• E- rynek podróży 05.06.2012 „Otwarcie hotelu B&B Warszawa - Okęcie ”

  „ (…) 24 maja odbyła się uroczysta gala otwarcia hotelu B&B Warszawa - Okęcie, należącego do francuskiej sieci komfortowych hoteli ekonomicznych (…) Generalnym wykonawcą hotelu była firma RD bud, działająca na polskim rynku od 1997 r. „ jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy wykonanej przez firmę RD bud. Wykonawcy budynku udało się m.in. znakomicie wyciszyć wnętrze hotelu, dzięki czemu odwiedzający go klienci mogą zapomnieć, że mieści się on w przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie, Alei Krakowskiej ” – stwierdził Michał Rzeźnik. Spółka RD bud wywodząca się z francuskiej grupy budowlano – deweloperskiej Rabot Dutilleul, była odpowiedziała również za realizację toruńskiego hotelu należącego do B&B (...) ”

 • Builder 6/2012 „ Budowa hotelu B&B Warszawa - Okęcie”

  „ (…) Organizatorem seminariów jest firma Bluevine Consulting. Inicjatorem i sponsorem całego projektu jest firma RD bud Generalny Wykonawca. Jego cel stanowi pogłębienie świadomości na temat zrównoważonego projektowania, poprzez dyskusję branżową. W tym roku odbyło się także spotkanie we Wrocławiu (…)”

 • Extra Podkarpacie 14.06.2012 „ Projekty budowalne RD bud – udana fuzja z naturą”

  Firma RD bud, inicjator projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”, od 2 lat aktywnie upowszechnia koncepcję ekologicznego budownictwa zachęcając do współpracy firmy realizujące tego typu inwestycje. Jednym z podstawowych założeń „zielonego budownictwa” promowanego przez RD bud jest integracja wszystkich działań inwestycyjnych już na etapie projektu. Jakość wykonania, strategiczne rozplanowanie wydatków, wdrażanie innowacji oraz nadzór nad nimi przekłada się bowiem bezpośrednio na wymierne w skali roku oszczędności (…) "

 • Gazeta Wyborcza Wrocław 22.06.2012

  „ (…) Zamiast brzydkiego płotu z bannerami reklamowymi na ogrodzeniu pojawiają się wrocławskie zabytki oraz mieszkańcy mórz i oceanów. Pomysłodawcą akcji jest firma RD bud, odpowiedzialna za budowę nowego hotelu przy ul. Piotra Skargi (…) ”

 • Builder 6/2012 „ Zrównoważone budowanie”

  Budowa hotelu B&B w Warszawie, Generalny Wykonawca : firma RD bud