• 7 Dni Radom 10.08.2012

  „(…) Firma RD bud, inicjator projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej” od dwóch lat aktywnie upowszechnia koncepcję ekologicznego budownictwa zachęcając do współpracy firmy realizujące tego typu inwestycje. Jednym z podstawowych założeń „zielonego budownictwa” promowanego przez RD bud jest integracja wszystkich działań inwestycyjnych już na etapie projektu (…)”

 • Horeca 8/2012

  „(…) Trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji rozpoczęła realizację kolejnej inwestycji na polskim rynku. Zgodnie ze strategią zakładającą lokalizację obiektów w kluczowych punktach miast, sieć otworzy swój kolejny hotel w samym sercu Wrocławia. Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka RD bud (…)”

 • Builder 8/2012

  „(…) RD bud realizuje hotel B&B we Wrocławiu, pilnując by zmiany w architekturze miasta w czasie prowadzenia prac budowlanych nie wiązały się z zaburzeniem estetyki otoczenia. Wokół inwestycji wzniesiono nietypowy, 60 metrowy płot, ozdobiony malarskimi impresjami na temat stolicy Dolnego Śląska (…)”

 • Builder 8/2012

  „(…) Firma RD bud podjęła wyzwanie wkomponowania w panoramę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego obiektu o powierzchni 70 tys. m2. Nowo budowane CH Wzgórze w Gdyni będzie jedną z bardziej imponujących galerii handlowych w Polsce. Wymiar przedsięwzięcia sprawia, że choć do zakończenia prac budowlanych Centrum Handlowego Wzgórze pozostało jeszcze półtora roku, już teraz obiekt budzi spore zainteresowanie wśród mieszkańców Trójmiasta i okolic (…)”

 • Builder 8/2012

  „(…) W RD bud stawiamy na stałe podnoszenie kwalifikacji. Program edukacyjny dotyczy nie tylko naszych pracowników, ale również podwykonawców. Szkolimy innych, ale też i sami jesteśmy szkolenie. Ten wzajemny przepływ wiedzy i praktycznej znajomości poszczególnych zagadnień to wartość, która przekłada się bezpośrednio na praktykę, a więc na jakość i poziom realizowanych projektów (…)”