• Magazyn Pomorski 12/2013

  „Riwiera nad polskim morzem!”

  „(…) Intrygująca roślinna elewacja, efektowna linia budynku oraz zastosowane materiały przełamują dotychczasowe standardy w budownictwie tego typu obiektów. Realizacją projektu Centrum Handlowego Riviera firma RD bud po raz kolejny udowodniła, że technologia może pozostawać w zgodzie z naturą(…)”.

 • Rzeczpospolita 3.12.2013

  Ujęcie firmy RD bud w zestawieniu firm budowlanych

 • Świat Architektury 12/2013

  „Nowy szyk wrocławskiego Nadodrza”

  „Ekskluzywny apartamentowiec „Kurkowa 14” zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich we Wrocławiu. Inwestycja położona jest także nieopodal zabytkowej, urokliwej części Starego Miasta. Nowoczesny budynek, zaprojektowany przez biuro Macków Pracownia Projektowa z pewnością wpisze się w krajobraz śródmieścia Wrocławia, eksponując jego nowoczesne oblicze(…)”

 • Inwestor 12

  „Kurkowa 14 z widokiem na rzekę”

  „(…) Atrakcyjnie ulokowane obiekty ujmują zarówno niebanalną architekturą, jak i bliskością infrastruktury miejskiej. Coraz częściej alternatywą dla domu jest więc studio z antresolą i okazałym tarasem z widokiem na okoliczny park lub rzekę. Szansę na rozkoszowanie się taką wygodą jeszcze przed końcem 2014 r. będą mieli mieszkańcy Wrocławia. Inwestycja Kurkowa 14 jest realizowana obecnie przez firmy RD bud i Nacarat zachwycać będzie zarówno precyzją wykonania, jak i stylizacją urozmaicającą śródmiejską architekturę stolicy Dolnego Śląska (…)”

1