• Przewodnik Budowlany nr 1/2013

  „(...) Rosnące stopniowo zainteresowanie tematyką tzw. „zrównoważonych inwestycji” zainicjowało powstanie w 2010 roku projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”. Pomysłodawca tego przedsięwzięcia, firma RD bud Sp. zo.o. po sukcesie zeszłorocznego seminarium we Wrocławiu, Katowicach oraz Gdańsku postanowił tę tematykę przybliżyć 21 lutego 2013 roku również inwestorom ze stolicy (...)”

 • Gazeta Deweloperska nr 1/2013

  Rezydencja Eliza”

  „(…) Rezydencja Eliza to pierwszy projekt budynku mieszkalnego zrealizowany przez firmę RD bud. Do tej pory spółka podejmowała się przede wszystkim budowy centrów handlowych, hoteli, biur, salonów samochodowych i stacji serwisowych. Zrealizowany przez firmę RD bud kompleks mieszkaniowy „Rezydencja Eliza” przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Warszawie, to projekt, będący połączeniem klasycznej elegancji i nowoczesnego design (…)”

 • Inteligentny Budynek nr 1/2013

  „Segregacja i recykling odpadów budowlanych”

  „Polscy inwestorzy i firmy budowlane stopniowo dostosowują place budowy do norm Unii Europejskiej i promowanego przez nią zrównoważonego budownictwa. Branża budowlana coraz chętniej wykorzystuje materiały oraz technologie, które nie zanieczyszczają środowiska, ale wciąż marginalizowana jest kwestia segregacji i recykling odpadów budowlanych. Zagadnienia te przybliża Eric Agnello, dyrektor generalny firmy RD bud Sp. z o.o.(…)”.

 • EUROBUILD CEE nr 1/2013

  „Bolesławiec City Center otwiera drzwi dla klientów”

  „(…) Centrum handlowe Bolesławiec City Center, należące do firmy Antan Development, właśnie rozpoczęło działalność. Na powierzchni handlowej wynoszącej ponad 4,9 tys. mkw. funkcjonuje 40 sklepów. Wśród nich: Reserved, Mohito, House, CCC, Rossmann, Pepco, Polomarket. Generalnym wykonawcą obiektu Bolesławiec City Center była firma RD bud (…)”.

 • Świat Szkła 1/2013

  „RD bud wspiera działania Fundacji Spełnionych Marzeń”

  „Wśród polskich przedsiębiorstw nie brakuje podmiotów, które nie pozostają obojętne na ambitne inicjatywy społeczne. W gronie tym jest również firma RD BUD wspierająca działania Fundacji Spełnionych Marzeń, która każdego dnia stara się urzeczywistniać marzenia o powrocie do zdrowia chorych na nowotwór dzieci. Jednym z nich jest rozszerzenie ilości funkcjonujących placówek o nowy obiekt rehabilitacyjny w Warszawie. Dzięki wsparciu finansowemu i zaangażowaniu firmy RD BUD w prace remontowe, obiekt ten zostanie otwarty już po Nowym Roku, a pierwsze turnusy rehabilitacyjne rozpoczną się 21.01.2013 roku (…)”.