (...) – To już czwarta inwestycja, przy której spotykamy się ze spółką Yareal Polska na placu budowy. (...)– mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud.

  nowawarszawa.pl

  W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – przy okazji realizacji tego projektu współpracuje z firmą RD bud, której już nie po raz pierwszy powierzył rolę Generalnego Wykonawcy."

  propertydesign.pl

  W jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji w centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Projekt architektoniczny renomowanej pracowni HRA Architekci urzeczywistni firma RD bud, (...)."

  propertyjournal.pl

  W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor, Yareal Polska przy okazji realizacji tego projektu współpracuje z firmą RD bud, (...)."

  propertynews.pl

  W jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji w centrum Warszawy startuje budowa biurowca Nowogrodzka Square. Yareal powierzył generalne wykonawstwo sprawdzonemu partnerowi. (...) Projekt architektoniczny renomowanej pracowni HRA Architekci urzeczywistni firma RD bud,(...)."

  renews.pl

  W jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji w centrum Warszawy rusza budowa nowoczesnego obiektu biurowego, Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska powierzył rolę Generalnego Wykonawcy obiektu po raz kolejny firmie RD bud."

  realestatemanager.com

  W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – przy okazji realizacji tego projektu współpracuje z firmą RD bud, której już nie po raz pierwszy powierzył rolę generalnego wykonawcy."

  swiat-szkla.pl

  Nowogrodzka Square to już czwarty projekt realizowany wspólnie przez spółki Yareal Polska i RD bud; Fot. RD bud"

  terenyinwestycyjne.info

  Projekty podlegające wielokryterialnej ocenie jakości i wpływu na środowisko to zawsze duże wyzwanie dla Generalnego Wykonawcy. (...) Wszechstronne doświadczenie i doskonała znajomość specyfiki tego typu inwestycji za każdym razem pozwalały nam z sukcesem kończyć podjęte zobowiązania, dlatego mocno wierzymy, że już wkrótce Nowogrodzka Square dołączy do bogatego portfolio naszych realizacji i będzie dla nas kolejnym powodem do dumy – podsumowuje Dyrektor Generalny RD bud."

  urbanity.pl

  Ruszyła budowa warszawskiego biurowca Nowogrodzka Square, którego generalnym wykonawcą została firma RD bud. Inwestorem budynku, który stanie w centrum stolicy jest spółka Yareal Polska."

  wnp.pl

  „RD bud rozpoczął budowę biurowca Nowogrodzka Square w Warszawie, którego inwestorem jest spółka Yareal Polska. (...) Docelowo biurowiec ma spełnić wymagania certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent."

 • Wrzesień 2016

  eurobuildcee.com

  „Francuski deweloper rozpoczął realizację biurowca między ul. Nowogrodzką a Al. Jerozolimskimi w Warszawie. Prace rozpoczynają się od uporządkowania parceli, na której stanąć ma Nowogrodzka Square. Generalnym wykonawcą jest RD Bud."

  wbj.pl

  „Real estate developer Yareal Polska has launched construction works at a new office scheme, Nowogrodzka Square in Warsaw. RD Bud is the general contractor. The seven-storey building will be located on the area between ulica Nowogrodzka and Aleje Jerozolimskie."

  asbudownictwa.pl

  „– Oferta programowa SCF 2016 została starannie dobrana do potrzeb branży, dzięki czemu przyciągnęła wielu uczestników rynku – ocenia Magdalena Agnello, Dyrektor ds. Handlowych w firmie RD bud, która jako Generalny Wykonawca wyspecjalizowany w realizacji centrów handlowych, już trzeci rok z rzędu prezentowała swoje realizacje uczestnikom Shopping Center Forum."

  propertydesign.pl

  „– Od kilku sezonów obserwujemy w Polsce wzmożoną aktywność inwestycyjną w sektorze retail, związaną w największym stopniu z przebudową, rozbudową lub modernizacją już istniejących centrów handlowych - mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud."

  propertyjournal.pl

  „– Od kilku sezonów obserwujemy w Polsce wzmożoną aktywność inwestycyjną w sektorze retail, związaną w największym stopniu z przebudową, rozbudową lub modernizacją już istniejących centrów handlowych. Dlatego w dużej mierze to właśnie pod tym kątem przygotowywaliśmy się do udziału w zakończonej właśnie edycji SCF, chcąc przy tym zwrócić uwagę deweloperów i zarządców nieruchomości, że tego typu projekty – na etapie ich realizacji – rządzą się nieco  innymi prawami niż budowa obiektu od podstaw. (...) – wyjaśnia Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud, (...)."

  retailnet.pl

  „– Jesteśmy  zadowoleni zarówno ze względu na duże zainteresowanie naszym stoiskiem, jak i profesjonalną organizację. Na pewno będziemy nadal podtrzymywać tradycję udziału w SCF, szczególnie, że to jedna z nielicznych okazji w roku, by w jednym miejscu i czasie spotkać tak wielu przedstawicieli branży, na rzecz której działamy, i która, bądź co bądź, jest nam szczególnie bliska – zapowiada dyrektor generalny RD bud."

  swiat-szkla.pl

  „– Od kilku sezonów obserwujemy w Polsce wzmożoną aktywność inwestycyjną w sektorze retail, związaną w największym stopniu z przebudową, rozbudową lub modernizacją już istniejących centrów handlowych. (...)  Tu prace prowadzone są z reguły na funkcjonującym obiekcie, co powoduje niedogodności zarówno dla klientów, jak i najemców. (...) – wyjaśnia Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud, (...)."

  e-hotelarz.pl

  „Kilka dni po otwarciu hotelu B&B w Łodzi, pierwszych gości przyjął także kolejny obiekt tej sieci – 2-gwiazdkowy B&B w Katowicach. Hotel usytuowany tuż obok budynku Filharmonii Śląskiej dysponuje 105-pokojami. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma RD bud."

  muratorplus.pl

  „Sześciopiętrowy hotel B&B Katowice Centrum położony jest w centrum Katowic, w pobliżu Dworca Głównego PKP i Galerii Katowickiej, u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej. Do dyspozycji gości jest 105 pokoi. (...) Generalnym wykonawcą inwestycji była firma RD Bud.

  propertydesign.pl

  „15 września grupa hotelowa B&B otworzyła hotel B&B Katowice Centrum. Obiekt usytuowany jest w ścisłym centrum miasta, tuż obok Filharmonii Śląskiej. Za projekt hotelu odpowiada Autorska Pracownia Projektowa Arbapol. Głównym wykonawcą była firma RD Bud."

  budnews.pl

  „– To dla nas zaszczyt i ogromna satysfakcja, że kolejny raz możemy dokładać swoje cegiełki do sukcesu Onko Olimpiady, nie tylko jako jeden ze sponsorów, ale i aktywny uczestnik – mówi Magdalena Agnello – Dyrektor ds. Handlowych z firmy RD bud, po czym dodaje: – Każdego roku w ramach wolontariatu pracownicy naszej firmy występują na zawodach w charakterze team-leaderów, roztaczając opiekę nad biorącymi udział w olimpiadzie dziećmi z różnych regionów Polski."

  zbudujmydom.pl

  „(...) montowane wokół niego ogrodzenie, poprzez ukrywanie przed wzrokiem przechodniów i przejeżdżających kierowców tego, co nieestetyczne, pozwala uporządkować wizualnie otoczenie. Natomiast dobre praktyki takich wykonawców jak RD bud są doskonałym świadectwem tego, że wprowadzanie poważnych zmian w architekturze miasta, dzięki zasadom zrównoważonego budownictwa, może przebiegać w sposób nie zakłócający krajobrazu okolicy."