• Shopping Center Poland 9/2014

  Ekologiczne budownictwo"

  „(...) Urzeczywistnienie załozeń inwestorów i koncepcji projektantów nie jest łatwym zadaniem, ale firma RD bud doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Jako generalny wykonawca, obecny na polskim rynku od 1997 roku, specjalizuje się w budowie "pod klucz" centrów handlowych, hoteli, biur, centrów logistycznych i przemysłowych oraz obiektów wymagajcych renowacji. Rozwijają się dynamicznie, umacnia swoją pozycję na rynku i zwiększa liczbę realizacji (...)."

 • świat architektury 9/2014

  Konferencja Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa"

  „25 września 2014 r. w Warszawie specjaliści z kraju i zagranicy pochylą się nad zagadnieniem rewitalizacji obiektów budowlanych. Organizatorem konferencji poświęconej tematyce 'Zrównoważone renowacje - druga młodość inwestycji budowlanych" jest firma RD bud, która od lat propaguje politykę nowoczesnego budownictwa pozostającego w zgodzie z naturą. (...)"

 • Gazeta Dewelopera 5/2014

  RD bud zaprasza na kolejną odsłone projektu Partnerstwo dla zrównoważonego rozwoju"

  „(...) Organizatorem konferencji poświęconej tematyce "Zrównoazone renowacje - druga młodość inwestycji budowlanych" jest firma RD bud, która od lat propaguje politykę zrównoważonego budownictwa pozostającego w zgodzie z naturą. (...)"

1