Media o nasW tym miejscu znajdą Państwo wybrane publikacje prasowe dotyczące naszej firmy.

 • Eurobuild CEE 11/2016

  „Yareal rusza z budową Nowogrodzkiej"

  „Francuski deweloper Yareal rozpoczął budowę biurowca Nowogrodzka Square między ul. Nowogrodzką a Al. Jerozolimskimi w Warszawie. (...) Generalnym Wykonawcą jest RD bud (...). Budowa ma się zakończyć w pierwszym kwartale 2018 roku."

 • Together Magazyn 11/2016

  Pomoc godna olimpisjkiego medalu"

  „Gdy w sierpniu emocjonowaliśmy się jeszcze olimiadą w Rio, na stadionie lekkoatletycznym AWF w Warszawie rozegrano inną, bardzo ważną imprezę. Chodzi o VI Międzynarodowe Igrzyska Sportowe „Onko-Olimpiada 2016", (...). Wyjątkowych sportowców w rozgrywkach mocno dopingowała plejada polskich gwiazd, (...). Podopiecznych fundacji aktywnie wspierała w zmaganiach również spółka RD bud, która trzeci raz z rzędu zaangazowała się w ten projekt."

 • Głos Wielkopolski 14.10.2016

  „Płot dziełem sztuki"

  „Paradoksalnie, ogrodzenie, choć z założenia ma odgradzać, może również łączyć. (...) Przykładowo we Wrocławiu ogrodzenia na jednym z dużych placów budowy przekazano w ręce młodych plastyków, by z nieciekawej ściany zrobili dzieło sztuki. (...) na ponad 60-metrowym ogrodzeniu okalającym inwestycję przedstawili zabytki stolicy Dolnego Śląska w otoczeniu morskich stworzeń, (...)." | Fot. RD bud

 • Polish Real Estate Market 22-28.09.2016

  „RD bud zrealizuje dla Yareal biurowiec "Nowogrodzka Square" o powierzchni najmu 12 tys. m2 w Warszawie."

  „RD bud został generalnym wykonawcą biurowca "Nowogrodzka Square", który Yareal zrealizuje w Warszawie przy. Al. Jerozolimskich i ul. Nowogrodzkiej."

 • Shopping Center Poland 9/2016

  „Remodelingi i rozbudowy wciąż dominującym trendem"

  "– Aby proces związany z remodelingiem lub rozbudą obiektu został przeprowadzony w sposób jak najmniej uciążliwy i najbardziej ekonomiczny, juz na starcie trzeba uwzględnić odpowiednią liczbę miejsc parkingowych, reorganizację ruchu czy etapowanie prac. Zapewniona musi być również dobra współpraca między podwykonawcami (...) mówi Eric Agnello, dyrektor generalny firmy RD bud, kóra na swoim koncie ma m.in. prace modernizacyjne na takich obiektach, jak CH Arkadia, Galeria Wileńska i Galeria Mokotów w Warszawie, czy rozbudowę CH Riviera w Gdyni."