• Świat Hoteli 24.09.2012

  „(…) Trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji rozpoczęła realizację kolejnej inwestycji na polskim rynku. Sieć otworzy swój kolejny hotel w samym sercu Wrocławiu. Generalny wykonawcą inwestycji jest spółka RD bud (..)”

 • Extra Podkarpackie 27.09.2012

  „(…) Standardem wprowadzonym na placu budowy są również kryte pojemniki oraz zbieranie odpadów do plastikowych worków lub specjalnych kontenerów. RD bud zwraca uwagę także na konieczność przekazania odpadów firmie recyclingowej, która może z nich uzyskać wiele użytecznych surowców (…)”

 • Dom z ogrodem 9/2012

  „(…) Choć branża budowlana coraz chętniej wykorzystuje materiały oraz technologie, które nie zanieczyszczają środowiska, to wciąż marginalizowaną kwestią pozostaje segregacja i recycling materiałów budowlanych. Podejmując się realizacji licznych inwestycji, zarówno w kraju, jak i za granicą, inwestorzy budowlani powinni zadbać o właściwe składowanie często niebezpiecznych materiałów i wyrobów w wydzielonym, optymalnie przygotowanym do tego miejscu (…)”

 • Builder 9/2012

  „(…) Zbyt sformalizowana komunikacja z instytucjami przyjmującymi wnioski oraz z osobami bezpośrednio obsługującymi wnioskodawców to jeden z bardziej uciążliwych problemów, z jakimi obecnie boryka się branża budowlana. Wartą rozważenia zmianą, która znacząco pobudziła branżę budowlaną, byłoby przyśpieszeniu procesu wydawania pozwoleń na budowę – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o. o. (…)”

 • Builder 9/2012

  „(…) Polityka firmy RD bud urzeczywistnia się w przekonaniu, że budując dla ludzi chcemy to robić w zgodzie z naturą. Podejmując się realizacji licznych inwestycji, zarówno w kraju, jak i za granicą, dbamy o właściwe składowanie często niebezpiecznych materiałów i wyrobów w wydzielonym, optymalnie przygotowanym do tego miejscu (…)”