• Polski Przemysł 2/2016

  Podążamy za tendencjami rynku"

  „Spółka RD bud wypracowała własny przepis na sukces na polskim rynku budowlanym. Kluczowymi słowami są tu: <<dywersyfikacja>> - bo firma podejmuje zlecenia w wielu obszarach: od budownictwa przemysłowego, po biurowe i mieszkaniowe - oraz <<zrównoważone budownictwo>>."

 • Gazeta Wyborcza Radom 11.05.2016

  Radomska Castorama prawie gotowa"

  „Znikły rusztowania, budynek już niemal gotowy, widać już charakterystyczne barwy marketu. (...) Jak poinformował nas Maciej Ciupka, kierownik budowy w RD bud, która jest wykonawca inwestycji, sama sieć Castorama nie weszła jeszcze do środka budynku, by wyposażyć go w meble magazynowe, regały, kasy i w końcu towar. Trwają za to prace przy budowie skrzyżowania (...)."

 • Świat Hoteli 5/2016

  Dwa nowe B&B"

  „(...) na Śląsku prace postępują bardzo sprawnie i bez opóźnień. Jak mówi Rafał Chmielewski, Senior Project Manager z firmy RD bud, która jest generalnym wykonawcą inwestycji, konstrukcja budynku jest już gotowa w 70%. Trwają prace na elewacji. Jednocześnie realizowany jest montaż instalacji i prowadzone są roboty wykończeniowe."

 • Poradnik Restauratora 5/2016

  „Ofensywa hoteli ekonomicznych"

  Ciekawym zjawiskiem obserwowanym na rynku hotelowym jest to, że hotele dwugwiazdkowe coraz częściej stawiają na pięciogwiazdkowe lokalizacje w śródmieściu. Potwierdza to szereg naszych projektów zrealizowanych wspólnie z B&B Hotels w Polsce oraz w Niemczech, a także aktualnie prowadzona dla tej sieci budowa w Katowicach – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o."

1