• Builder 4/2014

  „ 25 IX – XII Konferencja „Zrównoważone renowacje – druga „młodość” inwestycji budowlanych”

  „Konferencja zostanie zorganizowana przez firmę RD bud (…) W trakcie seminarium uznani eksperci omawiać będą zagadnienia związane z realizacja poszczególnych etapów modernizacji inwestycji budowlanych, takich jak centra handlowe, obiekty biurowe czy mieszkalne(…)”

 • Gazeta Dewelopera 1/2014

  „Ekologiczne oblicze biznesu. Oxygen Park”

  „(…) Budynki biurowe stanowią niezwykle istotny element panoramy miasta. Zwłaszcza w dużych aglomeracjach pełnią one zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Wybudowany w biznesowej części stolicy biurowiec Oxygen Park spełnia oba te warunki - zachwyca aranżacją i promuje przestrzenne, pro-ekologiczne budownictwo. Istotny wkład w urzeczywistnienie nieszablonowego projektu miała firma RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy odpowiedzialna była zarówno za budowę obiektu „pod klucz”, jak i doposażenie go w energooszczędne instalacje (…)”

 • Builder 1/2014

  „RD bud nadaje szyku wrocławskiemu Nadodrzu”

  „(…) Dopełnieniem kompleksu „Kurkowa 14” będzie prestiżowy biurowiec o powierzchni około 7 tys.m2(…) Autorem emanującej nowoczesnym szykiem koncepcji architektonicznej jest Maćków Pracownia Projektowa. Nad realizacją inwestycji czuwa natomiast główny inwestor firma Nacarat, Do realizacji w charakterze generalnego wykonawcy zaproszono spółkę RD bud”

1