• EUROBUILD CEE 3/2014

  „Arkadia odnawia strefę restauracyjną”

   „POLSKA: Firma Unibail – Radamco, po przebudowie strefy gastronomicznej w warszawskiej Galerii Mokotów, postanowiła wprowadzić podobne zmiany w innym swoim stołecznym obiekcie – centrum handlowym Arkadia (…) Dzięki temu powstanie nowa powierzchnia w strefie restauracyjnej, która zostanie gruntownie zmodernizowana (…) Przebudowę poprowadzi firma RD bud (…)”

 • Warunki Techniczne nr 4/2014

  Materiały fotograficzne: Oxygen Park W Warszawie.

 • LuxTrend 3/2014

  „Ekologiczne oblicze biznesu – Oxygen Park w Warszawie”

   „(…) Wybudowany w biznesowej części stolicy biurowiec Oxygen Park spełnia oba te warunki – zachwyca aranżacją i promuje przestrzenne, pro-ekologiczne budownictwo. Istotny wkład w urzeczywistnienie nieszablonowego projektu miała firma RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy odpowiedzialna była zarówno za budowę obiektu „pod klucz”, jak i doposażenie go w energooszczędne instalacje.”

 • Property Journal Polska Giełda Nieruchomości 3/2014

  „ Trwa realizacja Kurkowa 14 we Wrocławiu”

   „(…) Nad realizacją inwestycji czuwa główny Inwestor, firma Nacarat, która powstała w 2009 roku z połączenia trzech przedsiębiorstw z Grupy Rabot Dutilleul; Palm Promotion, Bati Conseil oraz Sedaf. Budowa kompleksu mieszkaniowego na wrocławskim Nadodrzu zainicjowała działalność tej firmy na polskim rynku. Do realizacji projektu w charakterze Generalnego Wykonawcy, zaproszono spółkę RD bud(…).”

 • Property Journal Polska Giełda Nieruchomości 3/2014

  „Nadbałtycka Riviera”

   „(…) Obiekt o powierzchni 118 000 mkw. jest znacznie większą inwestycją niż, dotychczas najbardziej znana na Pomorzu, Galeria Bałtycka i porównywalną z warszawskimi Złotymi Tarasami czy galeriami we Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu. Realizacją projektu Riviera zajęła się firma RD bud.”