• Gazeta Dewelopera nr 3/2013

    „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej”

    „Po raz jedenasty firma RD bud zgromadziła uznanych ekspertów z branży budowlanej oraz reprezentantów instytucji i firm, którym bliska jest tematyka zrównoważonego budownictwa. Zorganizowana 21.02.2013 roku w Warszawie konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej” była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”.

  • Świat Architektury 3/2013

    „(...) Zorganizowana 21 lutego br. w warszawskim hotelu Novotel Airport konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej” była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 roku projektu „ Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Trzecia edycja tego przedsięwzięcia ma pomóc w upowszechnianiu na polskim rynku kluczowych założeń zrównoważonego budownictwa (...)”

  • Ekologia i Rynek nr 3/2013

    „(...) Zorganizowana 21 lutego 2013 r. konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 roku projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa” Trzecia już edycja przedsięwzięcia dzięki synergii fachowej wiedzy ma pomóc w upowszechnianiu na polskim rynku kluczowych założeń zrównoważonego budownictwa oraz krzewić horyzontalną współprace wszystkich grup biorących udział w realizacji inwestycji budowlanych (...)”

1